poveo Inter prema
novoj pobjedi

23.02.2015.
Mateo Kovačić golom poveo Inter prema novoj pobjedi

Inter je nastavio nizati pobjede u talijanskom prvenstvu, a na gostovanju kod Cagliarija vodeći je pogodak postigao Mateo Kovačić.

Nakon uspjeha protiv Jajalovog Palerma te Atalante, Inter je nadjačao i Čopov Cagliari te se dodatno približio borbi za europske pozicije.

U susretu 24. kola Serie A, na poluvremenu je bilo 0:0, da bi hrvatski reprezentativac Mateo Kovačić doveo Nerazzurre u vodstvo tik na početku nastavka, kada je preciznim udarcem s desetak metara poslao loptu u rašlje.

Na 2:0 povisio je Icardi u 68. minuti, a poraz domaćina ublažio je autogol Carriza.

Kovačić se vratio u prvu postavu Intera i izašao u sudačkoj nadoknadi, a Marcelo Brozović također je bio u udarnoj jedanaestorici. Zamijenjen je u 83. minuti.

S druge strane, Duje Čop igrao je od prve do 56. minute.