Olić poveo Wolfsburg
do drugog mjesta

09.11.2014.
Olić poveo Wolfsburg do drugog mjesta

Ivica Olić i njegov Wolfsburg nastavili su s odličnim igrama ove sezone - šestu bundesligašku pobjedu zaredom upisali su protiv HSV-a.

U 11. kolu Bundeslige Wolfsburg je kod kuće svladao HSV s 2:0 i šestom pobjedom u nizu zasjeo na drugo mjesto s četiri boda zaostatka za vodećim Bayernom.

Olić je u 27. minuti zabio za 1:0 Vukova, skrenuvši loptu u mrežu svog bivšeg kluba nakon pokušaja Kevina De Bruynea. Isti igrač namjestio je i drugi pogodak domaćih asistiravši Huntu za 2:0 u 63. minuti.

Oliću je ovo četvrti ligaški pogodak sezone, dovoljno za prvo mjesto na ljestvici klupskih strijelaca, a odigrao je 85 minuta. Ivan Perišić je, pak, odigrao cijelu utakmicu za pobjedničku momčad koju u narednom kolu čeka gostovanje kod Schalkea.