Split Tommy i Square
u finalu Kupa

13.04.2014.
Split Tommy i Square u finalu Kupa

U finalu Hrvatskog kupa u futsalu zaigrat će Split Tommy i Square, koji su u polufinalima izbacili Osijek Kelme, odnosno Nacional.

U subotu su u Dubrovniku odigrani polufinalni susreti Hrvatskog kupa u futsalu, u kojima su više uspjeha imali domaćini, momčad Squarea, te sastav Split Tommyja.

Split Tommy svladao je Osijek Kelme 3:2, premda su Osječani dva puta vodili. U petoj minuti precizan je bio Čavar, ali već u idućoj za Splićane pogađa Protega. U devetoj minuti Čavar donosi novo vodstvo Osijeku, da bi u 12. minuti na 2:2 poravnao Jelovčić.

Trenutak odluke, pokazalo se, zbio se na samom početku drugog poluvremena, kada je Jelovčić svojim drugim pogotkom donio pobjedu Split Tommyju.

Okršaj Squarea i Nacionala odlučen je tek udarcima sa šest metara. Susret je završen neriješenim ishodom 3:3, uz golove Daničića, Reze i Šimunovića za Square, odnosno Radmilovića, Kujtima Morine i Šestića za Nacional, te isključenja Petrovića i Cvjetkovića.

Momčad Squarea realizirala je potom četiri pokušaja, a Nacional samo jedan, te s ukupnih 7:4 prošla u finale.

Finalni ogled Squarea i Split Tommyja počinje u nedjelju u 18 sati, također u Dvorani Gospino polje.