Uoči početka nove sezone SuperSport Hrvatske nogometne lige, osječki je prvoligaš za novog trenera imenovao Federica Bessonea, koji je prošlu sezonu trenirao momčad ljubljanske Olimpije.
"Odrastao sam u La Masiji i volim kad mi momčad ima loptu u nogama i stalno traži posjed. Tako je bilo i kada sam bio igrač u Španjolskoj i Engleskoj", poručio je pri predstavljanju.




