uzbudljiva završnica
u Splitu

24.09.2017.
"Nula" u Puli, uzbudljiva završnica u Splitu

U nedjeljnim utakmicama Hrvatski Telekom Prve lige, u Puli i Splitu, ostvarena su dva remija.

Istra 1961 - Dinamo 0:0 (0:0)

Vodeći Dinamo osvojio je bod kod pulskog prvoligaša odigravši neriješenih 0:0, u susretu koji je zagrebački sastav završio s desetoricom igrača na terenu zbog isključenja Sigalija u samoj završnici.

Modri su tako zadržali svoju prednost od četiri boda nad drugoplasiranom Rijekom, koja je u subotu također remizirala, u Koprivnici.

Istra 1961 s ovim se bodom poravnala s novim prvoligašem Rudešom, koji u ponedjeljak dočekuje Osijek.

Hajduk - Lokomotiva 2:2 (0:0)

Pogodaka nije bilo niti u prvom poluvremenu dvoboja Hajduka i Lokomotive na Poljudu, da bi u nastavku pala čak četiri za novu podjelu bodova.

Poveli su gosti iz Zagreba pogotkom Krstanovića u 66. minuti, a poravnao je Almeida volejem iz blizine u 73. minuti, odmah po svom ulasku u igru.

Almeida je u 90. minuti potpuno preokrenuo rezultat, pogodivši za 2:1, da bi konačnih 2:2 postavila Lokomotivina pričuva Capan, u trećoj minuti sudačke nadoknade vremena. Hajduk tako ima bod prednosti ispred Osijeka uz utakmicu više, a Lokomotiva je šesta s 11 bodova.