dramatična golijada u
Gorici, Varaždin
svladao Rijeku

23.01.2021.

Nogometaši Dinama uzeli su sva tri boda kod Gorice, u derbiju s tri preokreta, sedam pogodaka i odlukom u posljednjim sekundama (4:3), dok je Varaždin na svom terenu nadjačao Rijeku (2:1).

Gorica - Dinamo 3:4 (2:2)

• Dieye osigurao početnu prednost za Goricu (11'), Ivanušec se iz okreta pobrinuo za izjednačenje (35')
• Oršić pogodio za brzi preokret Dinama (41'), Lovrić se još brže odlično snašao za poravnanje na 2:2 (43')
• Špikić izvan kaznenog prostora vraća Goricu u vodstvo (61'), koje je stajalo na semaforu sve do same završnice
• Dinamo naposljetku slavio preko Petkovića s bijele točke (89') i pogotkom Theophile-Catherinea iz gužve (90+5')