Lokomotive u novoj
sezoni

20.07.2015.
Prvo slavlje Lokomotive u novoj sezoni

Drugo kolo Prve lige ovoga je ponedjeljka završeno susretom Lokomotive i Istre 1961 u kojem je domaćin bio bolji 6:1.

Ponedjeljak je donio i posljednju utakmicu u sklopu drugoga kola MAXtv Prve lige, onu između Lokomotive i Istre 1961.

U Zagrebu Lokomotiva pogotke niže već od šeste minute. Tada siguran biva Damir Šovšić. Jan Doležal na 2:0 za domaćina povisuje u 21. minuti, a tri minute kasnije ponovno se trese mreža Istre. Na 3:0 s 11 metara zabija Šovšić. Do odmora u strijelce se upisuje i Marko Kolar koji u 45. minuti postavlja domaćih 4:0.

U 57. minuti trese se i domaća mreža, a zaostatak Istre na 1:4 smanjuje Petar Franjić. Karlo Bručić, u 65. minuti, međutim, postiže i peti gol za Lokomotivu, a za šesti se pogodak i konačnih 6:1 pobrinuo Ivan Fiolić.