Pavičić za Dinamo

23.02.2015.
Petrić strijelac u grčkom derbiju, Pavičić za Dinamo

Mladen Petrić zatresao je u nedjelju mrežu Olympiakosa, a mladi Domagoj Pavičić onu Osijeka.

Grčki su derbi odigrali Panathinaikos i Olympiakos, a Zeleni iz Atene pobjedom su smanjili zaostatak za vodećim gostima iz Pireja na samo tri boda.

Panathinaikos je poveo autogolom Masuakua početkom drugog poluvremena, a u 78. minuti na 2:0 povisuje hrvatski napadač Mladen Petrić, preciznim udarcem u donji kut nakon pogreške Olympiakosovih braniča.

Poraz Olympiakosa (2:1) ublažio je Dominguez u sudačkoj nadoknadi vremena. Danijel Pranjić i Gordon Schildenfeld odigrali su cijelu utakmicu za Panathinaikos, a Petrić je zamijenjen pri samom kraju.

U 22. kolu hrvatskog prvenstva, Osijek i Dinamo remizirali su u Gradskom vrtu 1:1. Vodeći pogodak za Modre postigao je u 26. minuti Domagoj Pavičić, koji je u 2014. godini četiri puta nastupio za mladu reprezentaciju Hrvatske. Za domaćine je izjednačio Jasmin Mešanović u 84. minuti.