pogotka osigurao
pobjedu Hoffenheima

19.01.2021.
Kramarić s dva pogotka osigurao pobjedu Hoffenheima

Hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić postigao je svoje prve bundesligaške pogotke u 2021. godini te proslavio gostujuću pobjedu svoje momčadi.

Hertha je u 17. kolu Bundeslige dočekala Hoffenheim, a već u 17. minuti utakmice propustila je veliku šansu za vodstvo, kada Piatek nije realizirao kazneni udarac.

S druge strane, Hoffenheim se radovao u 33. minuti, zahvaljujući pogotku Rudyja, a u drugom je poluvremenu na scenu stupio napadač Vatrenih Andrej Kramarić.

Igrala se 68. minuta kada je udarac Samassekoua pretvorio u udvostručenje prednosti, da bi u 88. minuti sjajno izvedenim slobodnim udarcem s ruba šesnaesterca ispisao na semaforu konačnih 3:0.

U posljednjim ga je trenucima utakmice zamijenio Adamyan, a Kramarić je tako svoj ovosezonski prvenstveni učinak zaokružio na deset pogodaka.

Hoffenheim se nalazi na 11. mjestu, a u sljedećem kolu dočekuje Köln.