odnio sva tri boda iz
Pule

22.07.2022.
Varaždin u završnici odnio sva tri boda iz Pule

U Puli su Istra 1961 i Varaždin otvorili drugo kolo SuperSport Hrvatske nogometne lige, a premda su domaćini poveli u 70. minuti, gosti su s dva brza pogotka došli do pobjede.

U prvoj utakmici drugog kola SuperSport HNL-a Varaždin je u gostima pobijedio Istru 1961, a mreže su mirovale sve do dvadesetak minuta prije kraja utakmice, kada žuto-zelene u vodstvo dovodi Marin, nakon što je vratar Zelenika obranio prvi pokušaj Žgombe.

Međutim, Varaždinci su već u 77. minuti uzvratili preko Brodića, koji ubačaj Stanića s desne strane pretvara u izjednačenje, a samo šest minuta poslije Postonjski realizira kazneni udarac za konačnih 2:1 i prvu ovosezonsku pobjedu varaždinskog prvoligaša.

Puljanima je to bio drugi uzastopni domaći poraz, nakon uvodnih 0:2 protiv Hajduka, a Varaždin u trećem kolu dočekuje upravo Splićane.