Mandžukićevog gola za
vodstvo

09.11.2014.
Poraz Atletico Madrida poslije Mandžukićevog gola za vodstvo

Reprezentativni napadač Mario Mandžukić postigao je novi pogodak u Primeri, ali njegov Atletico Madrid ostao je praznih ruku kod Real Sociedada.

U posljednjoj utakmici 11. kola španjolskog nogometnog prvenstva aktualni je prvak Atletico Madrid gostovao u Real Sociedada.

Momčad Diega Simeonea povela je u desetoj minuti susreta, kada je s desne strane ubacio Raul Garcia, a na drugoj vratnici loptu dočekao hrvatski reprezentativac Mario Mandžukić i nogom je poslao pod prečku.

No, samo pet minuta poslije uzvratio je Carlos Vela i poravnao rezultat na 1:1.

Početkom drugog poluvremena, u kratkom je razdoblju Guilherme Siqueira zaradio dva žuta kartona i ostavio Atletico Madrid s desetoricom, a brojčanu je prednost iskoristio Imanol Agirretxe u 83. minuti i zabio za pobjedu Real Sociedada 2:1.

Mandžukić je odigrao cijelu utakmicu, a Atletico je četvrti na tablici, iza Real Madrida, Barcelone i Valencije.