Hrvatski nogometni savez > Natjecanja

3. HNL Jug

Treća hrvatska nogometna liga treća je najviša razina natjecanja u hrvatskom ligaškom sustavu.

3. HNL Jug
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • O natjecanju
1. kolo
Izvještaj
28.08.2021. 17:00
3. HNL Jug
Hrvace, Hrvace
Hrvace2 : 2Neretva
28.08.2021. 17:00
3. HNL Jug
Borovište, Unešić
Zagora3 : 0Vodice
28.08.2021. 17:00
3. HNL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik0 : 1Sloga
28.08.2021. 17:00
3. HNL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)0 : 2Hrvatski vitez Posedarje
27.08.2021. 17:30
3. HNL Jug
Park mladeži, Split
Split2 : 2OSK
28.08.2021. 17:00
3. HNL Jug
Jadranovo, Ploče
Jadran LP1 : 0Zmaj (M)
29.08.2021. 18:00
3. HNL Jug
Iza Grada, Klis
Uskok2 : 1Neretvanac
28.08.2021. 17:00
3. HNL Jug
Stanovi, Zadar
Zadar1 : 0Urania
29.08.2021. 17:00
3. HNL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen0 : 1Junak
2. kolo
Izvještaj
04.09.2021. 17:00
3. HNL Jug
Iza Vage, Metković
Neretva3 : 0Junak
05.09.2021. 17:00
3. HNL Jug
Baška Voda, Baška Voda
Urania1 : 1Kamen
05.09.2021. 17:00
3. HNL Jug
Podvornica (Opuzen), Opuzen
Neretvanac2 : 2Zadar
01.09.2021. 19:00
3. HNL Jug
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M)1 : 1Uskok
04.09.2021. 17:00
3. HNL Jug
Park mladeži, Split
Split1 : 3Jadran LP
04.09.2021. 17:00
3. HNL Jug
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje2 : 1OSK
05.09.2021. 17:00
3. HNL Jug
Stadion Glavica, Mravince
Sloga4 : 2Primorac (B)
04.09.2021. 17:00
3. HNL Jug
S.C Račice, Vodice
Vodice1 : 1GOŠK Dubrovnik
04.09.2021. 17:00
3. HNL Jug
Hrvace, Hrvace
Hrvace2 : 0Zagora
3. kolo
Izvještaj
08.09.2021. 16:30
3. HNL Jug
Borovište, Unešić
Zagora2 : 1Neretva
08.09.2021. 16:30
3. HNL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik0 : 0Hrvace
08.09.2021. 16:30
3. HNL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)5 : 0Vodice
08.09.2021. 16:30
3. HNL Jug
Športski centar Gola Brda, Otok
OSK1 : 1Sloga
08.09.2021. 16:30
3. HNL Jug
Jadranovo, Ploče
Jadran LP2 : 1Hrvatski vitez Posedarje
08.09.2021. 19:00
3. HNL Jug
Iza Grada, Klis
Uskok4 : 2Split
08.09.2021. 16:30
3. HNL Jug
Stanovi, Zadar
Zadar0 : 1Zmaj (M)
08.09.2021. 16:30
3. HNL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen1 : 1Neretvanac
08.09.2021. 16:30
3. HNL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak4 : 0Urania
4. kolo
Izvještaj
11.09.2021. 16:30
3. HNL Jug
Iza Vage, Metković
Neretva3 : 2Urania
12.09.2021. 16:30
3. HNL Jug
Podvornica (Opuzen), Opuzen
Neretvanac2 : 0Junak
14.09.2021. 19:00
3. HNL Jug
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M)0 : 2Kamen
11.09.2021. 16:30
3. HNL Jug
Park mladeži, Split
Split1 : 1Zadar
11.09.2021. 16:30
3. HNL Jug
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje1 : 0Uskok
12.09.2021. 16:30
3. HNL Jug
Stadion Glavica, Mravince
Sloga0 : 0Jadran LP
11.09.2021. 16:30
3. HNL Jug
S.C Račice, Vodice
Vodice1 : 1OSK
11.09.2021. 16:30
3. HNL Jug
Hrvace, Hrvace
Hrvace2 : 2Primorac (B)
11.09.2021. 16:30
3. HNL Jug
Borovište, Unešić
Zagora1 : 2GOŠK Dubrovnik
5. kolo
Izvještaj
18.09.2021. 16:30
3. HNL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik2 : 0Neretva
17.09.2021. 16:30
3. HNL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)3 : 2Zagora
18.09.2021. 16:30
3. HNL Jug
Športski centar Gola Brda, Otok
OSK1 : 1Hrvace
18.09.2021. 16:30
3. HNL Jug
Jadranovo, Ploče
Jadran LP7 : 2Vodice
18.09.2021. 18:00
3. HNL Jug
Iza Grada, Klis
Uskok1 : 1Sloga
18.09.2021. 16:30
3. HNL Jug
Stanovi, Zadar
Zadar0 : 1Hrvatski vitez Posedarje
18.09.2021. 16:30
3. HNL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen0 : 1Split
18.09.2021. 16:30
3. HNL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak3 : 1Zmaj (M)
19.09.2021. 16:30
3. HNL Jug
Baška Voda, Baška Voda
Urania0 : 3Neretvanac
6. kolo
Izvještaj
25.09.2021. 16:00
3. HNL Jug
Iza Vage, Metković
Neretva1 : 2Neretvanac
25.09.2021. 16:00
3. HNL Jug
Podvornica (Opuzen), Opuzen
Zmaj (M)2 : 0Urania
25.09.2021. 16:00
3. HNL Jug
Park mladeži, Split
Split1 : 0Junak
25.09.2021. 16:00
3. HNL Jug
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje3 : 0Kamen
26.09.2021. 16:00
3. HNL Jug
Stadion Glavica, Mravince
Sloga2 : 0Zadar
25.09.2021. 16:00
3. HNL Jug
S.C Račice, Vodice
Vodice3 : 1Uskok
25.09.2021. 16:00
3. HNL Jug
Hrvace, Hrvace
Hrvace2 : 0Jadran LP
25.09.2021. 16:00
3. HNL Jug
Borovište, Unešić
Zagora5 : 0OSK
25.09.2021. 16:00
3. HNL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik3 : 2Primorac (B)
7. kolo
Izvještaj
29.09.2021. 16:00
3. HNL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)1 : 1Neretva
29.09.2021. 16:00
3. HNL Jug
Športski centar Gola Brda, Otok
OSK2 : 0GOŠK Dubrovnik
29.09.2021. 16:00
3. HNL Jug
Jadranovo, Ploče
Jadran LP4 : 0Zagora
29.09.2021. 18:00
3. HNL Jug
Iza Grada, Klis
Uskok1 : 0Hrvace
29.09.2021. 16:00
3. HNL Jug
Stanovi, Zadar
Zadar6 : 1Vodice
29.09.2021. 16:00
3. HNL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen0 : 0Sloga
29.09.2021. 16:00
3. HNL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak1 : 3Hrvatski vitez Posedarje
29.09.2021. 16:00
3. HNL Jug
Baška Voda, Baška Voda
Urania0 : 5Split
29.09.2021. 16:00
3. HNL Jug
Podvornica (Opuzen), Opuzen
Neretvanac3 : 0Zmaj (M)
8. kolo
Izvještaj
02.10.2021. 15:30
3. HNL Jug
Jadranovo, Ploče
Neretva2 : 0Zmaj (M)
03.10.2021. 15:30
3. HNL Jug
Park mladeži, Split
Split2 : 1Neretvanac
02.10.2021. 15:30
3. HNL Jug
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje3 : 0Urania
03.10.2021. 15:30
3. HNL Jug
Stadion Glavica, Mravince
Sloga5 : 2Junak
02.10.2021. 15:30
3. HNL Jug
S.C Račice, Vodice
Vodice3 : 0Kamen
02.10.2021. 15:30
3. HNL Jug
Hrvace, Hrvace
Hrvace2 : 0Zadar
02.10.2021. 15:30
3. HNL Jug
Borovište, Unešić
Zagora1 : 1Uskok
02.10.2021. 15:30
3. HNL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik1 : 2Jadran LP
02.10.2021. 15:30
3. HNL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)4 : 2OSK
9. kolo
Izvještaj
08.10.2021. 15:30
3. HNL Jug
Športski centar Gola Brda, Otok
OSK2 : 4Neretva
09.10.2021. 15:30
3. HNL Jug
Jadranovo, Ploče
Jadran LP2 : 1Primorac (B)
10.10.2021. 16:30
3. HNL Jug
Iza Grada, Klis
Uskok2 : 2GOŠK Dubrovnik
06.10.2021. 15:30
3. HNL Jug
Stanovi, Zadar
Zadar2 : 0Zagora
09.10.2021. 15:30
3. HNL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen3 : 0Hrvace
09.10.2021. 15:30
3. HNL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak3 : 1Vodice
10.10.2021. 15:30
3. HNL Jug
Baška Voda, Baška Voda
Urania0 : 3Sloga
20.10.2021. 15:00
3. HNL Jug
Podvornica (Opuzen), Opuzen
Neretvanac : Hrvatski vitez Posedarje
09.10.2021. 15:30
3. HNL Jug
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M)2 : 1Split
10. kolo
Izvještaj
16.10.2021. 15:00
3. HNL Jug
Iza Vage, Metković
Neretva0 : 1Split
16.10.2021. 15:00
3. HNL Jug
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje1 : 0Zmaj (M)
17.10.2021. 15:00
3. HNL Jug
Stadion Glavica, Mravince
Sloga1 : 0Neretvanac
16.10.2021. 15:00
3. HNL Jug
S.C Račice, Vodice
Vodice1 : 0Urania
17.10.2021. 15:00
3. HNL Jug
Hrvace, Hrvace
Hrvace1 : 0Junak
16.10.2021. 15:00
3. HNL Jug
Borovište, Unešić
Zagora2 : 1Kamen
16.10.2021. 15:00
3. HNL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik2 : 1Zadar
16.10.2021. 15:00
3. HNL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)4 : 0Uskok
16.10.2021. 15:00
3. HNL Jug
Športski centar Gola Brda, Otok
OSK2 : 5Jadran LP
11. kolo
Izvještaj
23.10.2021. 15:00
3. HNL Jug
Jadranovo, Ploče
Jadran LP : Neretva
23.10.2021. 15:00
3. HNL Jug
Iza Grada, Klis
Uskok : OSK
23.10.2021. 15:00
3. HNL Jug
Stanovi, Zadar
Zadar : Primorac (B)
23.10.2021. 15:00
3. HNL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen : GOŠK Dubrovnik
23.10.2021. 15:00
3. HNL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak : Zagora
24.10.2021. 15:00
3. HNL Jug
Baška Voda, Baška Voda
Urania : Hrvace
24.10.2021. 15:00
3. HNL Jug
Podvornica (Opuzen), Opuzen
Neretvanac : Vodice
23.10.2021. 15:00
3. HNL Jug
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M) : Sloga
23.10.2021. 15:00
3. HNL Jug
Park mladeži, Split
Split : Hrvatski vitez Posedarje
12. kolo
Izvještaj
27.10.2021. 15:00
3. HNL Jug
Iza Vage, Metković
Neretva : Hrvatski vitez Posedarje
27.10.2021. 15:00
3. HNL Jug
Stadion Glavica, Mravince
Sloga : Split
27.10.2021. 15:00
3. HNL Jug
S.C Račice, Vodice
Vodice : Zmaj (M)
27.10.2021. 15:00
3. HNL Jug
Hrvace, Hrvace
Hrvace : Neretvanac
27.10.2021. 15:00
3. HNL Jug
Borovište, Unešić
Zagora : Urania
27.10.2021. 15:00
3. HNL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik : Junak
27.10.2021. 15:00
3. HNL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B) : Kamen
27.10.2021. 15:00
3. HNL Jug
Športski centar Gola Brda, Otok
OSK : Zadar
27.10.2021. 15:00
3. HNL Jug
Jadranovo, Ploče
Jadran LP : Uskok
13. kolo
Izvještaj
30.10.2021. 14:00
3. HNL Jug
Iza Grada, Klis
Uskok : Neretva
30.10.2021. 14:00
3. HNL Jug
Stanovi, Zadar
Zadar : Jadran LP
30.10.2021. 14:00
3. HNL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen : OSK
30.10.2021. 14:00
3. HNL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak : Primorac (B)
31.10.2021. 14:00
3. HNL Jug
Baška Voda, Baška Voda
Urania : GOŠK Dubrovnik
31.10.2021. 14:00
3. HNL Jug
Podvornica (Opuzen), Opuzen
Neretvanac : Zagora
30.10.2021. 14:00
3. HNL Jug
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M) : Hrvace
30.10.2021. 14:00
3. HNL Jug
Park mladeži, Split
Split : Vodice
30.10.2021. 14:00
3. HNL Jug
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje : Sloga
14. kolo
Izvještaj
06.11.2021. 14:00
3. HNL Jug
Iza Vage, Metković
Neretva : Sloga
06.11.2021. 14:00
3. HNL Jug
S.C Račice, Vodice
Vodice : Hrvatski vitez Posedarje
06.11.2021. 14:00
3. HNL Jug
Hrvace, Hrvace
Hrvace : Split
06.11.2021. 14:00
3. HNL Jug
Borovište, Unešić
Zagora : Zmaj (M)
06.11.2021. 14:00
3. HNL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik : Neretvanac
06.11.2021. 14:00
3. HNL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B) : Urania
06.11.2021. 14:00
3. HNL Jug
Športski centar Gola Brda, Otok
OSK : Junak
06.11.2021. 14:00
3. HNL Jug
Jadranovo, Ploče
Jadran LP : Kamen
06.11.2021. 14:00
3. HNL Jug
Iza Grada, Klis
Uskok : Zadar
15. kolo
Izvještaj
13.11.2021. 13:30
3. HNL Jug
Stanovi, Zadar
Zadar : Neretva
13.11.2021. 13:30
3. HNL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen : Uskok
13.11.2021. 13:30
3. HNL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak : Jadran LP
13.11.2021. 13:30
3. HNL Jug
Baška Voda, Baška Voda
Urania : OSK
13.11.2021. 13:30
3. HNL Jug
Podvornica (Opuzen), Opuzen
Neretvanac : Primorac (B)
13.11.2021. 13:30
3. HNL Jug
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M) : GOŠK Dubrovnik
13.11.2021. 13:30
3. HNL Jug
Park mladeži, Split
Split : Zagora
13.11.2021. 13:30
3. HNL Jug
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje : Hrvace
13.11.2021. 13:30
3. HNL Jug
Stadion Glavica, Mravince
Sloga : Vodice
16. kolo
Izvještaj
20.11.2021. 13:30
3. HNL Jug
Iza Vage, Metković
Neretva : Vodice
20.11.2021. 13:30
3. HNL Jug
Hrvace, Hrvace
Hrvace : Sloga
20.11.2021. 13:30
3. HNL Jug
Borovište, Unešić
Zagora : Hrvatski vitez Posedarje
20.11.2021. 13:30
3. HNL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik : Split
20.11.2021. 13:30
3. HNL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B) : Zmaj (M)
20.11.2021. 13:30
3. HNL Jug
Športski centar Gola Brda, Otok
OSK : Neretvanac
20.11.2021. 13:30
3. HNL Jug
Jadranovo, Ploče
Jadran LP : Urania
20.11.2021. 13:30
3. HNL Jug
Iza Grada, Klis
Uskok : Junak
20.11.2021. 13:30
3. HNL Jug
Stanovi, Zadar
Zadar : Kamen
17. kolo
Izvještaj
27.11.2021. 13:30
3. HNL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen : Neretva
27.11.2021. 13:30
3. HNL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak : Zadar
28.11.2021. 13:30
3. HNL Jug
Baška Voda, Baška Voda
Urania : Uskok
28.11.2021. 13:30
3. HNL Jug
Podvornica (Opuzen), Opuzen
Neretvanac : Jadran LP
27.11.2021. 13:30
3. HNL Jug
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M) : OSK
27.11.2021. 13:30
3. HNL Jug
Park mladeži, Split
Split : Primorac (B)
27.11.2021. 13:30
3. HNL Jug
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje : GOŠK Dubrovnik
28.11.2021. 13:30
3. HNL Jug
Stadion Glavica, Mravince
Sloga : Zagora
27.11.2021. 13:30
3. HNL Jug
S.C Račice, Vodice
Vodice : Hrvace
18. kolo
Izvještaj
19.02.2022. 14:30
3. HNL Jug
Iza Vage, Metković
Neretva : Hrvace
19.02.2022. 14:30
3. HNL Jug
S.C Račice, Vodice
Vodice : Zagora
20.02.2022. 14:30
3. HNL Jug
Stadion Glavica, Mravince
Sloga : GOŠK Dubrovnik
19.02.2022. 14:30
3. HNL Jug
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje : Primorac (B)
19.02.2022. 14:30
3. HNL Jug
Športski centar Gola Brda, Otok
OSK : Split
19.02.2022. 14:30
3. HNL Jug
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M) : Jadran LP
20.02.2022. 14:30
3. HNL Jug
Podvornica (Opuzen), Opuzen
Neretvanac : Uskok
20.02.2022. 14:30
3. HNL Jug
Baška Voda, Baška Voda
Urania : Zadar
19.02.2022. 14:30
3. HNL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak : Kamen
19. kolo
Izvještaj
26.02.2022. 15:00
3. HNL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak : Neretva
26.02.2022. 15:00
3. HNL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen : Urania
26.02.2022. 15:00
3. HNL Jug
Stanovi, Zadar
Zadar : Neretvanac
26.02.2022. 15:00
3. HNL Jug
Iza Grada, Klis
Uskok : Zmaj (M)
26.02.2022. 15:00
3. HNL Jug
Jadranovo, Ploče
Jadran LP : Split
26.02.2022. 15:00
3. HNL Jug
Športski centar Gola Brda, Otok
OSK : Hrvatski vitez Posedarje
26.02.2022. 15:00
3. HNL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B) : Sloga
26.02.2022. 15:00
3. HNL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik : Vodice
26.02.2022. 15:00
3. HNL Jug
Borovište, Unešić
Zagora : Hrvace
20. kolo
Izvještaj
05.03.2022. 15:00
3. HNL Jug
Iza Vage, Metković
Neretva : Zagora
05.03.2022. 15:00
3. HNL Jug
Hrvace, Hrvace
Hrvace : GOŠK Dubrovnik
05.03.2022. 15:00
3. HNL Jug
S.C Račice, Vodice
Vodice : Primorac (B)
06.03.2022. 15:00
3. HNL Jug
Stadion Glavica, Mravince
Sloga : OSK
05.03.2022. 15:00
3. HNL Jug
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje : Jadran LP
05.03.2022. 15:00
3. HNL Jug
Park mladeži, Split
Split : Uskok
05.03.2022. 15:00
3. HNL Jug
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M) : Zadar
06.03.2022. 15:00
3. HNL Jug
Podvornica (Opuzen), Opuzen
Neretvanac : Kamen
06.03.2022. 15:00
3. HNL Jug
Baška Voda, Baška Voda
Urania : Junak
21. kolo
Izvještaj
13.03.2022. 15:00
3. HNL Jug
Baška Voda, Baška Voda
Urania : Neretva
12.03.2022. 15:00
3. HNL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak : Neretvanac
12.03.2022. 15:00
3. HNL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen : Zmaj (M)
12.03.2022. 15:00
3. HNL Jug
Stanovi, Zadar
Zadar : Split
12.03.2022. 15:00
3. HNL Jug
Iza Grada, Klis
Uskok : Hrvatski vitez Posedarje
12.03.2022. 15:00
3. HNL Jug
Jadranovo, Ploče
Jadran LP : Sloga
12.03.2022. 15:00
3. HNL Jug
Športski centar Gola Brda, Otok
OSK : Vodice
12.03.2022. 15:00
3. HNL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B) : Hrvace
12.03.2022. 15:00
3. HNL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik : Zagora
22. kolo
Izvještaj
19.03.2022. 15:00
3. HNL Jug
Iza Vage, Metković
Neretva : GOŠK Dubrovnik
19.03.2022. 15:00
3. HNL Jug
Borovište, Unešić
Zagora : Primorac (B)
19.03.2022. 15:00
3. HNL Jug
Hrvace, Hrvace
Hrvace : OSK
19.03.2022. 15:00
3. HNL Jug
S.C Račice, Vodice
Vodice : Jadran LP
20.03.2022. 15:00
3. HNL Jug
Stadion Glavica, Mravince
Sloga : Uskok
19.03.2022. 15:00
3. HNL Jug
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje : Zadar
19.03.2022. 15:00
3. HNL Jug
Park mladeži, Split
Split : Kamen
19.03.2022. 15:00
3. HNL Jug
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M) : Junak
20.03.2022. 15:00
3. HNL Jug
Podvornica (Opuzen), Opuzen
Neretvanac : Urania
23. kolo
Izvještaj
23.03.2022. 15:30
3. HNL Jug
Podvornica (Opuzen), Opuzen
Neretvanac : Neretva
23.03.2022. 15:30
3. HNL Jug
Baška Voda, Baška Voda
Urania : Zmaj (M)
23.03.2022. 15:30
3. HNL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak : Split
23.03.2022. 15:30
3. HNL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen : Hrvatski vitez Posedarje
23.03.2022. 15:30
3. HNL Jug
Stanovi, Zadar
Zadar : Sloga
23.03.2022. 15:30
3. HNL Jug
Iza Grada, Klis
Uskok : Vodice
23.03.2022. 15:30
3. HNL Jug
Jadranovo, Ploče
Jadran LP : Hrvace
23.03.2022. 15:30
3. HNL Jug
Športski centar Gola Brda, Otok
OSK : Zagora
23.03.2022. 15:30
3. HNL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B) : GOŠK Dubrovnik
24. kolo
Izvještaj
26.03.2022. 15:30
3. HNL Jug
Iza Vage, Metković
Neretva : Primorac (B)
26.03.2022. 15:30
3. HNL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik : OSK
26.03.2022. 15:30
3. HNL Jug
Borovište, Unešić
Zagora : Jadran LP
26.03.2022. 15:30
3. HNL Jug
Hrvace, Hrvace
Hrvace : Uskok
26.03.2022. 15:30
3. HNL Jug
S.C Račice, Vodice
Vodice : Zadar
27.03.2022. 15:30
3. HNL Jug
Stadion Glavica, Mravince
Sloga : Kamen
26.03.2022. 15:30
3. HNL Jug
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje : Junak
26.03.2022. 15:30
3. HNL Jug
Park mladeži, Split
Split : Urania
26.03.2022. 15:30
3. HNL Jug
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M) : Neretvanac
25. kolo
Izvještaj
02.04.2022. 16:30
3. HNL Jug
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M) : Neretva
03.04.2022. 16:30
3. HNL Jug
Podvornica (Opuzen), Opuzen
Neretvanac : Split
03.04.2022. 16:30
3. HNL Jug
Baška Voda, Baška Voda
Urania : Hrvatski vitez Posedarje
02.04.2022. 16:30
3. HNL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak : Sloga
02.04.2022. 16:30
3. HNL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen : Vodice
02.04.2022. 16:30
3. HNL Jug
Stanovi, Zadar
Zadar : Hrvace
02.04.2022. 16:30
3. HNL Jug
Iza Grada, Klis
Uskok : Zagora
02.04.2022. 16:30
3. HNL Jug
Jadranovo, Ploče
Jadran LP : GOŠK Dubrovnik
02.04.2022. 16:30
3. HNL Jug
Športski centar Gola Brda, Otok
OSK : Primorac (B)
26. kolo
Izvještaj
09.04.2022. 16:30
3. HNL Jug
Iza Vage, Metković
Neretva : OSK
09.04.2022. 16:30
3. HNL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B) : Jadran LP
09.04.2022. 16:30
3. HNL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik : Uskok
09.04.2022. 16:30
3. HNL Jug
Borovište, Unešić
Zagora : Zadar
09.04.2022. 16:30
3. HNL Jug
Hrvace, Hrvace
Hrvace : Kamen
09.04.2022. 16:30
3. HNL Jug
S.C Račice, Vodice
Vodice : Junak
10.04.2022. 16:30
3. HNL Jug
Stadion Glavica, Mravince
Sloga : Urania
09.04.2022. 16:30
3. HNL Jug
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje : Neretvanac
09.04.2022. 16:30
3. HNL Jug
Park mladeži, Split
Split : Zmaj (M)
27. kolo
Izvještaj
16.04.2022. 17:00
3. HNL Jug
Park mladeži, Split
Split : Neretva
16.04.2022. 17:00
3. HNL Jug
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M) : Hrvatski vitez Posedarje
16.04.2022. 17:00
3. HNL Jug
Podvornica (Opuzen), Opuzen
Neretvanac : Sloga
16.04.2022. 17:00
3. HNL Jug
Baška Voda, Baška Voda
Urania : Vodice
16.04.2022. 17:00
3. HNL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak : Hrvace
16.04.2022. 17:00
3. HNL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen : Zagora
16.04.2022. 17:00
3. HNL Jug
Stanovi, Zadar
Zadar : GOŠK Dubrovnik
16.04.2022. 17:00
3. HNL Jug
Iza Grada, Klis
Uskok : Primorac (B)
16.04.2022. 17:00
3. HNL Jug
Jadranovo, Ploče
Jadran LP : OSK
28. kolo
Izvještaj
20.04.2022. 17:00
3. HNL Jug
Iza Vage, Metković
Neretva : Jadran LP
20.04.2022. 17:00
3. HNL Jug
Športski centar Gola Brda, Otok
OSK : Uskok
20.04.2022. 17:00
3. HNL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B) : Zadar
20.04.2022. 17:00
3. HNL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik : Kamen
20.04.2022. 17:00
3. HNL Jug
Borovište, Unešić
Zagora : Junak
20.04.2022. 17:00
3. HNL Jug
Hrvace, Hrvace
Hrvace : Urania
20.04.2022. 17:00
3. HNL Jug
S.C Račice, Vodice
Vodice : Neretvanac
20.04.2022. 17:00
3. HNL Jug
Stadion Glavica, Mravince
Sloga : Zmaj (M)
20.04.2022. 17:00
3. HNL Jug
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje : Split
29. kolo
Izvještaj
23.04.2022. 17:00
3. HNL Jug
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje : Neretva
23.04.2022. 17:00
3. HNL Jug
Park mladeži, Split
Split : Sloga
23.04.2022. 17:00
3. HNL Jug
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M) : Vodice
24.04.2022. 17:00
3. HNL Jug
Podvornica (Opuzen), Opuzen
Neretvanac : Hrvace
24.04.2022. 17:00
3. HNL Jug
Baška Voda, Baška Voda
Urania : Zagora
23.04.2022. 17:00
3. HNL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak : GOŠK Dubrovnik
23.04.2022. 17:00
3. HNL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen : Primorac (B)
23.04.2022. 17:00
3. HNL Jug
Stanovi, Zadar
Zadar : OSK
23.04.2022. 17:00
3. HNL Jug
Iza Grada, Klis
Uskok : Jadran LP
30. kolo
Izvještaj
30.04.2022. 17:00
3. HNL Jug
Iza Vage, Metković
Neretva : Uskok
30.04.2022. 17:00
3. HNL Jug
Jadranovo, Ploče
Jadran LP : Zadar
30.04.2022. 17:00
3. HNL Jug
Športski centar Gola Brda, Otok
OSK : Kamen
30.04.2022. 17:00
3. HNL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B) : Junak
30.04.2022. 17:00
3. HNL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik : Urania
30.04.2022. 17:00
3. HNL Jug
Borovište, Unešić
Zagora : Neretvanac
30.04.2022. 17:00
3. HNL Jug
Hrvace, Hrvace
Hrvace : Zmaj (M)
30.04.2022. 17:00
3. HNL Jug
S.C Račice, Vodice
Vodice : Split
01.05.2022. 17:00
3. HNL Jug
Stadion Glavica, Mravince
Sloga : Hrvatski vitez Posedarje
31. kolo
Izvještaj
08.05.2022. 17:30
3. HNL Jug
Stadion Glavica, Mravince
Sloga : Neretva
07.05.2022. 17:30
3. HNL Jug
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje : Vodice
07.05.2022. 17:30
3. HNL Jug
Park mladeži, Split
Split : Hrvace
07.05.2022. 17:30
3. HNL Jug
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M) : Zagora
08.05.2022. 17:30
3. HNL Jug
Podvornica (Opuzen), Opuzen
Neretvanac : GOŠK Dubrovnik
08.05.2022. 17:30
3. HNL Jug
Baška Voda, Baška Voda
Urania : Primorac (B)
07.05.2022. 17:30
3. HNL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak : OSK
07.05.2022. 17:30
3. HNL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen : Jadran LP
07.05.2022. 17:30
3. HNL Jug
Stanovi, Zadar
Zadar : Uskok
32. kolo
Izvještaj
14.05.2022. 17:30
3. HNL Jug
Iza Vage, Metković
Neretva : Zadar
14.05.2022. 17:30
3. HNL Jug
Iza Grada, Klis
Uskok : Kamen
14.05.2022. 17:30
3. HNL Jug
Jadranovo, Ploče
Jadran LP : Junak
14.05.2022. 17:30
3. HNL Jug
Športski centar Gola Brda, Otok
OSK : Urania
14.05.2022. 17:30
3. HNL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B) : Neretvanac
14.05.2022. 17:30
3. HNL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik : Zmaj (M)
14.05.2022. 17:30
3. HNL Jug
Borovište, Unešić
Zagora : Split
14.05.2022. 17:30
3. HNL Jug
Hrvace, Hrvace
Hrvace : Hrvatski vitez Posedarje
14.05.2022. 17:30
3. HNL Jug
S.C Račice, Vodice
Vodice : Sloga
33. kolo
Izvještaj
21.05.2022. 17:30
3. HNL Jug
S.C Račice, Vodice
Vodice : Neretva
22.05.2022. 17:30
3. HNL Jug
Stadion Glavica, Mravince
Sloga : Hrvace
21.05.2022. 17:30
3. HNL Jug
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje : Zagora
21.05.2022. 17:30
3. HNL Jug
Park mladeži, Split
Split : GOŠK Dubrovnik
21.05.2022. 17:30
3. HNL Jug
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M) : Primorac (B)
22.05.2022. 17:30
3. HNL Jug
Podvornica (Opuzen), Opuzen
Neretvanac : OSK
22.05.2022. 17:30
3. HNL Jug
Baška Voda, Baška Voda
Urania : Jadran LP
21.05.2022. 17:30
3. HNL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak : Uskok
21.05.2022. 17:30
3. HNL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen : Zadar
34. kolo
Izvještaj
28.05.2022. 17:30
3. HNL Jug
Iza Vage, Metković
Neretva : Kamen
28.05.2022. 17:30
3. HNL Jug
Stanovi, Zadar
Zadar : Junak
28.05.2022. 17:30
3. HNL Jug
Iza Grada, Klis
Uskok : Urania
28.05.2022. 17:30
3. HNL Jug
Jadranovo, Ploče
Jadran LP : Neretvanac
28.05.2022. 17:30
3. HNL Jug
Športski centar Gola Brda, Otok
OSK : Zmaj (M)
28.05.2022. 17:30
3. HNL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B) : Split
28.05.2022. 17:30
3. HNL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik : Hrvatski vitez Posedarje
28.05.2022. 17:30
3. HNL Jug
Borovište, Unešić
Zagora : Sloga
28.05.2022. 17:30
3. HNL Jug
Hrvace, Hrvace
Hrvace : Vodice
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Jadran LP108112610+1625
2.Hrvatski vitez Posedarje9801174+1324
3.Sloga10640186+1222
4.Split105231713+417
5.Hrvace10442129+316
6.GOŠK Dubrovnik104331312+115
7.Primorac (B)104242418+614
8.Neretvanac9423159+614
9.Neretva104241714+314
10.Zagora104151616013
11.Uskok103431316-313
12.Junak104061417-312
13.Zadar103251312+111
14.Vodice103251327-1411
15.Zmaj (M)10316714-710
16.Kamen10235812-49
17.OSK101451425-117
18.Urania10019326-231
7 golova
Luka Vodopija, Mario Marović, Krešimir Luetić, Marko Musulin, Mario Marić
6 golova
Josip Sušić, Ivan Mastelić, Mislav Pezo, Drago Gabrić
5 golova
Leo Andrić
4 gola
Stipe Barać, Karlo Torbarina, Mateo Rončević, Zvonimir Teklić, Robert Jandrek, Alexandre Serge Rene Klopp, Giorgos Theodosiou
3 gola
Antonio Smrdelj, Ivan Buhač, Luka Anković, Domagoj Topić, Martin Musulin, Nikola Marić, Roko Nakić, Toni Vidović, Marin Jonjić, Vlatko Blažević, Duje Tadić
2 gola
Baldo Cicijelj, Danijel Rašić, Luka Kapetanović, Dino Primorac, Ivo Caput, Željko Sablić, Dino Deak, Stefan Lazarevski, Luka Begonja, Anel Topuzović, Karlo Udovičić, Mehmed Alispahić, Vedran Smokrović, Domagoj Prpić, Antonio Štimac, Dominik Plavša, Krešimir Božinović, Josip Iveljić, Vicko Ožegović, Mario Popić, Matej Maretić, Pjero Lokin, Josip Vučković, Ivan Brkić, Lovre Lukić, Josip Cikojević, Antonio Raguž, Abel Kalfić
1 gol
Mirko Marić, Ivan Raič, Anđelo Kordić, Nikola Čupić, Domagoj Zovko, Vencel Kožul, Ivor Krešić, Ivan Marić, Woomin Seo, Marko Čuljak, Halleson Tiago Barbosa Honorato, Jean-Felipe De Abreu, Kristian Sesar, Samuel Ganassi, Dario Vukasović, Frane Urlić, Toni Kirevski, Stipe Brnić, Luka Buble, Bruno Kukoč, Marko Bulić, Viktor-Vito Rodić, Raul Milinović, Nikola Rodin, Ivan Šipić, Dominik Bačić, Roko Jurić, Mario Pedišić, Nikola Čepo, Domagoj Jelavić, Jakov Lučić, Ante Vukadinović, Dominik Malenica, Marin Romić, Marino Kukoč, Marin Sršen, Karlo Taslak, Moris Valinčić, Roko Kujundžić, Ivan Frigan, Frane Bitunjac, Marko Vukušić, Luka Grubišić, Pjero Škarić, Mile Ćaleta, Luka Celić, Duje Bilić, Ante Melvan, Luka Božić, Ivan Krajina, Ivan Ninčević, Marin Fadić, Dino Barada, Tomislav Pranjić, Marin Petričević, Ante Toni Bačkov, Ante Vuković, Marko Farić, Petar Kljenak, Igor Banović, Jure Jerbić, Luka Klanac, Mate Bajić, Josip Jurjević, Ante Mihaljević, Zvonimir Grgat, Toni Katić, Ivo Boban, Ševko Okić, Ante Babić, Tonći Radovniković, Anđelo Vekić, Josip Gojak, Josip Bagarić, Krešimir Slugan, Darko Tomaš, Ante Ivanišević

Ljestvica

1.Jadran LP10+1625
2.Hrvatski vitez Posedarje9+1324
3.Sloga10+1222
4.Split10+417
5.Hrvace10+316
6.GOŠK Dubrovnik10+115
7.Primorac (B)10+614
8.Neretvanac9+614
9.Neretva10+314
10.Zagora10013
11.Uskok10-313
12.Junak10-312
13.Zadar10+111
14.Vodice10-1411
15.Zmaj (M)10-710
16.Kamen10-49
17.OSK10-117
18.Urania10-231