Varaždin, približio
se Rijeci na dva boda

17.04.2024.
Dinamo lijepim pogocima svladao Varaždin, približio se Rijeci na dva boda

U odgođenoj utakmici petog kola SuperSport HNL-a, Dinamo je na Maksimiru pobijedio goste iz Varaždina rezultatom 2:1.

Dinamo je svoj prvenstveni pobjednički niz nastavio i u domaćem ogledu s Varaždinom, a na prvi se pogodak čekalo do 26. minute, kada je Mišić izvanredno proigrao Baturinu, koji efektnim udarcem završava akciju za 1:0.

U 54. minuti lijep je pogodak s ruba kaznenog prostora, u suprotnu stranu vrata, postigao Vidović (2:0), da bi gosti uskoro ostali bez isključenog Jelenića. Ipak, s igračem manje uspjeli su smanjiti preko Drožđeka u 72. minuti utakmice (2:1).

Nakon upotpunjenih 30 kola, Rijeka sada ima dva boda prednosti ispred Dinama, a za vikend Rijeka dočekuje Goricu, dok Dinamo gostuje kod Lokomotive.