Makarana za
izjednačenje serije

05.06.2014.
Visoka pobjeda Makarana za izjednačenje serije

Novo Vrijeme Apfel je s visokom pobjedom od čak 9:2 izjednačilo rezultat finalne serije prvenstva Hrvatske u malom nogometu na 2-2.

Alumnus je bolje otvorio utakmicu, čak je Horvat u 4. minuti doveo Zagrepčane u vodstvo, ali nakon toga uslijedio je veliki preokret Novog Vremena. U petoj minuti nakon oduzete lopte rezultat poravnava Osredkar. Makarane u prednost dovodi reprezentativni dvojac Bajrušović - Babić, kada potonji pogađa za 2:1. Poslije toga Novo Vrijeme ubacuje u brzinu više i do poluvremena za domaćina pogađaju Jelavić i Fetič.

Na samom otvaranju drugog poluvremena MNK Novo Vrijeme Apfel izborio je slobodan udarac na šest metara. Obrana Alumnusa blokira udarac domaćina jednom, ali drugi put gosti ne uspijevaju spriječiti Bajrušovića. Taj pogodak bio je i kraj nadanja za goste iz Zagreba.

Do kraja utakmice za Novo Vrijeme Apfel Kazazić pogađa dva puta i Osredkar jednom, dok je strijelac za Alumnus bio Penava.

Odlučujuća, peta utakmica igra se u nedjelju u zagrebačkoj sportskoj dvorani Martinovka, u 20:15 sati.