Hrvatski nogometni savez > Natjecanja

3. HNL Jug

Treća hrvatska nogometna liga treća je najviša razina natjecanja u hrvatskom ligaškom sustavu.

3. HNL Jug
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • O natjecanju
1. kolo
Izvještaj
28.08.2021. 17:00
3. HNL Jug
Hrvace, Hrvace
Hrvace2 : 2Neretva
28.08.2021. 17:00
3. HNL Jug
Borovište, Unešić
Zagora3 : 0Vodice
28.08.2021. 17:00
3. HNL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik0 : 1Sloga
28.08.2021. 17:00
3. HNL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)0 : 2Hrvatski vitez Posedarje
27.08.2021. 17:30
3. HNL Jug
Park mladeži, Split
Split2 : 2OSK
28.08.2021. 17:00
3. HNL Jug
Jadranovo, Ploče
Jadran LP1 : 0Zmaj (M)
29.08.2021. 18:00
3. HNL Jug
Iza Grada, Klis
Uskok2 : 1Neretvanac
28.08.2021. 17:00
3. HNL Jug
Stanovi, Zadar
Zadar1 : 0Urania
29.08.2021. 17:00
3. HNL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen0 : 1Junak
2. kolo
Izvještaj
04.09.2021. 17:00
3. HNL Jug
Iza Vage, Metković
Neretva3 : 0Junak
05.09.2021. 17:00
3. HNL Jug
Baška Voda, Baška Voda
Urania1 : 1Kamen
05.09.2021. 17:00
3. HNL Jug
Podvornica (Opuzen), Opuzen
Neretvanac2 : 2Zadar
01.09.2021. 19:00
3. HNL Jug
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M)1 : 1Uskok
04.09.2021. 17:00
3. HNL Jug
Park mladeži, Split
Split1 : 3Jadran LP
04.09.2021. 17:00
3. HNL Jug
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje2 : 1OSK
05.09.2021. 17:00
3. HNL Jug
Stadion Glavica, Mravince
Sloga4 : 2Primorac (B)
04.09.2021. 17:00
3. HNL Jug
S.C Račice, Vodice
Vodice1 : 1GOŠK Dubrovnik
04.09.2021. 17:00
3. HNL Jug
Hrvace, Hrvace
Hrvace2 : 0Zagora
3. kolo
Izvještaj
08.09.2021. 16:30
3. HNL Jug
Borovište, Unešić
Zagora2 : 1Neretva
08.09.2021. 16:30
3. HNL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik0 : 0Hrvace
08.09.2021. 16:30
3. HNL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)5 : 0Vodice
08.09.2021. 16:30
3. HNL Jug
Športski centar Gola Brda, Otok
OSK1 : 1Sloga
08.09.2021. 16:30
3. HNL Jug
Jadranovo, Ploče
Jadran LP2 : 1Hrvatski vitez Posedarje
08.09.2021. 19:00
3. HNL Jug
Iza Grada, Klis
Uskok4 : 2Split
08.09.2021. 16:30
3. HNL Jug
Stanovi, Zadar
Zadar0 : 1Zmaj (M)
08.09.2021. 16:30
3. HNL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen1 : 1Neretvanac
08.09.2021. 16:30
3. HNL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak4 : 0Urania
4. kolo
Izvještaj
11.09.2021. 16:30
3. HNL Jug
Iza Vage, Metković
Neretva3 : 2Urania
12.09.2021. 16:30
3. HNL Jug
Podvornica (Opuzen), Opuzen
Neretvanac2 : 0Junak
14.09.2021. 19:00
3. HNL Jug
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M)0 : 2Kamen
11.09.2021. 16:30
3. HNL Jug
Park mladeži, Split
Split1 : 1Zadar
11.09.2021. 16:30
3. HNL Jug
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje1 : 0Uskok
12.09.2021. 16:30
3. HNL Jug
Stadion Glavica, Mravince
Sloga0 : 0Jadran LP
11.09.2021. 16:30
3. HNL Jug
S.C Račice, Vodice
Vodice1 : 1OSK
11.09.2021. 16:30
3. HNL Jug
Hrvace, Hrvace
Hrvace2 : 2Primorac (B)
11.09.2021. 16:30
3. HNL Jug
Borovište, Unešić
Zagora1 : 2GOŠK Dubrovnik
5. kolo
Izvještaj
18.09.2021. 16:30
3. HNL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik2 : 0Neretva
17.09.2021. 16:30
3. HNL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)3 : 2Zagora
18.09.2021. 16:30
3. HNL Jug
Športski centar Gola Brda, Otok
OSK1 : 1Hrvace
18.09.2021. 16:30
3. HNL Jug
Jadranovo, Ploče
Jadran LP7 : 2Vodice
18.09.2021. 18:00
3. HNL Jug
Iza Grada, Klis
Uskok1 : 1Sloga
18.09.2021. 16:30
3. HNL Jug
Stanovi, Zadar
Zadar0 : 1Hrvatski vitez Posedarje
18.09.2021. 16:30
3. HNL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen0 : 1Split
18.09.2021. 16:30
3. HNL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak3 : 1Zmaj (M)
19.09.2021. 16:30
3. HNL Jug
Baška Voda, Baška Voda
Urania0 : 3Neretvanac
6. kolo
Izvještaj
25.09.2021. 16:00
3. HNL Jug
Iza Vage, Metković
Neretva1 : 2Neretvanac
25.09.2021. 16:00
3. HNL Jug
Podvornica (Opuzen), Opuzen
Zmaj (M)2 : 0Urania
25.09.2021. 16:00
3. HNL Jug
Park mladeži, Split
Split1 : 0Junak
25.09.2021. 16:00
3. HNL Jug
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje3 : 0Kamen
26.09.2021. 16:00
3. HNL Jug
Stadion Glavica, Mravince
Sloga2 : 0Zadar
25.09.2021. 16:00
3. HNL Jug
S.C Račice, Vodice
Vodice3 : 1Uskok
25.09.2021. 16:00
3. HNL Jug
Hrvace, Hrvace
Hrvace2 : 0Jadran LP
25.09.2021. 16:00
3. HNL Jug
Borovište, Unešić
Zagora5 : 0OSK
25.09.2021. 16:00
3. HNL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik3 : 2Primorac (B)
7. kolo
Izvještaj
29.09.2021. 16:00
3. HNL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)1 : 1Neretva
29.09.2021. 16:00
3. HNL Jug
Športski centar Gola Brda, Otok
OSK2 : 0GOŠK Dubrovnik
29.09.2021. 16:00
3. HNL Jug
Jadranovo, Ploče
Jadran LP4 : 0Zagora
29.09.2021. 18:00
3. HNL Jug
Iza Grada, Klis
Uskok1 : 0Hrvace
29.09.2021. 16:00
3. HNL Jug
Stanovi, Zadar
Zadar6 : 1Vodice
29.09.2021. 16:00
3. HNL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen0 : 0Sloga
29.09.2021. 16:00
3. HNL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak1 : 3Hrvatski vitez Posedarje
29.09.2021. 16:00
3. HNL Jug
Baška Voda, Baška Voda
Urania0 : 5Split
29.09.2021. 16:00
3. HNL Jug
Podvornica (Opuzen), Opuzen
Neretvanac3 : 0Zmaj (M)
8. kolo
Izvještaj
02.10.2021. 15:30
3. HNL Jug
Jadranovo, Ploče
Neretva2 : 0Zmaj (M)
03.10.2021. 15:30
3. HNL Jug
Park mladeži, Split
Split2 : 1Neretvanac
02.10.2021. 15:30
3. HNL Jug
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje3 : 0Urania
03.10.2021. 15:30
3. HNL Jug
Stadion Glavica, Mravince
Sloga5 : 2Junak
02.10.2021. 15:30
3. HNL Jug
S.C Račice, Vodice
Vodice3 : 0Kamen
02.10.2021. 15:30
3. HNL Jug
Hrvace, Hrvace
Hrvace2 : 0Zadar
02.10.2021. 15:30
3. HNL Jug
Borovište, Unešić
Zagora1 : 1Uskok
02.10.2021. 15:30
3. HNL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik1 : 2Jadran LP
02.10.2021. 15:30
3. HNL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)4 : 2OSK
9. kolo
Izvještaj
08.10.2021. 15:30
3. HNL Jug
Športski centar Gola Brda, Otok
OSK2 : 4Neretva
09.10.2021. 15:30
3. HNL Jug
Jadranovo, Ploče
Jadran LP2 : 1Primorac (B)
10.10.2021. 16:30
3. HNL Jug
Iza Grada, Klis
Uskok2 : 2GOŠK Dubrovnik
06.10.2021. 15:30
3. HNL Jug
Stanovi, Zadar
Zadar2 : 0Zagora
09.10.2021. 15:30
3. HNL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen3 : 0Hrvace
09.10.2021. 15:30
3. HNL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak3 : 1Vodice
10.10.2021. 15:30
3. HNL Jug
Baška Voda, Baška Voda
Urania0 : 3Sloga
20.10.2021. 15:00
3. HNL Jug
Podvornica (Opuzen), Opuzen
Neretvanac3 : 1Hrvatski vitez Posedarje
09.10.2021. 15:30
3. HNL Jug
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M)2 : 1Split
10. kolo
Izvještaj
16.10.2021. 15:00
3. HNL Jug
Iza Vage, Metković
Neretva0 : 1Split
16.10.2021. 15:00
3. HNL Jug
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje1 : 0Zmaj (M)
17.10.2021. 15:00
3. HNL Jug
Stadion Glavica, Mravince
Sloga1 : 0Neretvanac
16.10.2021. 15:00
3. HNL Jug
S.C Račice, Vodice
Vodice1 : 0Urania
17.10.2021. 15:00
3. HNL Jug
Hrvace, Hrvace
Hrvace1 : 0Junak
16.10.2021. 15:00
3. HNL Jug
Borovište, Unešić
Zagora2 : 1Kamen
16.10.2021. 15:00
3. HNL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik2 : 1Zadar
16.10.2021. 15:00
3. HNL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)4 : 0Uskok
16.10.2021. 15:00
3. HNL Jug
Športski centar Gola Brda, Otok
OSK2 : 5Jadran LP
11. kolo
Izvještaj
23.10.2021. 15:00
3. HNL Jug
Jadranovo, Ploče
Jadran LP0 : 1Neretva
23.10.2021. 15:00
3. HNL Jug
Iza Grada, Klis
Uskok1 : 0OSK
23.10.2021. 15:00
3. HNL Jug
Stanovi, Zadar
Zadar2 : 0Primorac (B)
23.10.2021. 15:00
3. HNL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen1 : 0GOŠK Dubrovnik
23.10.2021. 15:00
3. HNL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak0 : 0Zagora
24.10.2021. 15:00
3. HNL Jug
Baška Voda, Baška Voda
Urania1 : 1Hrvace
24.10.2021. 15:00
3. HNL Jug
Podvornica (Opuzen), Opuzen
Neretvanac1 : 1Vodice
23.10.2021. 15:00
3. HNL Jug
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M)1 : 1Sloga
23.10.2021. 15:00
3. HNL Jug
Park mladeži, Split
Split0 : 0Hrvatski vitez Posedarje
12. kolo
Izvještaj
27.10.2021. 15:00
3. HNL Jug
Iza Vage, Metković
Neretva2 : 1Hrvatski vitez Posedarje
27.10.2021. 15:00
3. HNL Jug
Stadion Glavica, Mravince
Sloga4 : 1Split
27.10.2021. 15:00
3. HNL Jug
S.C Račice, Vodice
Vodice2 : 2Zmaj (M)
27.10.2021. 15:00
3. HNL Jug
Hrvace, Hrvace
Hrvace3 : 1Neretvanac
27.10.2021. 15:00
3. HNL Jug
Borovište, Unešić
Zagora3 : 0Urania
27.10.2021. 15:00
3. HNL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik2 : 0Junak
27.10.2021. 15:00
3. HNL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)1 : 0Kamen
27.10.2021. 15:00
3. HNL Jug
Športski centar Gola Brda, Otok
OSK3 : 3Zadar
27.10.2021. 15:00
3. HNL Jug
Jadranovo, Ploče
Jadran LP5 : 0Uskok
13. kolo
Izvještaj
30.10.2021. 15:00
3. HNL Jug
Iza Grada, Klis
Uskok2 : 1Neretva
30.10.2021. 15:00
3. HNL Jug
Stanovi, Zadar
Zadar0 : 0Jadran LP
30.10.2021. 15:00
3. HNL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen1 : 1OSK
30.10.2021. 15:00
3. HNL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak1 : 0Primorac (B)
31.10.2021. 14:00
3. HNL Jug
Baška Voda, Baška Voda
Urania1 : 0GOŠK Dubrovnik
31.10.2021. 14:00
3. HNL Jug
Podvornica (Opuzen), Opuzen
Neretvanac1 : 0Zagora
30.10.2021. 15:00
3. HNL Jug
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M)2 : 2Hrvace
30.10.2021. 15:00
3. HNL Jug
Park mladeži, Split
Split4 : 0Vodice
30.10.2021. 15:00
3. HNL Jug
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje0 : 0Sloga
14. kolo
Izvještaj
06.11.2021. 14:00
3. HNL Jug
Iza Vage, Metković
Neretva3 : 0Sloga
06.11.2021. 14:00
3. HNL Jug
S.C Račice, Vodice
Vodice4 : 1Hrvatski vitez Posedarje
07.11.2021. 14:00
3. HNL Jug
Hrvace, Hrvace
Hrvace0 : 3Split
16.11.2021. 13:30
3. HNL Jug
Borovište, Unešić
Zagora0 : 1Zmaj (M)
06.11.2021. 14:00
3. HNL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik1 : 2Neretvanac
06.11.2021. 14:00
3. HNL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)3 : 0Urania
06.11.2021. 14:00
3. HNL Jug
Športski centar Gola Brda, Otok
OSK3 : 5Junak
24.11.2021. 13:30
3. HNL Jug
Jadranovo, Ploče
Jadran LP7 : 0Kamen
06.11.2021. 14:00
3. HNL Jug
Iza Grada, Klis
Uskok0 : 2Zadar
15. kolo
Izvještaj
13.11.2021. 13:30
3. HNL Jug
Stanovi, Zadar
Zadar1 : 1Neretva
13.11.2021. 13:30
3. HNL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen0 : 1Uskok
13.11.2021. 13:30
3. HNL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak1 : 1Jadran LP
13.11.2021. 13:30
3. HNL Jug
Baška Voda, Baška Voda
Urania3 : 2OSK
13.11.2021. 13:30
3. HNL Jug
Podvornica (Opuzen), Opuzen
Neretvanac2 : 2Primorac (B)
13.11.2021. 13:30
3. HNL Jug
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M)0 : 0GOŠK Dubrovnik
13.11.2021. 13:30
3. HNL Jug
Park mladeži, Split
Split4 : 1Zagora
13.11.2021. 13:30
3. HNL Jug
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje0 : 2Hrvace
13.11.2021. 13:30
3. HNL Jug
Stadion Glavica, Mravince
Sloga1 : 1Vodice
16. kolo
Izvještaj
20.11.2021. 13:30
3. HNL Jug
Iza Vage, Metković
Neretva3 : 1Vodice
20.11.2021. 13:30
3. HNL Jug
Hrvace, Hrvace
Hrvace2 : 1Sloga
20.11.2021. 13:30
3. HNL Jug
Borovište, Unešić
Zagora0 : 4Hrvatski vitez Posedarje
20.11.2021. 13:30
3. HNL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik2 : 2Split
20.11.2021. 13:30
3. HNL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)1 : 0Zmaj (M)
20.11.2021. 13:30
3. HNL Jug
Športski centar Gola Brda, Otok
OSK2 : 1Neretvanac
21.11.2021. 13:30
3. HNL Jug
Jadranovo, Ploče
Jadran LP3 : 0Urania
20.11.2021. 13:30
3. HNL Jug
Iza Grada, Klis
Uskok2 : 0Junak
20.11.2021. 13:30
3. HNL Jug
Stanovi, Zadar
Zadar5 : 0Kamen
17. kolo
Izvještaj
27.11.2021. 13:30
3. HNL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen2 : 3Neretva
27.11.2021. 13:30
3. HNL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak2 : 2Zadar
28.11.2021. 13:30
3. HNL Jug
Baška Voda, Baška Voda
Urania1 : 1Uskok
28.11.2021. 13:30
3. HNL Jug
Podvornica (Opuzen), Opuzen
Neretvanac0 : 0Jadran LP
27.11.2021. 13:30
3. HNL Jug
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M)3 : 1OSK
27.11.2021. 13:30
3. HNL Jug
Park mladeži, Split
Split0 : 1Primorac (B)
27.11.2021. 13:30
3. HNL Jug
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje2 : 1GOŠK Dubrovnik
28.11.2021. 13:30
3. HNL Jug
Stadion Glavica, Mravince
Sloga1 : 1Zagora
27.11.2021. 13:30
3. HNL Jug
S.C Račice, Vodice
Vodice2 : 1Hrvace
18. kolo
Izvještaj
09.03.2022. 15:00
3. HNL Jug
Iza Vage, Metković
Neretva1 : 0Hrvace
19.02.2022. 14:30
3. HNL Jug
S.C Račice, Vodice
Vodice3 : 3Zagora
20.02.2022. 14:30
3. HNL Jug
Stadion Glavica, Mravince
Sloga1 : 1GOŠK Dubrovnik
09.03.2022. 15:00
3. HNL Jug
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje3 : 0Primorac (B)
19.02.2022. 14:30
3. HNL Jug
Športski centar Gola Brda, Otok
OSK1 : 2Split
19.02.2022. 14:30
3. HNL Jug
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M)1 : 0Jadran LP
20.02.2022. 14:30
3. HNL Jug
Podvornica (Opuzen), Opuzen
Neretvanac1 : 0Uskok
19.02.2022. 14:30
3. HNL Jug
Baška Voda, Baška Voda
Urania0 : 1Zadar
19.02.2022. 14:30
3. HNL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak1 : 2Kamen
19. kolo
Izvještaj
27.02.2022. 15:00
3. HNL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak1 : 0Neretva
27.02.2022. 15:00
3. HNL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen2 : 0Urania
27.02.2022. 15:00
3. HNL Jug
Stanovi, Zadar
Zadar1 : 0Neretvanac
26.02.2022. 15:00
3. HNL Jug
Iza Grada, Klis
Uskok2 : 2Zmaj (M)
26.02.2022. 15:00
3. HNL Jug
Jadranovo, Ploče
Jadran LP1 : 0Split
26.02.2022. 15:00
3. HNL Jug
Športski centar Gola Brda, Otok
OSK1 : 2Hrvatski vitez Posedarje
26.02.2022. 15:00
3. HNL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)4 : 2Sloga
26.02.2022. 15:00
3. HNL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik1 : 1Vodice
26.02.2022. 15:00
3. HNL Jug
Borovište, Unešić
Zagora1 : 0Hrvace
20. kolo
Izvještaj
05.03.2022. 15:00
3. HNL Jug
Iza Vage, Metković
Neretva0 : 1Zagora
05.03.2022. 15:00
3. HNL Jug
Hrvace, Hrvace
Hrvace0 : 2GOŠK Dubrovnik
05.03.2022. 15:00
3. HNL Jug
S.C Račice, Vodice
Vodice0 : 3Primorac (B)
06.03.2022. 15:00
3. HNL Jug
Stadion Glavica, Mravince
Sloga4 : 1OSK
05.03.2022. 15:00
3. HNL Jug
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje0 : 0Jadran LP
05.03.2022. 15:00
3. HNL Jug
Park mladeži, Split
Split0 : 1Uskok
06.03.2022. 15:00
3. HNL Jug
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M)0 : 0Zadar
06.03.2022. 15:00
3. HNL Jug
Podvornica (Opuzen), Opuzen
Neretvanac1 : 1Kamen
06.03.2022. 15:00
3. HNL Jug
Baška Voda, Baška Voda
Urania1 : 2Junak
21. kolo
Izvještaj
13.03.2022. 15:00
3. HNL Jug
Baška Voda, Baška Voda
Urania3 : 2Neretva
12.03.2022. 15:00
3. HNL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak4 : 0Neretvanac
12.03.2022. 15:00
3. HNL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen3 : 1Zmaj (M)
12.03.2022. 15:00
3. HNL Jug
Stanovi, Zadar
Zadar2 : 0Split
13.03.2022. 15:00
3. HNL Jug
Iza Grada, Klis
Uskok3 : 0Hrvatski vitez Posedarje
12.03.2022. 15:00
3. HNL Jug
Jadranovo, Ploče
Jadran LP0 : 1Sloga
13.03.2022. 15:00
3. HNL Jug
Športski centar Gola Brda, Otok
OSK2 : 3Vodice
13.03.2022. 15:00
3. HNL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)3 : 4Hrvace
12.03.2022. 15:00
3. HNL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik0 : 1Zagora
22. kolo
Izvještaj
19.03.2022. 15:00
3. HNL Jug
Iza Vage, Metković
Neretva0 : 1GOŠK Dubrovnik
20.03.2022. 15:00
3. HNL Jug
Borovište, Unešić
Zagora4 : 3Primorac (B)
19.03.2022. 15:00
3. HNL Jug
Hrvace, Hrvace
Hrvace2 : 0OSK
06.04.2022. 16:30
3. HNL Jug
S.C Račice, Vodice
Vodice3 : 2Jadran LP
20.03.2022. 15:00
3. HNL Jug
Stadion Glavica, Mravince
Sloga0 : 3Uskok
19.03.2022. 15:00
3. HNL Jug
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje1 : 1Zadar
20.03.2022. 15:00
3. HNL Jug
Park mladeži, Split
Split1 : 1Kamen
19.03.2022. 15:00
3. HNL Jug
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M)1 : 3Junak
20.03.2022. 15:00
3. HNL Jug
Podvornica (Opuzen), Opuzen
Neretvanac2 : 0Urania
23. kolo
Izvještaj
23.03.2022. 15:30
3. HNL Jug
Podvornica (Opuzen), Opuzen
Neretvanac0 : 2Neretva
23.03.2022. 15:30
3. HNL Jug
Baška Voda, Baška Voda
Urania0 : 1Zmaj (M)
23.03.2022. 15:30
3. HNL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak1 : 0Split
23.03.2022. 15:30
3. HNL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen1 : 1Hrvatski vitez Posedarje
23.03.2022. 15:30
3. HNL Jug
Stanovi, Zadar
Zadar5 : 1Sloga
23.03.2022. 15:30
3. HNL Jug
Iza Grada, Klis
Uskok3 : 0Vodice
23.03.2022. 15:30
3. HNL Jug
Jadranovo, Ploče
Jadran LP3 : 0Hrvace
23.03.2022. 15:30
3. HNL Jug
Športski centar Gola Brda, Otok
OSK1 : 0Zagora
23.03.2022. 15:30
3. HNL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)2 : 1GOŠK Dubrovnik
24. kolo
Izvještaj
27.03.2022. 16:30
3. HNL Jug
Iza Vage, Metković
Neretva1 : 0Primorac (B)
26.03.2022. 15:30
3. HNL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik3 : 0OSK
26.03.2022. 15:30
3. HNL Jug
Borovište, Unešić
Zagora2 : 0Jadran LP
27.03.2022. 16:30
3. HNL Jug
Hrvace, Hrvace
Hrvace2 : 1Uskok
26.03.2022. 15:30
3. HNL Jug
S.C Račice, Vodice
Vodice0 : 0Zadar
27.03.2022. 16:30
3. HNL Jug
Stadion Glavica, Mravince
Sloga0 : 0Kamen
26.03.2022. 15:30
3. HNL Jug
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje0 : 4Junak
26.03.2022. 15:30
3. HNL Jug
Park mladeži, Split
Split3 : 0Urania
26.03.2022. 15:30
3. HNL Jug
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M)1 : 0Neretvanac
25. kolo
Izvještaj
02.04.2022. 16:30
3. HNL Jug
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M)0 : 0Neretva
03.04.2022. 16:30
3. HNL Jug
Podvornica (Opuzen), Opuzen
Neretvanac2 : 3Split
03.04.2022. 16:30
3. HNL Jug
Baška Voda, Baška Voda
Urania2 : 0Hrvatski vitez Posedarje
02.04.2022. 16:30
3. HNL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak0 : 2Sloga
02.04.2022. 16:30
3. HNL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen4 : 1Vodice
03.04.2022. 16:30
3. HNL Jug
Stanovi, Zadar
Zadar5 : 0Hrvace
02.04.2022. 17:30
3. HNL Jug
Iza Grada, Klis
Uskok3 : 1Zagora
03.04.2022. 16:30
3. HNL Jug
Jadranovo, Ploče
Jadran LP2 : 1GOŠK Dubrovnik
02.04.2022. 16:30
3. HNL Jug
Športski centar Gola Brda, Otok
OSK1 : 3Primorac (B)
26. kolo
Izvještaj
09.04.2022. 16:30
3. HNL Jug
Iza Vage, Metković
Neretva1 : 1OSK
10.04.2022. 16:30
3. HNL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)2 : 0Jadran LP
10.04.2022. 16:30
3. HNL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik2 : 1Uskok
09.04.2022. 16:30
3. HNL Jug
Borovište, Unešić
Zagora0 : 0Zadar
09.04.2022. 16:30
3. HNL Jug
Hrvace, Hrvace
Hrvace1 : 0Kamen
09.04.2022. 16:30
3. HNL Jug
S.C Račice, Vodice
Vodice0 : 1Junak
10.04.2022. 16:30
3. HNL Jug
Stadion Glavica, Mravince
Sloga0 : 3Urania
10.04.2022. 16:30
3. HNL Jug
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje4 : 0Neretvanac
09.04.2022. 16:30
3. HNL Jug
Park mladeži, Split
Split0 : 1Zmaj (M)
27. kolo
Izvještaj
16.04.2022. 17:00
3. HNL Jug
Park mladeži, Split
Split2 : 1Neretva
16.04.2022. 17:00
3. HNL Jug
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M)0 : 3Hrvatski vitez Posedarje
16.04.2022. 17:00
3. HNL Jug
Podvornica (Opuzen), Opuzen
Neretvanac1 : 2Sloga
16.04.2022. 17:00
3. HNL Jug
Baška Voda, Baška Voda
Urania1 : 0Vodice
16.04.2022. 17:00
3. HNL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak0 : 2Hrvace
16.04.2022. 17:00
3. HNL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen1 : 0Zagora
16.04.2022. 17:00
3. HNL Jug
Stanovi, Zadar
Zadar2 : 0GOŠK Dubrovnik
16.04.2022. 17:00
3. HNL Jug
Iza Grada, Klis
Uskok4 : 0Primorac (B)
16.04.2022. 17:00
3. HNL Jug
Jadranovo, Ploče
Jadran LP4 : 0OSK
28. kolo
Izvještaj
20.04.2022. 17:00
3. HNL Jug
Iza Vage, Metković
Neretva0 : 1Jadran LP
19.04.2022. 17:00
3. HNL Jug
Športski centar Gola Brda, Otok
OSK3 : 1Uskok
20.04.2022. 17:00
3. HNL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)2 : 2Zadar
20.04.2022. 17:00
3. HNL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik0 : 0Kamen
20.04.2022. 17:00
3. HNL Jug
Borovište, Unešić
Zagora3 : 0Junak
20.04.2022. 17:00
3. HNL Jug
Hrvace, Hrvace
Hrvace2 : 1Urania
20.04.2022. 17:00
3. HNL Jug
S.C Račice, Vodice
Vodice1 : 2Neretvanac
20.04.2022. 17:00
3. HNL Jug
Stadion Glavica, Mravince
Sloga1 : 1Zmaj (M)
20.04.2022. 17:00
3. HNL Jug
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje1 : 0Split
29. kolo
Izvještaj
23.04.2022. 17:00
3. HNL Jug
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje3 : 3Neretva
23.04.2022. 17:00
3. HNL Jug
Park mladeži, Split
Split3 : 0Sloga
23.04.2022. 17:00
3. HNL Jug
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M)1 : 0Vodice
24.04.2022. 17:00
3. HNL Jug
Podvornica (Opuzen), Opuzen
Neretvanac1 : 2Hrvace
24.04.2022. 17:00
3. HNL Jug
Baška Voda, Baška Voda
Urania2 : 0Zagora
24.04.2022. 17:00
3. HNL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak0 : 0GOŠK Dubrovnik
23.04.2022. 17:00
3. HNL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen2 : 2Primorac (B)
23.04.2022. 17:00
3. HNL Jug
Stanovi, Zadar
Zadar7 : 0OSK
23.04.2022. 17:00
3. HNL Jug
Iza Grada, Klis
Uskok1 : 0Jadran LP
30. kolo
Izvještaj
01.05.2022. 17:00
3. HNL Jug
Iza Vage, Metković
Neretva3 : 0Uskok
30.04.2022. 17:00
3. HNL Jug
Jadranovo, Ploče
Jadran LP2 : 1Zadar
01.05.2022. 17:00
3. HNL Jug
Športski centar Gola Brda, Otok
OSK4 : 1Kamen
30.04.2022. 17:00
3. HNL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)0 : 3Junak
30.04.2022. 17:00
3. HNL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik1 : 0Urania
30.04.2022. 17:00
3. HNL Jug
Borovište, Unešić
Zagora4 : 1Neretvanac
01.05.2022. 17:00
3. HNL Jug
Hrvace, Hrvace
Hrvace3 : 0Zmaj (M)
30.04.2022. 17:00
3. HNL Jug
S.C Račice, Vodice
Vodice4 : 2Split
01.05.2022. 17:00
3. HNL Jug
Stadion Glavica, Mravince
Sloga2 : 1Hrvatski vitez Posedarje
31. kolo
Izvještaj
08.05.2022. 17:30
3. HNL Jug
Stadion Glavica, Mravince
Sloga1 : 1Neretva
07.05.2022. 17:30
3. HNL Jug
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje3 : 2Vodice
08.05.2022. 17:30
3. HNL Jug
Park mladeži, Split
Split1 : 0Hrvace
07.05.2022. 17:30
3. HNL Jug
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M)0 : 0Zagora
08.05.2022. 17:30
3. HNL Jug
Podvornica (Opuzen), Opuzen
Neretvanac1 : 1GOŠK Dubrovnik
08.05.2022. 17:30
3. HNL Jug
Baška Voda, Baška Voda
Urania3 : 1Primorac (B)
07.05.2022. 17:30
3. HNL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak2 : 1OSK
07.05.2022. 17:30
3. HNL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen3 : 0Jadran LP
07.05.2022. 17:30
3. HNL Jug
Stanovi, Zadar
Zadar6 : 1Uskok
32. kolo
Izvještaj
14.05.2022. 17:30
3. HNL Jug
Iza Vage, Metković
Neretva1 : 0Zadar
15.05.2022. 17:30
3. HNL Jug
Iza Grada, Klis
Uskok3 : 2Kamen
14.05.2022. 17:30
3. HNL Jug
Jadranovo, Ploče
Jadran LP2 : 1Junak
14.05.2022. 17:30
3. HNL Jug
Športski centar Gola Brda, Otok
OSK3 : 4Urania
14.05.2022. 17:30
3. HNL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)2 : 1Neretvanac
15.05.2022. 17:30
3. HNL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik1 : 0Zmaj (M)
13.05.2022. 17:30
3. HNL Jug
Borovište, Unešić
Zagora2 : 2Split
14.05.2022. 17:30
3. HNL Jug
Hrvace, Hrvace
Hrvace1 : 0Hrvatski vitez Posedarje
15.05.2022. 17:30
3. HNL Jug
S.C Račice, Vodice
Vodice1 : 1Sloga
33. kolo
Izvještaj
21.05.2022. 17:30
3. HNL Jug
S.C Račice, Vodice
Vodice1 : 2Neretva
22.05.2022. 17:30
3. HNL Jug
Stadion Glavica, Mravince
Sloga1 : 2Hrvace
21.05.2022. 17:30
3. HNL Jug
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje6 : 1Zagora
21.05.2022. 17:30
3. HNL Jug
Park mladeži, Split
Split1 : 0GOŠK Dubrovnik
22.05.2022. 17:30
3. HNL Jug
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M)1 : 0Primorac (B)
22.05.2022. 17:30
3. HNL Jug
Podvornica (Opuzen), Opuzen
Neretvanac1 : 1OSK
22.05.2022. 17:30
3. HNL Jug
Baška Voda, Baška Voda
Urania0 : 3Jadran LP
21.05.2022. 17:30
3. HNL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak3 : 1Uskok
21.05.2022. 17:30
3. HNL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen2 : 4Zadar
34. kolo
Izvještaj
28.05.2022. 17:30
3. HNL Jug
Iza Vage, Metković
Neretva1 : 0Kamen
28.05.2022. 17:30
3. HNL Jug
Stanovi, Zadar
Zadar4 : 0Junak
28.05.2022. 17:30
3. HNL Jug
Iza Grada, Klis
Uskok3 : 4Urania
28.05.2022. 17:30
3. HNL Jug
Jadranovo, Ploče
Jadran LP5 : 0Neretvanac
28.05.2022. 17:30
3. HNL Jug
Športski centar Gola Brda, Otok
OSK2 : 1Zmaj (M)
28.05.2022. 17:30
3. HNL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)1 : 1Split
28.05.2022. 17:30
3. HNL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik1 : 2Hrvatski vitez Posedarje
28.05.2022. 17:30
3. HNL Jug
Borovište, Unešić
Zagora3 : 3Sloga
28.05.2022. 17:30
3. HNL Jug
Hrvace, Hrvace
Hrvace2 : 0Vodice
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Jadran LP3420596728+3965
2.Hrvatski vitez Posedarje34186105638+1860
3.Hrvace34186104639+760
4.Zadar34161176928+4159
5.Neretva34167115036+1455
6.Split34157125240+1252
7.Junak34164144946+352
8.Uskok34156135154-351
9.Sloga34121484845+350
10.Primorac (B)34146146056+448
11.Zagora34128144752-544
12.GOŠK Dubrovnik341110133534+143
13.Zmaj (M)341110132839-1143
14.Neretvanac34108164053-1338
15.Kamen34910153751-1437
16.Vodice3489174473-2933
17.Urania34103213365-3233
18.OSK3468204883-3526
23 gola
Karlo Torbarina
19 golova
Krešimir Luetić
17 golova
Nikola Marić, Leo Andrić
16 golova
Ivan Mastelić, Mario Marović, Luka Vodopija, Ante Vukadinović
14 golova
Zvonimir Teklić
12 golova
Luka Anković, Jure Matijašević
11 golova
Mario Marić, Robert Jandrek, Drago Gabrić, Ivan Krajina, Antonio Raguž
10 golova
Josip Sušić, Marko Musulin, Stipe Barać, Mislav Pezo
9 golova
Duje Tadić, Vlatko Blažević, Anel Topuzović, Josip Vučković, Luka Grubišić, Dominik Plavša
8 golova
Ante Toni Bačkov, Ivan Buhač, Matej Maretić
7 golova
Marko Jordan, Abel Kalfić, Pjero Škarić, Mateo Rončević
6 golova
Krešimir Božinović, Mihovil Šutalo
5 golova
Ivan Brkić, Miro Kovačić, Luka Begonja, Fatjon Bunjaku, Toni Vidović, Roko Nakić, Marin Romić, Luka Božić, Andro Vuleta, Luka Kapetanović, Josip Brkić, Luka Fuštin, Bruno Jelavić, Danijel Rašić, Marin Jonjić, Ivano Čepo, Alexandre Serge Rene Klopp, Marko Čuljak
4 gola
Igor Banović, Domagoj Prpić, Frane Urlić, Vicko Ožegović, Antonio Smrdelj, Mario Popić, Antonio Lang, Petar Kljenak, Domagoj Zovko, Domagoj Topić, Mario Pejković, Josip Cikojević, Josip Stojčević, Ante Mihaljević, Senad Islami, Marin Petričević, Toni Španja, Krešimir Kelez, Giorgos Theodosiou, Roko Jurić
3 gola
Martin Musulin, Darko Tomaš, Marko Baković, Ivan Žužul, Cyrille Dominique KPAN, Jure Jerbić, Luka Celić, Nikola Čupić, Ante Žužul, Marko Farić, Zvonimir Grgat, Josip Iveljić, Stipe Gulam, Mario Pedišić, Filip Nenadić, Anđelo Vekić, Branimir Kujundžić, Dino Primorac, Dominik Bačić, Željko Sablić, Mehmed Alispahić, Ivan Vujčić, Mate Knežević, Mario Tutavac, Stefan Lazarevski, Duje Banić, Tonći Radovniković, Luka Bubalo, Duje Bilić, Karlo Udovičić
2 gola
Stipe Banić-Škojo, Dino Deak, Duje Ljubić, Bleond Rexhepi, Gabrijel Stojić, Ivan Ćelić, Toni Žile, Josip Jurjević, Richard Djeveljekaj, Pjero Lokin, Mate Bajić, Petar Bašić-Šiško, Matej Lozina, David Martić, Ivo Caput, Dino Šimunić, Dario Vukasović, Milan Walter Simpson, Petar Ćubelić, Stipe Brnić, Aljoša Krstičević, Tomislav Mikulić, Krešimir Slugan, Josip Bagarić, Marin Romić, Frane Bitunjac, Vedran Smokrović, Ivan Marić, Lovre Lukić, Marin Bakić, Ivan Beović, Luka Kekez, Daniel Maganić, Mate Zvonimir Lasić, Moris Valinčić, Nikola Rodin, Mateo Katuša, Nikola Čepo, Luka Matić, Antonio Štimac, Baldo Cicijelj, Tino Šošić, Karlo Taslak, Josip Bauk, Toni Katić, Ivan Raič, Bruno Kukoč, Dario Barada, David Katuša
1 gol
Ivan Ninčević, Bruno Bitunjac, Ivan-Nikola Rodić, Marin Jelavić, Ante Babić, Stanko Antunović, Ante Melvan, Domagoj Galešić, Ivan Frigan, Nikola Mihanović, Ante Vuković, Woomin Seo, Filip Ercegović, Ivo Boban, Anđelo Kordić, Josip Rakić, Petar Raguž, Marko Gambiraža, Anseani Hugo Pohe Tokpa, Josip Tarabarić, Ivan Marić, Ivan Tokić, Roko Čović, Luka Botić, Nikola Jurišić, Marko Bulić, Marko Vukušić, Hrvoje Spahija, Ante Ivanišević, Damir Rašić, Mario Barišić, Luka Radić, Josip Jurendić, Josip Juričev, Seth Amoateng, Dino Barada, Jakov Vrdoljak, Luka Zdrilić, Mateo Barać, Slaven Dumančić, Mile Ćaleta, Viktor-Vito Rodić, Mirko Marić, Josip Zadro, Belmin Sikira, Vice Birkić, Ivan Dulaj, Jakov Lučić, Marino Kukoč, Jean-Felipe De Abreu, Ševko Okić, Lovre Vuković, Luka Buble, Maro Matić, Petar Šetka, Marin Fadić, Roko Kujundžić, Duje Ribičić, Josip Mamić, Domagoj Jelavić, Samuel Ganassi, Josip Gojak, Antonio Rudelj, Nikola Radan, Ivor Krešić, Kristijan Stanić, Igor Lasić, Francois Raphael Hugues Hapipi, Vencel Kožul, Josip Katavić, Josip Majić, Josip Kevrić, Patrik Bošnjak, Marin Sršen, Bruno Budalić, Halleson Tiago Barbosa Honorato, Raul Milinović, Amar Mehić, Kristian Sesar, Dominik Malenica, Toni Kirevski, Ivan Šipić, Robert Pijević, Tomislav Pranjić, Hrvoje Rončević, Mato Bagavac, Luka Klanac

Ljestvica

1.Jadran LP34+3965
2.Hrvatski vitez Posedarje34+1860
3.Hrvace34+760
4.Zadar34+4159
5.Neretva34+1455
6.Split34+1252
7.Junak34+352
8.Uskok34-351
9.Sloga34+350
10.Primorac (B)34+448
11.Zagora34-544
12.GOŠK Dubrovnik34+143
13.Zmaj (M)34-1143
14.Neretvanac34-1338
15.Kamen34-1437
16.Vodice34-2933
17.Urania34-3233
18.OSK34-3526