Kramarića, Strinića i
Čopa

18.01.2015.
Ligaški debiji Kramarića, Strinića i Čopa

Andrej Kramarić, Ivan Strinić i Duje Čop ubilježili su prve prvenstvene nastupe u dresovima svojih novih klubova.

Leicester City ugostio je u subotu Stoke City, a u 65. minuti utakmice u igru je umjesto Vardyja ušao hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić. Njegov Leicester u tom je trenutku gubio 1:0, a rezultat se više nije mijenjao do kraja utakmice.

Nakon što je zaigrao i pod tjednom u Talijanskom kupu protiv Parme, Duje Čop branio je boje Cagliarija u gostima kod Udinesea. Cagliari je poveo, domaćin preokrenuo na 2:1, a hrvatski je napadač u igru ušao u 78. minuti. U prvoj minuti sudačke nadoknade Avelar je s bijele točke spasio bod Cagliariju.

Ivan Strinić odradio je svih 90 minuta u pobjedi svog Napolija u Rimu, kod momčadi Lazija. Jedini je pogodak na utakmici, vrijedan sva tri boda za Napoli, postigao Higuain nakon 18 minuta igre.