debitirao za
Barcelonu

16.01.2015.
Alen Halilović debitirao za Barcelonu

Mladi hrvatski nogometaš Alen Halilović odigrao je svoju prvu utakmicu za prvu momčad Barcelone, u Kupu kralja protiv Elchea.

Barcelona je na uzvratni dvoboj s Elcheom u osmini finala Kupa kralja doputovala s velikom prednošću iz prvog susreta (5:0) te je bez većih poteškoća potvrdila plasman u četvrtfinale, pobjedom 4:0.

Pogotke za Katalonce postigli su Mathieu, Sergi Roberto i Pedro u prvom poluvremenu te Adriano u drugom.

Premijerni je nastup za Barcelonu upisao Alen Halilović, koji je u 62. minuti ušao umjesto Traorea, a bio je vrlo blizu i pogotku u debiju, no zaustavila ga je vratnica.

Ivan Rakitić cijelu je utakmicu odgledao s klupe, dok je Mario Pašalić u dresu Elchea zaigrao u udarnoj postavi, a izašao je u 63. minuti.