Ivan Rakitić donio
bod Sevilli

19.01.2014.
Ivan Rakitić donio bod Sevilli

Sevilla je u nedjelju gostovala na Vicente Calderonu, a za poravnanje na konačnih 1:1 pogodio je hrvatski veznjak Ivan Rakitić.

Atletico Madrid i Sevilla podijelili su bodove u posljednjoj utakmici nedjeljnog programa španjolskog nogometnog prvenstva. Susret u španjolskoj prijestolnici završio je bez pobjednika, 1:1.

Domaćini su poveli u 18. minuti, preko Davida Ville, a gosti su izjednačili iz kaznenog udarca u 72. minuti. Realizator je bio kapetan momčadi i hrvatski reprezentativac, Ivan Rakitić.

Rakitić je odigrao cijelu utakmicu za Andalužane, koji su zbog isključenja Morena u 89. minuti susret završili s igračem manje na terenu.

Nakon 20 odigranih kola u Primeri vode Barcelona i Atletico Madrid s 51 osvojenim bodom, dok Real Madrid ima bod manje. Rakitićeva Sevilla drži sedmu poziciju, s 31 bodom na kontu.