Mandžukić asistent

01.12.2014.
Danijel Pranjić strijelac, Mario Mandžukić asistent

Hrvatski reprezentativac Danijel Pranjić upisao se među Panathinaikosove strijelce, a Mario Mandžukić u ovom je kolu Atletico Madridu pomogao asistencijom.

U 12. kolu grčkog nogometnog prvenstva Panathinaikos je kod kuće pobijedio Veriju 2:1, a strijelac prvog pogotka za Zelene iz Atene bio je reprezentativni lijevi branič Danijel Pranjić.

Precizan je bio u 26. minuti, iz kaznenog udarca poslije isključenja Malona, a Berg je početkom nastavka udvostručio vodstvo domaćina. Počasni pogodak za goste postigao je Kaltsas sredinom drugog poluvremena.

Pranjić je odigrao cijelu utakmicu za Panathinaikos, dok je Mladen Petrić u 63. minuti ušao s klupe. Gordon Schildenfeld nije konkurirao za nastup.

Španjolski prvak Atletico Madrid dočekao je u 13. kolu Primere momčad Deportiva iz La Corune te slavio rezultatom 2:0.

Mario Mandžukić igrao je od prve do 58. minute, a krajem prvog poluvremena glavom je asistirao Niguezu za vodstvo. Pobjedu je potvrdio Turan u 55. minuti.