Hrvatski nogometni savez > Natjecanja

2. HNL

Druga hrvatska nogometna liga druga je najviša razina natjecanja u hrvatskom ligaškom sustavu.

2. HNL
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • O natjecanju
1. kolo
Izvještaj
13.08.2021. 17:30
2. HNL
Sesvete, Sesvete
Sesvete1 : 4Osijek II
14.08.2021. 17:30
2. HNL
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje0 : 2Jarun
14.08.2021. 17:30
2. HNL
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Dubrava Tim kabel2 : 2Rudeš
13.08.2021. 17:30
2. HNL
Krimeja, Rijeka
Orijent 19193 : 1Varaždin
14.08.2021. 17:30
2. HNL
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia2 : 2Opatija
13.08.2021. 20:00
2. HNL
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić0 : 0Croatia
14.08.2021. 17:30
2. HNL
Kustošija, Zagreb
Kustošija1 : 1Solin
14.08.2021. 17:30
2. HNL
Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
BSK2 : 1Dinamo II
2. kolo
Izvještaj
20.08.2021. 17:30
2. HNL
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek II1 : 1Dinamo II
21.08.2021. 17:30
2. HNL
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin3 : 0BSK
22.08.2021. 17:30
2. HNL
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia2 : 1Kustošija
21.08.2021. 17:30
2. HNL
Stadion Kantrida, Rijeka
Opatija3 : 0Inter-Zaprešić
21.08.2021. 19:00
2. HNL
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia1 : 1Varaždin
21.08.2021. 17:30
2. HNL
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš2 : 2Orijent 1919
21.08.2021. 17:30
2. HNL
Kustošija, Zagreb
Jarun3 : 3Dubrava Tim kabel
21.08.2021. 17:30
2. HNL
Sesvete, Sesvete
Sesvete1 : 0Dugopolje
3. kolo
Izvještaj
28.08.2021. 17:00
2. HNL
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje0 : 0Osijek II
28.08.2021. 17:00
2. HNL
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Dubrava Tim kabel0 : 0Sesvete
29.08.2021. 17:00
2. HNL
Krimeja, Rijeka
Orijent 19193 : 2Jarun
27.08.2021. 17:00
2. HNL
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia2 : 1Rudeš
27.08.2021. 20:00
2. HNL
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić0 : 1Varaždin
28.08.2021. 17:00
2. HNL
Kustošija, Zagreb
Kustošija0 : 0Opatija
29.08.2021. 17:00
2. HNL
Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
BSK2 : 0Croatia
22.09.2021. 16:00
2. HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Dinamo II1 : 1Solin
4. kolo
Izvještaj
10.09.2021. 16:30
2. HNL
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek II3 : 2Solin
10.09.2021. 16:30
2. HNL
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia2 : 2Dinamo II
10.09.2021. 17:00
2. HNL
Stadion Kantrida, Rijeka
Opatija0 : 0BSK
11.09.2021. 19:00
2. HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin3 : 3Kustošija
11.09.2021. 16:30
2. HNL
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš3 : 0Inter-Zaprešić
11.09.2021. 16:30
2. HNL
Kustošija, Zagreb
Jarun3 : 0Cibalia
10.09.2021. 16:30
2. HNL
Sesvete, Sesvete
Sesvete0 : 1Orijent 1919
11.09.2021. 16:30
2. HNL
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje1 : 0Dubrava Tim kabel
5. kolo
Izvještaj
15.09.2021. 16:30
2. HNL
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Dubrava Tim kabel3 : 0Osijek II
15.09.2021. 16:30
2. HNL
Krimeja, Rijeka
Orijent 19192 : 2Dugopolje
15.09.2021. 16:30
2. HNL
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia0 : 1Sesvete
15.09.2021. 18:00
2. HNL
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić0 : 1Jarun
15.09.2021. 16:30
2. HNL
Kustošija, Zagreb
Kustošija1 : 2Rudeš
15.09.2021. 16:30
2. HNL
Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
BSK1 : 0Varaždin
15.09.2021. 16:30
2. HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Dinamo II2 : 1Opatija
15.09.2021. 16:30
2. HNL
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin3 : 0Croatia
6. kolo
Izvještaj
19.09.2021. 15:30
2. HNL
Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
Osijek II1 : 2Croatia
18.09.2021. 16:30
2. HNL
Stadion Kantrida, Rijeka
Opatija1 : 1Solin
19.09.2021. 17:00
2. HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin1 : 1Dinamo II
18.09.2021. 16:30
2. HNL
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš3 : 1BSK
18.09.2021. 16:30
2. HNL
Kustošija, Zagreb
Jarun1 : 1Kustošija
18.09.2021. 16:30
2. HNL
Sesvete, Sesvete
Sesvete1 : 2Inter-Zaprešić
18.09.2021. 16:30
2. HNL
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje2 : 1Cibalia
18.09.2021. 16:30
2. HNL
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Dubrava Tim kabel3 : 1Orijent 1919
7. kolo
Izvještaj
26.09.2021. 16:00
2. HNL
Krimeja, Rijeka
Orijent 19190 : 1Osijek II
25.09.2021. 16:00
2. HNL
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia2 : 0Dubrava Tim kabel
25.09.2021. 16:00
2. HNL
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić1 : 4Dugopolje
25.09.2021. 15:00
2. HNL
Kustošija, Zagreb
Kustošija1 : 2Sesvete
26.09.2021. 16:00
2. HNL
Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
BSK2 : 2Jarun
25.09.2021. 16:00
2. HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Dinamo II0 : 0Rudeš
26.09.2021. 16:00
2. HNL
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin0 : 2Varaždin
26.09.2021. 16:00
2. HNL
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia3 : 0Opatija
8. kolo
Izvještaj
02.10.2021. 15:30
2. HNL
Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
Osijek II0 : 2Opatija
02.10.2021. 18:00
2. HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin5 : 1Croatia
02.10.2021. 15:30
2. HNL
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš1 : 0Solin
02.10.2021. 15:30
2. HNL
Kustošija, Zagreb
Jarun2 : 0Dinamo II
01.10.2021. 15:30
2. HNL
Sesvete, Sesvete
Sesvete0 : 1BSK
02.10.2021. 15:30
2. HNL
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje1 : 0Kustošija
02.10.2021. 15:30
2. HNL
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Dubrava Tim kabel1 : 0Inter-Zaprešić
03.10.2021. 15:00
2. HNL
Krimeja, Rijeka
Orijent 19192 : 1Cibalia
9. kolo
Izvještaj
16.10.2021. 15:00
2. HNL
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia1 : 0Osijek II
15.10.2021. 17:00
2. HNL
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić1 : 0Orijent 1919
16.10.2021. 15:00
2. HNL
Kustošija, Zagreb
Kustošija0 : 0Dubrava Tim kabel
17.10.2021. 15:00
2. HNL
Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
BSK2 : 0Dugopolje
17.10.2021. 15:00
2. HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Dinamo II2 : 1Sesvete
16.10.2021. 13:00
2. HNL
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin1 : 1Jarun
17.10.2021. 15:00
2. HNL
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia1 : 0Rudeš
16.10.2021. 15:00
2. HNL
Stadion Kantrida, Rijeka
Opatija2 : 2Varaždin
10. kolo
Izvještaj
24.10.2021. 15:00
2. HNL
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek II : Varaždin
23.10.2021. 15:00
2. HNL
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Opatija
23.10.2021. 15:00
2. HNL
Kustošija, Zagreb
Jarun : Croatia
22.10.2021. 15:00
2. HNL
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Solin
23.10.2021. 15:00
2. HNL
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : Dinamo II
23.10.2021. 13:00
2. HNL
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Dubrava Tim kabel : BSK
24.10.2021. 15:00
2. HNL
Krimeja, Rijeka
Orijent 1919 : Kustošija
23.10.2021. 15:00
2. HNL
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia : Inter-Zaprešić
11. kolo
Izvještaj
29.10.2021. 17:00
2. HNL
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Osijek II
30.10.2021. 15:00
2. HNL
Kustošija, Zagreb
Kustošija : Cibalia
31.10.2021. 15:00
2. HNL
Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
BSK : Orijent 1919
31.10.2021. 15:00
2. HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Dinamo II : Dubrava Tim kabel
30.10.2021. 15:00
2. HNL
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin : Dugopolje
31.10.2021. 15:00
2. HNL
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia : Sesvete
30.10.2021. 15:00
2. HNL
Stadion Kantrida, Rijeka
Opatija : Jarun
30.10.2021. 19:00
2. HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Rudeš
12. kolo
Izvještaj
07.11.2021. 14:00
2. HNL
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek II : Rudeš
06.11.2021. 14:00
2. HNL
Kustošija, Zagreb
Jarun : Varaždin
05.11.2021. 14:00
2. HNL
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Opatija
06.11.2021. 14:00
2. HNL
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : Croatia
06.11.2021. 14:00
2. HNL
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Dubrava Tim kabel : Solin
07.11.2021. 14:00
2. HNL
Krimeja, Rijeka
Orijent 1919 : Dinamo II
06.11.2021. 14:00
2. HNL
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia : BSK
05.11.2021. 17:00
2. HNL
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Kustošija
13. kolo
Izvještaj
20.11.2021. 13:30
2. HNL
Kustošija, Zagreb
Kustošija : Osijek II
21.11.2021. 13:30
2. HNL
Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
BSK : Inter-Zaprešić
21.11.2021. 13:30
2. HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Dinamo II : Cibalia
20.11.2021. 13:30
2. HNL
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin : Orijent 1919
21.11.2021. 13:30
2. HNL
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia : Dubrava Tim kabel
20.11.2021. 13:30
2. HNL
Stadion Kantrida, Rijeka
Opatija : Dugopolje
20.11.2021. 17:00
2. HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Sesvete
20.11.2021. 13:30
2. HNL
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Jarun
14. kolo
Izvještaj
28.11.2021. 13:30
2. HNL
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek II : Jarun
26.11.2021. 13:30
2. HNL
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Rudeš
27.11.2021. 13:30
2. HNL
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : Varaždin
27.11.2021. 13:30
2. HNL
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Dubrava Tim kabel : Opatija
28.11.2021. 13:30
2. HNL
Krimeja, Rijeka
Orijent 1919 : Croatia
27.11.2021. 13:30
2. HNL
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia : Solin
26.11.2021. 17:00
2. HNL
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Dinamo II
27.11.2021. 13:30
2. HNL
Kustošija, Zagreb
Kustošija : BSK
15. kolo
Izvještaj
05.12.2021. 13:30
2. HNL
Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
BSK : Osijek II
05.12.2021. 13:30
2. HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Dinamo II : Kustošija
04.12.2021. 13:30
2. HNL
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin : Inter-Zaprešić
05.12.2021. 13:30
2. HNL
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia : Cibalia
04.12.2021. 13:30
2. HNL
Stadion Kantrida, Rijeka
Opatija : Orijent 1919
04.12.2021. 17:00
2. HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Dubrava Tim kabel
04.12.2021. 13:30
2. HNL
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Dugopolje
04.12.2021. 13:30
2. HNL
Kustošija, Zagreb
Jarun : Sesvete
16. kolo
Izvještaj
13.02.2022. 14:30
2. HNL
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek II : Sesvete
12.02.2022. 14:30
2. HNL
Kustošija, Zagreb
Jarun : Dugopolje
12.02.2022. 14:30
2. HNL
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Dubrava Tim kabel
12.02.2022. 17:00
2. HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Orijent 1919
12.02.2022. 14:30
2. HNL
Stadion Kantrida, Rijeka
Opatija : Cibalia
13.02.2022. 14:30
2. HNL
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia : Inter-Zaprešić
12.02.2022. 14:30
2. HNL
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin : Kustošija
13.02.2022. 14:30
2. HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Dinamo II : BSK
17. kolo
Izvještaj
20.02.2022. 15:00
2. HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Dinamo II : Osijek II
20.02.2022. 15:00
2. HNL
Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
BSK : Solin
19.02.2022. 15:00
2. HNL
Kustošija, Zagreb
Kustošija : Croatia
18.02.2022. 17:00
2. HNL
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Opatija
19.02.2022. 17:00
2. HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Cibalia
20.02.2022. 15:00
2. HNL
Krimeja, Rijeka
Orijent 1919 : Rudeš
19.02.2022. 15:00
2. HNL
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Dubrava Tim kabel : Jarun
19.02.2022. 15:00
2. HNL
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : Sesvete
18. kolo
Izvještaj
27.02.2022. 15:00
2. HNL
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek II : Dugopolje
25.02.2022. 15:00
2. HNL
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Dubrava Tim kabel
26.02.2022. 15:00
2. HNL
Kustošija, Zagreb
Jarun : Orijent 1919
26.02.2022. 15:00
2. HNL
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Cibalia
26.02.2022. 17:00
2. HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Inter-Zaprešić
26.02.2022. 15:00
2. HNL
Stadion Kantrida, Rijeka
Opatija : Kustošija
27.02.2022. 15:00
2. HNL
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia : BSK
26.02.2022. 15:00
2. HNL
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin : Dinamo II
19. kolo
Izvještaj
05.03.2022. 15:30
2. HNL
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin : Osijek II
06.03.2022. 15:30
2. HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Dinamo II : Croatia
06.03.2022. 15:30
2. HNL
Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
BSK : Opatija
05.03.2022. 15:30
2. HNL
Kustošija, Zagreb
Kustošija : Varaždin
04.03.2022. 17:00
2. HNL
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Rudeš
05.03.2022. 15:30
2. HNL
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia : Jarun
06.03.2022. 15:30
2. HNL
Krimeja, Rijeka
Orijent 1919 : Sesvete
05.03.2022. 15:30
2. HNL
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Dubrava Tim kabel : Dugopolje
20. kolo
Izvještaj
13.03.2022. 15:30
2. HNL
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek II : Dubrava Tim kabel
12.03.2022. 15:30
2. HNL
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : Orijent 1919
11.03.2022. 15:30
2. HNL
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Cibalia
12.03.2022. 15:30
2. HNL
Kustošija, Zagreb
Jarun : Inter-Zaprešić
12.03.2022. 15:30
2. HNL
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Kustošija
12.03.2022. 17:00
2. HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : BSK
12.03.2022. 15:30
2. HNL
Stadion Kantrida, Rijeka
Opatija : Dinamo II
13.03.2022. 15:30
2. HNL
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia : Solin
21. kolo
Izvještaj
20.03.2022. 15:30
2. HNL
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia : Osijek II
19.03.2022. 15:30
2. HNL
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin : Opatija
20.03.2022. 15:30
2. HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Dinamo II : Varaždin
20.03.2022. 15:30
2. HNL
Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
BSK : Rudeš
19.03.2022. 15:30
2. HNL
Kustošija, Zagreb
Kustošija : Jarun
18.03.2022. 17:00
2. HNL
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Sesvete
19.03.2022. 15:30
2. HNL
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia : Dugopolje
20.03.2022. 15:30
2. HNL
Krimeja, Rijeka
Orijent 1919 : Dubrava Tim kabel
22. kolo
Izvještaj
03.04.2022. 16:30
2. HNL
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek II : Orijent 1919
02.04.2022. 16:30
2. HNL
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Dubrava Tim kabel : Cibalia
02.04.2022. 16:30
2. HNL
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : Inter-Zaprešić
01.04.2022. 16:30
2. HNL
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Kustošija
02.04.2022. 16:30
2. HNL
Kustošija, Zagreb
Jarun : BSK
02.04.2022. 16:30
2. HNL
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Dinamo II
02.04.2022. 18:00
2. HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Solin
02.04.2022. 16:30
2. HNL
Stadion Kantrida, Rijeka
Opatija : Croatia
23. kolo
Izvještaj
09.04.2022. 16:30
2. HNL
Stadion Kantrida, Rijeka
Opatija : Osijek II
10.04.2022. 16:30
2. HNL
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia : Varaždin
09.04.2022. 16:30
2. HNL
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin : Rudeš
10.04.2022. 16:30
2. HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Dinamo II : Jarun
10.04.2022. 16:30
2. HNL
Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
BSK : Sesvete
09.04.2022. 16:30
2. HNL
Kustošija, Zagreb
Kustošija : Dugopolje
08.04.2022. 18:00
2. HNL
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Dubrava Tim kabel
09.04.2022. 16:30
2. HNL
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia : Orijent 1919
24. kolo
Izvještaj
17.04.2022. 16:30
2. HNL
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek II : Cibalia
17.04.2022. 16:30
2. HNL
Krimeja, Rijeka
Orijent 1919 : Inter-Zaprešić
16.04.2022. 16:30
2. HNL
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Dubrava Tim kabel : Kustošija
16.04.2022. 16:30
2. HNL
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : BSK
15.04.2022. 16:30
2. HNL
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Dinamo II
16.04.2022. 16:30
2. HNL
Kustošija, Zagreb
Jarun : Solin
16.04.2022. 16:30
2. HNL
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Croatia
16.04.2022. 18:00
2. HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Opatija
25. kolo
Izvještaj
23.04.2022. 18:00
2. HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Osijek II
23.04.2022. 17:00
2. HNL
Stadion Kantrida, Rijeka
Opatija : Rudeš
24.04.2022. 17:00
2. HNL
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia : Jarun
23.04.2022. 17:00
2. HNL
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin : Sesvete
24.04.2022. 17:00
2. HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Dinamo II : Dugopolje
24.04.2022. 17:00
2. HNL
Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
BSK : Dubrava Tim kabel
23.04.2022. 17:00
2. HNL
Kustošija, Zagreb
Kustošija : Orijent 1919
22.04.2022. 19:00
2. HNL
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Cibalia
26. kolo
Izvještaj
01.05.2022. 17:00
2. HNL
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek II : Inter-Zaprešić
30.04.2022. 17:00
2. HNL
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia : Kustošija
01.05.2022. 17:00
2. HNL
Krimeja, Rijeka
Orijent 1919 : BSK
30.04.2022. 17:00
2. HNL
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Dubrava Tim kabel : Dinamo II
30.04.2022. 17:00
2. HNL
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : Solin
29.04.2022. 17:00
2. HNL
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Croatia
30.04.2022. 17:00
2. HNL
Kustošija, Zagreb
Jarun : Opatija
30.04.2022. 17:00
2. HNL
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Varaždin
27. kolo
Izvještaj
07.05.2022. 17:00
2. HNL
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Osijek II
07.05.2022. 19:00
2. HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Jarun
07.05.2022. 17:00
2. HNL
Stadion Kantrida, Rijeka
Opatija : Sesvete
08.05.2022. 17:00
2. HNL
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia : Dugopolje
07.05.2022. 17:00
2. HNL
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin : Dubrava Tim kabel
08.05.2022. 17:00
2. HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Dinamo II : Orijent 1919
08.05.2022. 17:00
2. HNL
Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
BSK : Cibalia
07.05.2022. 17:00
2. HNL
Kustošija, Zagreb
Kustošija : Inter-Zaprešić
28. kolo
Izvještaj
15.05.2022. 17:30
2. HNL
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek II : Kustošija
13.05.2022. 19:00
2. HNL
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : BSK
14.05.2022. 17:30
2. HNL
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia : Dinamo II
15.05.2022. 17:30
2. HNL
Krimeja, Rijeka
Orijent 1919 : Solin
14.05.2022. 17:30
2. HNL
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Dubrava Tim kabel : Croatia
14.05.2022. 17:30
2. HNL
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : Opatija
13.05.2022. 17:30
2. HNL
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Varaždin
14.05.2022. 17:30
2. HNL
Kustošija, Zagreb
Jarun : Rudeš
29. kolo
Izvještaj
21.05.2022. 17:30
2. HNL
Kustošija, Zagreb
Jarun : Osijek II
21.05.2022. 17:30
2. HNL
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Sesvete
21.05.2022. 19:00
2. HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Dugopolje
21.05.2022. 17:30
2. HNL
Stadion Kantrida, Rijeka
Opatija : Dubrava Tim kabel
22.05.2022. 17:30
2. HNL
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia : Orijent 1919
21.05.2022. 17:30
2. HNL
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin : Cibalia
22.05.2022. 17:30
2. HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Dinamo II : Inter-Zaprešić
22.05.2022. 17:30
2. HNL
Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
BSK : Kustošija
30. kolo
Izvještaj
28.05.2022. 17:30
2. HNL
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek II : BSK
28.05.2022. 17:30
2. HNL
Kustošija, Zagreb
Kustošija : Dinamo II
28.05.2022. 17:30
2. HNL
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Solin
28.05.2022. 17:30
2. HNL
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia : Croatia
28.05.2022. 17:30
2. HNL
Krimeja, Rijeka
Orijent 1919 : Opatija
28.05.2022. 17:30
2. HNL
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Dubrava Tim kabel : Varaždin
28.05.2022. 17:30
2. HNL
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : Rudeš
28.05.2022. 17:30
2. HNL
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Jarun
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.BSK9522119+217
2.Jarun94411710+716
3.Rudeš9432149+515
4.Orijent 191994231413+114
5.Dugopolje9423109+114
6.Croatia94231114-314
7.Varaždin93421612+413
8.Dubrava Tim kabel9342129+313
9.Opatija92521110+111
10.Dinamo II92521011-111
11.Cibalia93241012-211
12.Osijek II93241012-211
13.Solin92431210+210
14.Sesvete9315711-410
15.Inter-Zaprešić9216414-107
16.Kustošija9054812-45
5 golova
Filip Dujmović
4 gola
Luka Branšteter, Tomislav Mrkonjić, Hrvoje Ilić
3 gola
Muhamed Alghoul, Igor Jugović, Igor Postonjski, Ivan Durdov, Ivan Brnić, Marin Belančić, Martin Sekulić, Filip Vajdovčić, Luka Mamić, Landry Jean De Dieu Kamga
2 gola
Aleksa Latković, Nikola Turanjanin, Andris Jesus Herrera Salgado, Nail Omerović, Gabrijel Rukavina, Matija Frigan, Dominik Mulac, Marko Brkić, Ante Šuto, Edin Fatić, Filip Kosić, Matej JELIĆ, Stjepan Igrec, Matej Senić, Stjepan Šimičić, Mijo Šabić, Kristian Fućak, Bartol Barišić, Jan Jurčec, Filip Zrilić, Dino Kapitanović, Michele Šego, Josip Maganjić, Andrija Bubnjar, Dominik Rešetar, Arijan Ačkar, Antonio Pejanović, Marko Bjelanović, Domagoj Pušić
1 gol
Ivan Crnov, Filip Mihaljević, Mario Tadejević, Bojan Knežević, Robert Ćosić, Mihovil Geljić, Matej Kelava, Tin Karamatić, Marin Mudražija, Ivan Rodić, Domagoj Franić, Tomislav Baltić, Jurica Grgec, Lovro Dobrić, Roko Ivanković, Tomislav Srbljinović, Kristijan Jurić, Luka Kožić, Tonio Teklić, Emanuel Črnko, Matej Jukić, Vice Miljanić, Karlo Igor Majić, Petar Bašić-Šiško, Josip Čikvar, Frane Maglica, Ivan Laća, Karlo Vodanović, Luka Marković, Ivijan Svržnjak, Marin Karabatić, Ivan Lozić, Karlo Miljanić, Filip Mihaljević, Filip Borovac, Josip Glavović, Hrvoje Relota, Jakov-Anton Vasilj, Tomislav Gudelj, Mateo Topić, Jakov Karabatić, Zvonimir Ožegović, Lovro Banovec, Mateo Bašić, Ivan Žutić, Marko Hanuljak, Andrej Šaronja, Ivan Baković, Šimun Mikolčić, Matija Matulja, Ivan Ćubelić, Donato Bernobić, Gerald Chibueze Diyoke, Nikola Macolić, Robert Perić-Komšić, Hyunwoo Kim, Gyuhyeong Kim, Josip Bešlić, Ivan Šaranić, Borna Bilobrk, Frano Ivančić, Mihael Kuprešak, Adel Mohamed Nourredine Gafaiti, Amet Korca, Aboubacar Bamba Diarrassouba, Danovis Martinez Caliz, Stefan Milić, Agon Elezi, Italo Montano Cortes

Druga hrvatska nogometna liga druga je najviša razina natjecanja u hrvatskom ligaškom sustavu. Natjecanjem rukovodi Udruženje klubova Druge hrvatske nogometne lige sa sjedištem u Zagrebu.

 

Natjecanje se odvija po dvokružnom bod-sustavu u dva dijela.

 

Raspored utakmica određuje se ždrijebom natjecateljskih brojeva klubova uz primjenu Bergerove tablice, s time da klub iz iste županije ili mjesta ima pravo izbora suprotnog natjecateljskog broja.

 

Pobjednik Druge lige iz natjecateljske godine 2018./2019. postaje član Prve HNL u natjecateljskoj godini 2019./2020.

 

Drugoplasirani klub Druge HNL igra dodatne kvalifikacije po dvostrukom kup-sustavu s pretposljednjeplasiranim klubom Prve HNL na kraju prvenstva 2018./2019. Pobjednik kvalifikacija ulazi u Prvu HNL.

 

U natjecateljskoj godini 2019./2020. Drugu HNL će činiti 16 klubova i to:

 

Klub (klubovi) koji je/su u prvenstvu 2018./2019. ispao/li iz Prve HNL, klub koji se kroz play-off nije izborio za Prvu ligu, ostali klubovi koji su se plasirali do zaključno 13. mjesta u Drugoj HNL u natjecateljskoj godini 2018./2019. te tri (3) kluba prvaka tri skupine Treće HNL.

Ljestvica

1.BSK9+217
2.Jarun9+716
3.Rudeš9+515
4.Orijent 19199+114
5.Dugopolje9+114
6.Croatia9-314
7.Varaždin9+413
8.Dubrava Tim kabel9+313
9.Opatija9+111
10.Dinamo II9-111
11.Cibalia9-211
12.Osijek II9-211
13.Solin9+210
14.Sesvete9-410
15.Inter-Zaprešić9-107
16.Kustošija9-45