Hrvatski nogometni savez > Natjecanja

3. HNL Jug

Treća hrvatska nogometna liga treća je najviša razina natjecanja u hrvatskom ligaškom sustavu.

3. HNL Jug
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • O natjecanju
1. kolo
Izvještaj
28.08.2022. 17:00
Stadion Glavica, Mravince
Sloga0 : 0Primorac (B)
27.08.2022. 17:00
Iza Grada, Klis
Uskok3 : 1Kamen
27.08.2022. 17:00
Baška Voda, Baška Voda
Urania2 : 2Neretva
27.08.2022. 17:00
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik1 : 1Zmaj (M)
27.08.2022. 17:00
S.C Račice, Vodice
Vodice2 : 0Junak
27.08.2022. 17:00
Borovište, Unešić
Zagora3 : 0Hrvatski vitez Posedarje
27.08.2022. 17:00
SC Jure Bakotić, Kaštel Gomilica
GOŠK Kaštela1 : 0Split
27.08.2022. 17:00
Stanovi, Zadar
Zadar5 : 1Neretvanac
2. kolo
Izvještaj
03.09.2022. 17:00
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)1 : 0Neretvanac
03.09.2022. 17:00
Pricvić, Žrnovnica
Split1 : 2Zadar
03.09.2022. 17:00
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje2 : 1GOŠK Kaštela
03.09.2022. 17:00
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak2 : 2Zagora
03.09.2022. 17:00
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M)0 : 1Vodice
03.09.2022. 17:00
Iza Vage, Metković
Neretva1 : 0GOŠK Dubrovnik
03.09.2022. 17:00
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen1 : 0Urania
04.09.2022. 17:00
Stadion Glavica, Mravince
Sloga0 : 0Uskok
3. kolo
Izvještaj
07.09.2022. 17:30
Iza Grada, Klis
Uskok3 : 1Primorac (B)
07.09.2022. 17:00
Baška Voda, Baška Voda
Urania2 : 0Sloga
07.09.2022. 17:00
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik1 : 1Kamen
07.09.2022. 17:00
S.C Račice, Vodice
Vodice3 : 1Neretva
07.09.2022. 17:00
Borovište, Unešić
Zagora6 : 1Zmaj (M)
07.09.2022. 17:00
SC Jure Bakotić, Kaštel Gomilica
GOŠK Kaštela1 : 1Junak
07.09.2022. 17:00
Stanovi, Zadar
Zadar1 : 1Hrvatski vitez Posedarje
07.09.2022. 17:00
Podvornica (Opuzen), Opuzen
Neretvanac2 : 0Split
4. kolo
Izvještaj
10.09.2022. 16:30
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)3 : 2Split
10.09.2022. 16:30
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje1 : 0Neretvanac
10.09.2022. 16:30
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak1 : 1Zadar
10.09.2022. 16:30
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M)3 : 1GOŠK Kaštela
10.09.2022. 16:30
Iza Vage, Metković
Neretva1 : 1Zagora
10.09.2022. 16:30
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen3 : 2Vodice
11.09.2022. 16:30
Stadion Glavica, Mravince
Sloga3 : 1GOŠK Dubrovnik
10.09.2022. 16:30
Iza Grada, Klis
Uskok1 : 0Urania
5. kolo
Izvještaj
18.09.2022. 16:30
Baška Voda, Baška Voda
Urania4 : 1Primorac (B)
17.09.2022. 16:30
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik0 : 1Uskok
17.09.2022. 16:30
S.C Račice, Vodice
Vodice1 : 1Sloga
17.09.2022. 16:30
Borovište, Unešić
Zagora5 : 1Kamen
17.09.2022. 16:30
SC Jure Bakotić, Kaštel Gomilica
GOŠK Kaštela1 : 0Neretva
17.09.2022. 16:30
Stanovi, Zadar
Zadar3 : 2Zmaj (M)
18.09.2022. 16:30
Podvornica (Opuzen), Opuzen
Neretvanac0 : 0Junak
17.09.2022. 16:30
Park mladeži, Split
Split3 : 1Hrvatski vitez Posedarje
6. kolo
Izvještaj
22.09.2022. 16:00
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)2 : 1Hrvatski vitez Posedarje
24.09.2022. 16:00
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak3 : 1Split
23.09.2022. 16:00
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M)4 : 2Neretvanac
24.09.2022. 16:00
Iza Vage, Metković
Neretva0 : 1Zadar
24.09.2022. 16:00
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen2 : 6GOŠK Kaštela
25.09.2022. 16:00
Stadion Glavica, Mravince
Sloga1 : 1Zagora
24.09.2022. 16:00
Iza Grada, Klis
Uskok3 : 1Vodice
23.09.2022. 16:00
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik3 : 1Urania
7. kolo
Izvještaj
07.10.2022. 15:30
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik0 : 1Primorac (B)
08.10.2022. 15:30
S.C Račice, Vodice
Vodice2 : 1Urania
08.10.2022. 15:30
Borovište, Unešić
Zagora3 : 0Uskok
08.10.2022. 15:30
SC Jure Bakotić, Kaštel Gomilica
GOŠK Kaštela0 : 0Sloga
08.10.2022. 15:30
Stanovi, Zadar
Zadar3 : 0Kamen
09.10.2022. 15:30
Podvornica (Opuzen), Opuzen
Neretvanac2 : 1Neretva
08.10.2022. 15:30
Park mladeži, Split
Split1 : 0Zmaj (M)
08.10.2022. 15:30
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje0 : 2Junak
8. kolo
Izvještaj
12.10.2022. 15:00
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)2 : 3Junak
12.10.2022. 15:00
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M)0 : 5Hrvatski vitez Posedarje
12.10.2022. 15:00
Iza Vage, Metković
Neretva0 : 0Split
12.10.2022. 15:00
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen3 : 0Neretvanac
12.10.2022. 15:00
Stadion Glavica, Mravince
Sloga1 : 3Zadar
12.10.2022. 17:00
Iza Grada, Klis
Uskok2 : 1GOŠK Kaštela
12.10.2022. 15:00
Baška Voda, Baška Voda
Urania0 : 2Zagora
12.10.2022. 15:00
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik2 : 1Vodice
9. kolo
Izvještaj
15.10.2022. 15:00
S.C Račice, Vodice
Vodice1 : 1Primorac (B)
15.10.2022. 15:00
Borovište, Unešić
Zagora2 : 0GOŠK Dubrovnik
15.10.2022. 15:00
SC Jure Bakotić, Kaštel Gomilica
GOŠK Kaštela2 : 0Urania
15.10.2022. 15:00
Stanovi, Zadar
Zadar1 : 0Uskok
16.10.2022. 15:00
Podvornica (Opuzen), Opuzen
Neretvanac1 : 2Sloga
15.10.2022. 15:00
Park mladeži, Split
Split4 : 0Kamen
15.10.2022. 15:00
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje2 : 1Neretva
15.10.2022. 15:00
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak3 : 0Zmaj (M)
10. kolo
Izvještaj
22.10.2022. 15:00
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)2 : 3Zmaj (M)
22.10.2022. 15:00
Iza Vage, Metković
Neretva1 : 0Junak
22.10.2022. 15:00
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen0 : 4Hrvatski vitez Posedarje
23.10.2022. 15:00
Stadion Glavica, Mravince
Sloga1 : 1Split
22.10.2022. 15:00
Iza Grada, Klis
Uskok1 : 0Neretvanac
23.10.2022. 15:00
Baška Voda, Baška Voda
Urania0 : 2Zadar
22.10.2022. 15:00
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik2 : 0GOŠK Kaštela
22.10.2022. 15:00
S.C Račice, Vodice
Vodice3 : 5Zagora
11. kolo
Izvještaj
29.10.2022. 15:00
Borovište, Unešić
Zagora3 : 0Primorac (B)
29.10.2022. 15:00
SC Jure Bakotić, Kaštel Gomilica
GOŠK Kaštela2 : 0Vodice
29.10.2022. 15:00
Stanovi, Zadar
Zadar2 : 0GOŠK Dubrovnik
30.10.2022. 14:00
Podvornica (Opuzen), Opuzen
Neretvanac2 : 0Urania
29.10.2022. 15:00
Park mladeži, Split
Split2 : 1Uskok
29.10.2022. 15:00
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje2 : 0Sloga
29.10.2022. 15:00
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak5 : 1Kamen
29.10.2022. 15:00
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M)4 : 1Neretva
12. kolo
Izvještaj
05.11.2022. 14:00
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)2 : 0Neretva
09.11.2022. 14:00
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen0 : 1Zmaj (M)
06.11.2022. 14:00
Stadion Glavica, Mravince
Sloga1 : 4Junak
09.11.2022. 15:00
Iza Grada, Klis
Uskok0 : 2Hrvatski vitez Posedarje
06.11.2022. 14:00
Baška Voda, Baška Voda
Urania0 : 1Split
05.11.2022. 14:00
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik2 : 1Neretvanac
05.11.2022. 14:00
S.C Račice, Vodice
Vodice2 : 1Zadar
05.11.2022. 15:00
Borovište, Unešić
Zagora3 : 1GOŠK Kaštela
13. kolo
Izvještaj
12.11.2022. 13:30
SC Jure Bakotić, Kaštel Gomilica
GOŠK Kaštela1 : 0Primorac (B)
12.11.2022. 13:30
Stanovi, Zadar
Zadar3 : 2Zagora
13.11.2022. 13:30
Podvornica (Opuzen), Opuzen
Neretvanac0 : 2Vodice
12.11.2022. 13:30
Park mladeži, Split
Split0 : 0GOŠK Dubrovnik
12.11.2022. 13:30
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje4 : 0Urania
12.11.2022. 13:30
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak2 : 0Uskok
12.11.2022. 13:30
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M)0 : 3Sloga
12.11.2022. 13:30
Iza Vage, Metković
Neretva9 : 2Kamen
14. kolo
Izvještaj
19.11.2022. 13:30
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)5 : 0Kamen
20.11.2022. 13:30
Stadion Glavica, Mravince
Sloga1 : 1Neretva
19.11.2022. 13:30
Iza Grada, Klis
Uskok6 : 0Zmaj (M)
20.11.2022. 13:30
Baška Voda, Baška Voda
Urania0 : 0Junak
19.11.2022. 13:30
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik2 : 0Hrvatski vitez Posedarje
19.11.2022. 13:30
S.C Račice, Vodice
Vodice4 : 1Split
19.11.2022. 13:30
Borovište, Unešić
Zagora3 : 2Neretvanac
19.11.2022. 13:30
SC Jure Bakotić, Kaštel Gomilica
GOŠK Kaštela3 : 0Zadar
15. kolo
Izvještaj
26.11.2022. 13:30
Stanovi, Zadar
Zadar1 : 3Primorac (B)
26.11.2022. 13:30
Podvornica (Opuzen), Opuzen
Neretvanac1 : 1GOŠK Kaštela
26.11.2022. 13:30
Park mladeži, Split
Split1 : 5Zagora
26.11.2022. 13:30
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje1 : 1Vodice
26.11.2022. 13:30
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak5 : 0GOŠK Dubrovnik
26.11.2022. 13:30
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M)1 : 0Urania
26.11.2022. 13:30
Iza Vage, Metković
Neretva1 : 0Uskok
26.11.2022. 13:30
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen0 : 6Sloga
16. kolo
Izvještaj
18.02.2023. 14:30
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B) : Sloga
18.02.2023. 14:30
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen : Uskok
18.02.2023. 14:30
Iza Vage, Metković
Neretva : Urania
18.02.2023. 14:30
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M) : GOŠK Dubrovnik
18.02.2023. 14:30
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak : Vodice
18.02.2023. 14:30
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje : Zagora
18.02.2023. 14:30
Park mladeži, Split
Split : GOŠK Kaštela
19.02.2023. 14:30
Podvornica (Opuzen), Opuzen
Neretvanac : Zadar
17. kolo
Izvještaj
26.02.2023. 15:00
Podvornica (Opuzen), Opuzen
Neretvanac : Primorac (B)
25.02.2023. 15:00
Stanovi, Zadar
Zadar : Split
25.02.2023. 15:00
SC Jure Bakotić, Kaštel Gomilica
GOŠK Kaštela : Hrvatski vitez Posedarje
25.02.2023. 15:00
Borovište, Unešić
Zagora : Junak
25.02.2023. 15:00
S.C Račice, Vodice
Vodice : Zmaj (M)
25.02.2023. 15:00
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik : Neretva
26.02.2023. 15:00
Baška Voda, Baška Voda
Urania : Kamen
25.02.2023. 15:00
Iza Grada, Klis
Uskok : Sloga
18. kolo
Izvještaj
04.03.2023. 15:00
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B) : Uskok
05.03.2023. 15:00
Stadion Glavica, Mravince
Sloga : Urania
04.03.2023. 15:00
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen : GOŠK Dubrovnik
04.03.2023. 15:00
Iza Vage, Metković
Neretva : Vodice
04.03.2023. 15:00
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M) : Zagora
04.03.2023. 15:00
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak : GOŠK Kaštela
04.03.2023. 15:00
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje : Zadar
04.03.2023. 15:00
Park mladeži, Split
Split : Neretvanac
19. kolo
Izvještaj
11.03.2023. 15:00
Park mladeži, Split
Split : Primorac (B)
12.03.2023. 15:00
Podvornica (Opuzen), Opuzen
Neretvanac : Hrvatski vitez Posedarje
11.03.2023. 15:00
Stanovi, Zadar
Zadar : Junak
11.03.2023. 15:00
SC Jure Bakotić, Kaštel Gomilica
GOŠK Kaštela : Zmaj (M)
11.03.2023. 15:00
Borovište, Unešić
Zagora : Neretva
11.03.2023. 15:00
S.C Račice, Vodice
Vodice : Kamen
11.03.2023. 15:00
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik : Sloga
12.03.2023. 15:00
Baška Voda, Baška Voda
Urania : Uskok
20. kolo
Izvještaj
18.03.2023. 15:00
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B) : Urania
18.03.2023. 15:00
Iza Grada, Klis
Uskok : GOŠK Dubrovnik
19.03.2023. 15:00
Stadion Glavica, Mravince
Sloga : Vodice
18.03.2023. 15:00
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen : Zagora
18.03.2023. 15:00
Iza Vage, Metković
Neretva : GOŠK Kaštela
18.03.2023. 15:00
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M) : Zadar
18.03.2023. 15:00
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak : Neretvanac
18.03.2023. 15:00
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje : Split
21. kolo
Izvještaj
25.03.2023. 15:30
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje : Primorac (B)
25.03.2023. 15:30
Park mladeži, Split
Split : Junak
26.03.2023. 16:30
Podvornica (Opuzen), Opuzen
Neretvanac : Zmaj (M)
25.03.2023. 15:30
Stanovi, Zadar
Zadar : Neretva
25.03.2023. 15:30
SC Jure Bakotić, Kaštel Gomilica
GOŠK Kaštela : Kamen
25.03.2023. 15:30
Borovište, Unešić
Zagora : Sloga
25.03.2023. 15:30
S.C Račice, Vodice
Vodice : Uskok
25.03.2023. 15:30
Baška Voda, Baška Voda
Urania : GOŠK Dubrovnik
22. kolo
Izvještaj
01.04.2023. 16:30
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B) : GOŠK Dubrovnik
02.04.2023. 16:30
Baška Voda, Baška Voda
Urania : Vodice
01.04.2023. 16:30
Iza Grada, Klis
Uskok : Zagora
02.04.2023. 16:30
Stadion Glavica, Mravince
Sloga : GOŠK Kaštela
01.04.2023. 16:30
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen : Zadar
01.04.2023. 16:30
Iza Vage, Metković
Neretva : Neretvanac
01.04.2023. 16:30
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M) : Split
01.04.2023. 16:30
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak : Hrvatski vitez Posedarje
23. kolo
Izvještaj
08.04.2023. 16:30
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak : Primorac (B)
08.04.2023. 16:30
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje : Zmaj (M)
08.04.2023. 16:30
Park mladeži, Split
Split : Neretva
08.04.2023. 16:30
Podvornica (Opuzen), Opuzen
Neretvanac : Kamen
08.04.2023. 16:30
Stanovi, Zadar
Zadar : Sloga
08.04.2023. 16:30
SC Jure Bakotić, Kaštel Gomilica
GOŠK Kaštela : Uskok
08.04.2023. 16:30
Borovište, Unešić
Zagora : Urania
08.04.2023. 16:30
S.C Račice, Vodice
Vodice : GOŠK Dubrovnik
24. kolo
Izvještaj
15.04.2023. 17:00
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B) : Vodice
15.04.2023. 17:00
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik : Zagora
16.04.2023. 17:00
Baška Voda, Baška Voda
Urania : GOŠK Kaštela
15.04.2023. 17:00
Iza Grada, Klis
Uskok : Zadar
16.04.2023. 17:00
Stadion Glavica, Mravince
Sloga : Neretvanac
15.04.2023. 17:00
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen : Split
15.04.2023. 17:00
Iza Vage, Metković
Neretva : Hrvatski vitez Posedarje
15.04.2023. 17:00
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M) : Junak
25. kolo
Izvještaj
22.04.2023. 17:00
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M) : Primorac (B)
22.04.2023. 17:00
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak : Neretva
22.04.2023. 17:00
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje : Kamen
22.04.2023. 17:00
Park mladeži, Split
Split : Sloga
23.04.2023. 17:00
Podvornica (Opuzen), Opuzen
Neretvanac : Uskok
22.04.2023. 17:00
Stanovi, Zadar
Zadar : Urania
22.04.2023. 17:00
SC Jure Bakotić, Kaštel Gomilica
GOŠK Kaštela : GOŠK Dubrovnik
22.04.2023. 17:00
Borovište, Unešić
Zagora : Vodice
26. kolo
Izvještaj
29.04.2023. 17:00
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B) : Zagora
29.04.2023. 17:00
S.C Račice, Vodice
Vodice : GOŠK Kaštela
29.04.2023. 17:00
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik : Zadar
30.04.2023. 17:00
Baška Voda, Baška Voda
Urania : Neretvanac
29.04.2023. 17:00
Iza Grada, Klis
Uskok : Split
30.04.2023. 17:00
Stadion Glavica, Mravince
Sloga : Hrvatski vitez Posedarje
29.04.2023. 17:00
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen : Junak
29.04.2023. 17:00
Iza Vage, Metković
Neretva : Zmaj (M)
27. kolo
Izvještaj
06.05.2023. 17:30
Iza Vage, Metković
Neretva : Primorac (B)
06.05.2023. 17:30
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M) : Kamen
06.05.2023. 17:30
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak : Sloga
06.05.2023. 17:30
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje : Uskok
06.05.2023. 17:30
Park mladeži, Split
Split : Urania
07.05.2023. 17:30
Podvornica (Opuzen), Opuzen
Neretvanac : GOŠK Dubrovnik
06.05.2023. 17:30
Stanovi, Zadar
Zadar : Vodice
06.05.2023. 17:30
SC Jure Bakotić, Kaštel Gomilica
GOŠK Kaštela : Zagora
28. kolo
Izvještaj
13.05.2023. 17:30
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B) : GOŠK Kaštela
13.05.2023. 17:30
Borovište, Unešić
Zagora : Zadar
13.05.2023. 17:30
S.C Račice, Vodice
Vodice : Neretvanac
13.05.2023. 17:30
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik : Split
14.05.2023. 17:30
Baška Voda, Baška Voda
Urania : Hrvatski vitez Posedarje
13.05.2023. 17:30
Iza Grada, Klis
Uskok : Junak
14.05.2023. 17:30
Stadion Glavica, Mravince
Sloga : Zmaj (M)
13.05.2023. 17:30
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen : Neretva
29. kolo
Izvještaj
20.05.2023. 17:30
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen : Primorac (B)
20.05.2023. 17:30
Iza Vage, Metković
Neretva : Sloga
20.05.2023. 17:30
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M) : Uskok
20.05.2023. 17:30
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak : Urania
20.05.2023. 17:30
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje : GOŠK Dubrovnik
20.05.2023. 17:30
Park mladeži, Split
Split : Vodice
21.05.2023. 17:30
Podvornica (Opuzen), Opuzen
Neretvanac : Zagora
20.05.2023. 17:30
Stanovi, Zadar
Zadar : GOŠK Kaštela
30. kolo
Izvještaj
27.05.2023. 17:30
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B) : Zadar
27.05.2023. 17:30
SC Jure Bakotić, Kaštel Gomilica
GOŠK Kaštela : Neretvanac
27.05.2023. 17:30
Borovište, Unešić
Zagora : Split
27.05.2023. 17:30
S.C Račice, Vodice
Vodice : Hrvatski vitez Posedarje
27.05.2023. 17:30
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik : Junak
27.05.2023. 17:30
Baška Voda, Baška Voda
Urania : Zmaj (M)
27.05.2023. 17:30
Iza Grada, Klis
Uskok0 : 0Neretva
27.05.2023. 17:30
Stadion Glavica, Mravince
Sloga : Kamen
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Zagora1511314616+3036
2.Zadar1510232917+1232
3.Junak158523112+1929
4.Hrvatski vitez Posedarje158252616+1026
5.Uskok158162115+625
6.GOŠK Kaštela157352216+624
7.Vodice157352622+424
8.Primorac (B)157262422+223
9.Sloga154742017+319
10.Zmaj (M)156182035-1519
11.Split155371823-518
12.GOŠK Dubrovnik155371420-618
13.Neretva154472021-116
14.Neretvanac1532101426-1211
15.Kamen1531111554-3910
16.Urania1522111024-148
13 golova
Lovre Čirjak
10 golova
Drago Gabrić, Ivan Krajina
8 golova
Domagoj Prpić, Ivan Bubalo, Miro Kovačić, Abel Kalfić
7 golova
Andro Vuleta
6 golova
Karlo Torbarina, Ivan Mastelić, Luka Božić
5 golova
Kristijan Ivan Maretić, Toni Ivanišević, Leo Andrić, Florent Hyseni, Josip Cikojević, Marino Radić, Matej Maretić
4 gola
Ante Žužul, Ante Bolanča, Lovre Vuković, Maro Vatović, Marin Vučković, Ivan Čurjurić, Mario Marović, Luka Vodopija, Luka Fuštin, Josip Sušić, Luka Grubišić
3 gola
Dominik Plavša, Josip Zeljković, Zvonimir Ožegović, Tomislav Bušić, Branimir Kujundžić, Nediljko Kovačević, Toni Katić, Duje Tadić, Jure Jerbić, Luka Celić, Allyson DO NASCIMENTO HONORIO, Tin Jukić-Peladić, Dino Kulaš, Nikola Čepo, Antonio Blažević, Tino Pavlović
2 gola
Marin Jelavić, Ante Mrkonjić, Ivan Vujčić, Luka Viduka, Roko Jurić, Dominik Malenica, Stipe SESAR, Elzio Lohan Alves Lucio, Petar Krešimir Kačić, Mateo Bačić, Yusuf Musa, Mandaw Daouda Sylla, Mario Marić, Nikola Čupić, Dino Deak, Marko Jordan, Branko Čubrilo, Josip Jurjević, Ante Vuković, Igor Banović, Roko Nakić, Mislav Pezo, Mate Mrčela, Ivan Bučić, Mehmed Alispahić, Mateo Rončević, Kristijan Jurić
1 gol
Miroslav Ninčević, Vlaho Skaramuca, Daniel Maganić, Marin Roguljić, Josip Rakić, Anel Topuzović, Tomislav Žužul, Frane Šiljić, Mario Lovre Vojković, Domagoj Poljak, Josip Kilić, Ivan Gilić-Kuko, Petar Botica, Krešimir Božinović, Ivan-Nikola Rodić, Frane Bitunjac, Luka Begonja, Domagoj Muić, Stefan Lazarevski, Marko Farić, Duje Vučemilović Grgić, Petar Kljenak, Danijel Rašić, Mario Mornar, Ante Mihaljević, Antonio Mrković, Ivan Šalinović, Jure Ivandić, Antonio Delevski, Šime Galov, Fran Ćavar, Marko Ravlija, Ivan Ivčević, Mohammed Okechukwu Aliyu, Mateo Balić, Leonardo DOMGJONAJ, Marko Josipović, Miro Krešić, Ivan Mihalj, Marko Čuljak, Kristian Sesar, Ivan Kraljević, Stipe Tokić, Josip Miloš, Ardit LATIFI, Richard Djeveljekaj, Mateo Katić, Ivan Luka Skoko, Josip Mamić, Bruno Modrić, Roko Delija, Vicko Ožegović, Gabrijel Stojić, Josip Stojčević, Stipe Serdarević, Luka Zdrilić, Connor Neil Simpson, Antonio Rudelj, David Katuša, Maro Matić, Božo Ricov, Toni Franolić, Luka Bašić, Bepo Matković, Josip Tarabarić, Mario Popić, Ivan Antunović, Marcos Sunara, Jakov Vrdoljak, Mate Knežević

Ljestvica

1.Zagora15+3036
2.Zadar15+1232
3.Junak15+1929
4.Hrvatski vitez Posedarje15+1026
5.Uskok15+625
6.GOŠK Kaštela15+624
7.Vodice15+424
8.Primorac (B)15+223
9.Sloga15+319
10.Zmaj (M)15-1519
11.Split15-518
12.GOŠK Dubrovnik15-618
13.Neretva15-116
14.Neretvanac15-1211
15.Kamen15-3910
16.Urania15-148