Murića potpisao
Rudešu ispadanje

12.04.2024.
Slaven Belupo povratničkim pogocima Murića potpisao Rudešu ispadanje

Pod vodstvom novog trenera, Slaven Belupo prekinuo je svoj negativni niz, svladao Rudeš 3:1 i zapečatio mu prvoligašku sudbinu.

Koprivnički je prvoligaš stigao na ŠRC Rudeš pod vodstvom Ivana Radeljića, nasljednika Roya Ferenčine, no u 15. minuti našao se u rezultatskom zaostatku, zahvaljujući asistenciji Krušlina i pogotku Latkovića.

Međutim, Murić je u 57. minuti fantastično pogodio s desne strane u suprotni kut za 1:1, da bi isti igrač pogodio i u 63. minuti na nesebičnu asistenciju Caimacova, za 2:1. Vrijedi istaknuti i tri fantastične obrane gostujućeg vratara - Sušak je sačuvao prednost, a pobjedu Koprivničana naposljetku je u zadnjim sekundama potvrdio Šuto.

Slaven Belupu je to bila prva pobjeda nakon 3. veljače i pobjede nad - Rudešom, koji je ovim porazom i matematički potvrdio ispadanje u niži rang.