Hrvatski nogometni savez > Natjecanja

3. HNL Jug

Treća hrvatska nogometna liga treća je najviša razina natjecanja u hrvatskom ligaškom sustavu.

3. HNL Jug
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • O natjecanju
1. kolo
Izvještaj
28.08.2022. 17:00
3. NL Jug
Stadion Glavica, Mravince
Sloga0 : 0Primorac (B)
27.08.2022. 17:00
3. NL Jug
Iza Grada, Klis
Uskok3 : 1Kamen
27.08.2022. 17:00
3. NL Jug
Baška Voda, Baška Voda
Urania2 : 2Neretva
27.08.2022. 17:00
3. NL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik1 : 1Zmaj (M)
27.08.2022. 17:00
3. NL Jug
S.C Račice, Vodice
Vodice2 : 0Junak
27.08.2022. 17:00
3. NL Jug
Borovište, Unešić
Zagora3 : 0Hrvatski vitez Posedarje
27.08.2022. 17:00
3. NL Jug
SC Jure Bakotić, Kaštel Gomilica
GOŠK Kaštela1 : 0Split
27.08.2022. 17:00
3. NL Jug
Stanovi, Zadar
Zadar5 : 1Neretvanac
2. kolo
Izvještaj
03.09.2022. 17:00
3. NL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)1 : 0Neretvanac
03.09.2022. 17:00
3. NL Jug
Pricvić, Žrnovnica
Split1 : 2Zadar
03.09.2022. 17:00
3. NL Jug
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje2 : 1GOŠK Kaštela
03.09.2022. 17:00
3. NL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak2 : 2Zagora
03.09.2022. 17:00
3. NL Jug
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M)0 : 1Vodice
03.09.2022. 17:00
3. NL Jug
Iza Vage, Metković
Neretva1 : 0GOŠK Dubrovnik
03.09.2022. 17:00
3. NL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen1 : 0Urania
04.09.2022. 17:00
3. NL Jug
Stadion Glavica, Mravince
Sloga0 : 0Uskok
3. kolo
Izvještaj
07.09.2022. 17:30
3. NL Jug
Iza Grada, Klis
Uskok3 : 1Primorac (B)
07.09.2022. 17:00
3. NL Jug
Baška Voda, Baška Voda
Urania2 : 0Sloga
07.09.2022. 17:00
3. NL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik1 : 1Kamen
07.09.2022. 17:00
3. NL Jug
S.C Račice, Vodice
Vodice3 : 1Neretva
07.09.2022. 17:00
3. NL Jug
Borovište, Unešić
Zagora6 : 1Zmaj (M)
07.09.2022. 17:00
3. NL Jug
SC Jure Bakotić, Kaštel Gomilica
GOŠK Kaštela1 : 1Junak
07.09.2022. 17:00
3. NL Jug
Stanovi, Zadar
Zadar1 : 1Hrvatski vitez Posedarje
07.09.2022. 17:00
3. NL Jug
Podvornica (Opuzen), Opuzen
Neretvanac2 : 0Split
4. kolo
Izvještaj
10.09.2022. 16:30
3. NL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)3 : 2Split
10.09.2022. 16:30
3. NL Jug
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje1 : 0Neretvanac
10.09.2022. 16:30
3. NL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak1 : 1Zadar
10.09.2022. 16:30
3. NL Jug
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M)3 : 1GOŠK Kaštela
10.09.2022. 16:30
3. NL Jug
Iza Vage, Metković
Neretva1 : 1Zagora
10.09.2022. 16:30
3. NL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen3 : 2Vodice
11.09.2022. 16:30
3. NL Jug
Stadion Glavica, Mravince
Sloga3 : 1GOŠK Dubrovnik
10.09.2022. 16:30
3. NL Jug
Iza Grada, Klis
Uskok1 : 0Urania
5. kolo
Izvještaj
18.09.2022. 16:30
3. NL Jug
Baška Voda, Baška Voda
Urania4 : 1Primorac (B)
17.09.2022. 16:30
3. NL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik0 : 1Uskok
17.09.2022. 16:30
3. NL Jug
S.C Račice, Vodice
Vodice1 : 1Sloga
17.09.2022. 16:30
3. NL Jug
Borovište, Unešić
Zagora5 : 1Kamen
17.09.2022. 16:30
3. NL Jug
SC Jure Bakotić, Kaštel Gomilica
GOŠK Kaštela1 : 0Neretva
17.09.2022. 16:30
3. NL Jug
Stanovi, Zadar
Zadar3 : 2Zmaj (M)
18.09.2022. 16:30
3. NL Jug
Podvornica (Opuzen), Opuzen
Neretvanac0 : 0Junak
17.09.2022. 16:30
3. NL Jug
Park mladeži, Split
Split3 : 1Hrvatski vitez Posedarje
6. kolo
Izvještaj
22.09.2022. 16:00
3. NL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)2 : 1Hrvatski vitez Posedarje
24.09.2022. 16:00
3. NL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak3 : 1Split
23.09.2022. 16:00
3. NL Jug
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M)4 : 2Neretvanac
24.09.2022. 16:00
3. NL Jug
Iza Vage, Metković
Neretva0 : 1Zadar
24.09.2022. 16:00
3. NL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen2 : 6GOŠK Kaštela
25.09.2022. 16:00
3. NL Jug
Stadion Glavica, Mravince
Sloga1 : 1Zagora
24.09.2022. 16:00
3. NL Jug
Iza Grada, Klis
Uskok3 : 1Vodice
23.09.2022. 16:00
3. NL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik3 : 1Urania
7. kolo
Izvještaj
07.10.2022. 15:30
3. NL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik0 : 1Primorac (B)
08.10.2022. 15:30
3. NL Jug
S.C Račice, Vodice
Vodice2 : 1Urania
08.10.2022. 15:30
3. NL Jug
Borovište, Unešić
Zagora3 : 0Uskok
08.10.2022. 15:30
3. NL Jug
SC Jure Bakotić, Kaštel Gomilica
GOŠK Kaštela0 : 0Sloga
08.10.2022. 15:30
3. NL Jug
Stanovi, Zadar
Zadar3 : 0Kamen
09.10.2022. 15:30
3. NL Jug
Podvornica (Opuzen), Opuzen
Neretvanac2 : 1Neretva
08.10.2022. 15:30
3. NL Jug
Park mladeži, Split
Split1 : 0Zmaj (M)
08.10.2022. 15:30
3. NL Jug
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje0 : 2Junak
8. kolo
Izvještaj
12.10.2022. 15:00
3. NL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)2 : 3Junak
12.10.2022. 15:00
3. NL Jug
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M)0 : 5Hrvatski vitez Posedarje
12.10.2022. 15:00
3. NL Jug
Iza Vage, Metković
Neretva0 : 0Split
12.10.2022. 15:00
3. NL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen3 : 0Neretvanac
12.10.2022. 15:00
3. NL Jug
Stadion Glavica, Mravince
Sloga1 : 3Zadar
12.10.2022. 17:00
3. NL Jug
Iza Grada, Klis
Uskok2 : 1GOŠK Kaštela
12.10.2022. 15:00
3. NL Jug
Baška Voda, Baška Voda
Urania0 : 2Zagora
12.10.2022. 15:00
3. NL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik2 : 1Vodice
9. kolo
Izvještaj
15.10.2022. 15:00
3. NL Jug
S.C Račice, Vodice
Vodice1 : 1Primorac (B)
15.10.2022. 15:00
3. NL Jug
Borovište, Unešić
Zagora2 : 0GOŠK Dubrovnik
15.10.2022. 15:00
3. NL Jug
SC Jure Bakotić, Kaštel Gomilica
GOŠK Kaštela2 : 0Urania
15.10.2022. 15:00
3. NL Jug
Stanovi, Zadar
Zadar1 : 0Uskok
16.10.2022. 15:00
3. NL Jug
Podvornica (Opuzen), Opuzen
Neretvanac1 : 2Sloga
15.10.2022. 15:00
3. NL Jug
Park mladeži, Split
Split4 : 0Kamen
15.10.2022. 15:00
3. NL Jug
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje2 : 1Neretva
15.10.2022. 15:00
3. NL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak3 : 0Zmaj (M)
10. kolo
Izvještaj
22.10.2022. 15:00
3. NL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)2 : 3Zmaj (M)
22.10.2022. 15:00
3. NL Jug
Iza Vage, Metković
Neretva1 : 0Junak
22.10.2022. 15:00
3. NL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen0 : 4Hrvatski vitez Posedarje
23.10.2022. 15:00
3. NL Jug
Stadion Glavica, Mravince
Sloga1 : 1Split
22.10.2022. 15:00
3. NL Jug
Iza Grada, Klis
Uskok1 : 0Neretvanac
23.10.2022. 15:00
3. NL Jug
Baška Voda, Baška Voda
Urania0 : 2Zadar
22.10.2022. 15:00
3. NL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik2 : 0GOŠK Kaštela
22.10.2022. 15:00
3. NL Jug
S.C Račice, Vodice
Vodice3 : 5Zagora
11. kolo
Izvještaj
29.10.2022. 15:00
3. NL Jug
Borovište, Unešić
Zagora3 : 0Primorac (B)
29.10.2022. 15:00
3. NL Jug
SC Jure Bakotić, Kaštel Gomilica
GOŠK Kaštela2 : 0Vodice
29.10.2022. 15:00
3. NL Jug
Stanovi, Zadar
Zadar2 : 0GOŠK Dubrovnik
30.10.2022. 14:00
3. NL Jug
Podvornica (Opuzen), Opuzen
Neretvanac2 : 0Urania
29.10.2022. 15:00
3. NL Jug
Park mladeži, Split
Split2 : 1Uskok
29.10.2022. 15:00
3. NL Jug
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje2 : 0Sloga
29.10.2022. 15:00
3. NL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak5 : 1Kamen
29.10.2022. 15:00
3. NL Jug
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M)4 : 1Neretva
12. kolo
Izvještaj
05.11.2022. 14:00
3. NL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)2 : 0Neretva
09.11.2022. 14:00
3. NL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen0 : 1Zmaj (M)
06.11.2022. 14:00
3. NL Jug
Stadion Glavica, Mravince
Sloga1 : 4Junak
09.11.2022. 15:00
3. NL Jug
Iza Grada, Klis
Uskok0 : 2Hrvatski vitez Posedarje
06.11.2022. 14:00
3. NL Jug
Baška Voda, Baška Voda
Urania0 : 1Split
05.11.2022. 14:00
3. NL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik2 : 1Neretvanac
05.11.2022. 14:00
3. NL Jug
S.C Račice, Vodice
Vodice2 : 1Zadar
05.11.2022. 15:00
3. NL Jug
Borovište, Unešić
Zagora3 : 1GOŠK Kaštela
13. kolo
Izvještaj
12.11.2022. 13:30
3. NL Jug
SC Jure Bakotić, Kaštel Gomilica
GOŠK Kaštela1 : 0Primorac (B)
12.11.2022. 13:30
3. NL Jug
Stanovi, Zadar
Zadar3 : 2Zagora
13.11.2022. 13:30
3. NL Jug
Podvornica (Opuzen), Opuzen
Neretvanac0 : 2Vodice
12.11.2022. 13:30
3. NL Jug
Park mladeži, Split
Split0 : 0GOŠK Dubrovnik
12.11.2022. 13:30
3. NL Jug
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje4 : 0Urania
12.11.2022. 13:30
3. NL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak2 : 0Uskok
12.11.2022. 13:30
3. NL Jug
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M)0 : 3Sloga
12.11.2022. 13:30
3. NL Jug
Iza Vage, Metković
Neretva9 : 2Kamen
14. kolo
Izvještaj
19.11.2022. 13:30
3. NL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)5 : 0Kamen
20.11.2022. 13:30
3. NL Jug
Stadion Glavica, Mravince
Sloga1 : 1Neretva
19.11.2022. 13:30
3. NL Jug
Iza Grada, Klis
Uskok6 : 0Zmaj (M)
20.11.2022. 13:30
3. NL Jug
Baška Voda, Baška Voda
Urania0 : 0Junak
19.11.2022. 13:30
3. NL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik2 : 0Hrvatski vitez Posedarje
19.11.2022. 13:30
3. NL Jug
S.C Račice, Vodice
Vodice4 : 1Split
19.11.2022. 13:30
3. NL Jug
Borovište, Unešić
Zagora3 : 2Neretvanac
19.11.2022. 13:30
3. NL Jug
SC Jure Bakotić, Kaštel Gomilica
GOŠK Kaštela3 : 0Zadar
15. kolo
Izvještaj
26.11.2022. 13:30
3. NL Jug
Stanovi, Zadar
Zadar1 : 3Primorac (B)
26.11.2022. 13:30
3. NL Jug
Podvornica (Opuzen), Opuzen
Neretvanac1 : 1GOŠK Kaštela
26.11.2022. 13:30
3. NL Jug
Park mladeži, Split
Split1 : 5Zagora
26.11.2022. 13:30
3. NL Jug
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje1 : 1Vodice
26.11.2022. 13:30
3. NL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak5 : 0GOŠK Dubrovnik
26.11.2022. 13:30
3. NL Jug
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M)1 : 0Urania
26.11.2022. 13:30
3. NL Jug
Iza Vage, Metković
Neretva1 : 0Uskok
26.11.2022. 13:30
3. NL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen0 : 6Sloga
16. kolo
Izvještaj
18.02.2023. 14:30
3. NL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)2 : 0Sloga
18.02.2023. 14:30
3. NL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen4 : 1Uskok
18.02.2023. 14:30
3. NL Jug
Iza Vage, Metković
Neretva2 : 0Urania
18.02.2023. 14:30
3. NL Jug
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M)2 : 2GOŠK Dubrovnik
18.02.2023. 14:30
3. NL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak2 : 1Vodice
19.02.2023. 14:30
3. NL Jug
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje0 : 0Zagora
18.02.2023. 14:30
3. NL Jug
Park mladeži, Split
Split1 : 4GOŠK Kaštela
19.02.2023. 14:30
3. NL Jug
Podvornica (Opuzen), Opuzen
Neretvanac0 : 0Zadar
17. kolo
Izvještaj
26.02.2023. 15:00
3. NL Jug
Podvornica (Opuzen), Opuzen
Neretvanac4 : 0Primorac (B)
25.02.2023. 15:00
3. NL Jug
Stanovi, Zadar
Zadar5 : 0Split
25.02.2023. 15:00
3. NL Jug
SC Jure Bakotić, Kaštel Gomilica
GOŠK Kaštela1 : 4Hrvatski vitez Posedarje
25.02.2023. 15:00
3. NL Jug
Borovište, Unešić
Zagora3 : 0Junak
25.02.2023. 15:00
3. NL Jug
S.C Račice, Vodice
Vodice1 : 2Zmaj (M)
25.02.2023. 15:00
3. NL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik0 : 1Neretva
25.02.2023. 15:00
3. NL Jug
Baška Voda, Baška Voda
Urania3 : 0Kamen
25.02.2023. 15:00
3. NL Jug
Iza Grada, Klis
Uskok1 : 1Sloga
18. kolo
Izvještaj
04.03.2023. 15:00
3. NL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)2 : 0Uskok
05.03.2023. 15:00
3. NL Jug
Stadion Glavica, Mravince
Sloga5 : 2Urania
04.03.2023. 15:00
3. NL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen2 : 2GOŠK Dubrovnik
04.03.2023. 15:00
3. NL Jug
Iza Vage, Metković
Neretva0 : 2Vodice
04.03.2023. 15:00
3. NL Jug
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M)1 : 2Zagora
04.03.2023. 15:00
3. NL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak0 : 0GOŠK Kaštela
04.03.2023. 15:00
3. NL Jug
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje2 : 1Zadar
04.03.2023. 15:00
3. NL Jug
Park mladeži, Split
Split0 : 1Neretvanac
19. kolo
Izvještaj
11.03.2023. 15:00
3. NL Jug
Park mladeži, Split
Split1 : 1Primorac (B)
12.03.2023. 15:00
3. NL Jug
Podvornica (Opuzen), Opuzen
Neretvanac2 : 0Hrvatski vitez Posedarje
11.03.2023. 15:00
3. NL Jug
Stanovi, Zadar
Zadar3 : 0Junak
11.03.2023. 15:00
3. NL Jug
SC Jure Bakotić, Kaštel Gomilica
GOŠK Kaštela2 : 0Zmaj (M)
11.03.2023. 15:00
3. NL Jug
Borovište, Unešić
Zagora3 : 0Neretva
11.03.2023. 15:00
3. NL Jug
S.C Račice, Vodice
Vodice2 : 0Kamen
11.03.2023. 15:00
3. NL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik1 : 0Sloga
12.03.2023. 15:00
3. NL Jug
Baška Voda, Baška Voda
Urania2 : 2Uskok
20. kolo
Izvještaj
18.03.2023. 15:00
3. NL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)1 : 0Urania
18.03.2023. 15:00
3. NL Jug
Iza Grada, Klis
Uskok3 : 1GOŠK Dubrovnik
19.03.2023. 15:00
3. NL Jug
Stadion Glavica, Mravince
Sloga0 : 1Vodice
18.03.2023. 15:00
3. NL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen1 : 1Zagora
18.03.2023. 15:00
3. NL Jug
Iza Vage, Metković
Neretva1 : 0GOŠK Kaštela
18.03.2023. 15:00
3. NL Jug
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M)0 : 0Zadar
19.03.2023. 15:00
3. NL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak2 : 1Neretvanac
18.03.2023. 15:00
3. NL Jug
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje0 : 0Split
21. kolo
Izvještaj
26.03.2023. 16:30
3. NL Jug
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje3 : 3Primorac (B)
26.03.2023. 16:30
3. NL Jug
Park mladeži, Split
Split0 : 1Junak
26.03.2023. 16:30
3. NL Jug
Podvornica (Opuzen), Opuzen
Neretvanac2 : 0Zmaj (M)
26.03.2023. 16:30
3. NL Jug
Stanovi, Zadar
Zadar4 : 1Neretva
26.03.2023. 16:30
3. NL Jug
SC Jure Bakotić, Kaštel Gomilica
GOŠK Kaštela0 : 1Kamen
26.03.2023. 16:30
3. NL Jug
Borovište, Unešić
Zagora1 : 0Sloga
26.03.2023. 16:30
3. NL Jug
S.C Račice, Vodice
Vodice0 : 3Uskok
26.03.2023. 16:30
3. NL Jug
Baška Voda, Baška Voda
Urania2 : 0GOŠK Dubrovnik
22. kolo
Izvještaj
01.04.2023. 16:30
3. NL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)1 : 1GOŠK Dubrovnik
02.04.2023. 16:30
3. NL Jug
Baška Voda, Baška Voda
Urania1 : 0Vodice
01.04.2023. 16:30
3. NL Jug
Iza Grada, Klis
Uskok0 : 1Zagora
02.04.2023. 16:30
3. NL Jug
Stadion Glavica, Mravince
Sloga2 : 2GOŠK Kaštela
01.04.2023. 16:30
3. NL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen2 : 1Zadar
01.04.2023. 16:30
3. NL Jug
Iza Vage, Metković
Neretva0 : 2Neretvanac
04.04.2023. 16:30
3. NL Jug
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M)1 : 2Split
01.04.2023. 16:30
3. NL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak5 : 2Hrvatski vitez Posedarje
23. kolo
Izvještaj
08.04.2023. 16:30
3. NL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak1 : 2Primorac (B)
08.04.2023. 16:30
3. NL Jug
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje2 : 2Zmaj (M)
08.04.2023. 16:30
3. NL Jug
Park mladeži, Split
Split0 : 3Neretva
08.04.2023. 16:30
3. NL Jug
Podvornica (Opuzen), Opuzen
Neretvanac2 : 0Kamen
08.04.2023. 16:30
3. NL Jug
Stanovi, Zadar
Zadar1 : 1Sloga
08.04.2023. 16:30
3. NL Jug
SC Jure Bakotić, Kaštel Gomilica
GOŠK Kaštela0 : 0Uskok
08.04.2023. 16:30
3. NL Jug
Borovište, Unešić
Zagora3 : 0Urania
08.04.2023. 16:30
3. NL Jug
S.C Račice, Vodice
Vodice0 : 1GOŠK Dubrovnik
24. kolo
Izvještaj
15.04.2023. 17:00
3. NL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)0 : 0Vodice
15.04.2023. 17:00
3. NL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik0 : 3Zagora
16.04.2023. 17:00
3. NL Jug
Baška Voda, Baška Voda
Urania0 : 1GOŠK Kaštela
15.04.2023. 17:00
3. NL Jug
Iza Grada, Klis
Uskok1 : 4Zadar
16.04.2023. 17:00
3. NL Jug
Stadion Glavica, Mravince
Sloga4 : 1Neretvanac
15.04.2023. 17:00
3. NL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen4 : 1Split
15.04.2023. 17:00
3. NL Jug
Iza Vage, Metković
Neretva1 : 0Hrvatski vitez Posedarje
15.04.2023. 17:00
3. NL Jug
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M)0 : 1Junak
25. kolo
Izvještaj
24.04.2023. 17:00
3. NL Jug
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M)3 : 0Primorac (B)
22.04.2023. 17:00
3. NL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak0 : 1Neretva
22.04.2023. 17:00
3. NL Jug
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje4 : 0Kamen
22.04.2023. 17:00
3. NL Jug
Park mladeži, Split
Split1 : 1Sloga
23.04.2023. 17:00
3. NL Jug
Podvornica (Opuzen), Opuzen
Neretvanac0 : 2Uskok
22.04.2023. 17:00
3. NL Jug
Stanovi, Zadar
Zadar5 : 1Urania
22.04.2023. 17:00
3. NL Jug
SC Jure Bakotić, Kaštel Gomilica
GOŠK Kaštela2 : 0GOŠK Dubrovnik
22.04.2023. 17:00
3. NL Jug
Borovište, Unešić
Zagora1 : 1Vodice
26. kolo
Izvještaj
29.04.2023. 17:00
3. NL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)2 : 1Zagora
29.04.2023. 17:00
3. NL Jug
S.C Račice, Vodice
Vodice2 : 0GOŠK Kaštela
29.04.2023. 17:00
3. NL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik3 : 2Zadar
30.04.2023. 17:00
3. NL Jug
Baška Voda, Baška Voda
Urania1 : 2Neretvanac
29.04.2023. 17:00
3. NL Jug
Iza Grada, Klis
Uskok1 : 2Split
30.04.2023. 17:00
3. NL Jug
Stadion Glavica, Mravince
Sloga4 : 2Hrvatski vitez Posedarje
29.04.2023. 17:00
3. NL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen1 : 1Junak
29.04.2023. 17:00
3. NL Jug
Iza Vage, Metković
Neretva1 : 0Zmaj (M)
27. kolo
Izvještaj
06.05.2023. 17:30
3. NL Jug
Iza Vage, Metković
Neretva2 : 1Primorac (B)
06.05.2023. 17:30
3. NL Jug
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M)2 : 0Kamen
06.05.2023. 17:30
3. NL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak2 : 0Sloga
08.05.2023. 17:30
3. NL Jug
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje1 : 2Uskok
06.05.2023. 17:30
3. NL Jug
Park mladeži, Split
Split0 : 1Urania
06.05.2023. 17:30
3. NL Jug
Podvornica (Opuzen), Opuzen
Neretvanac1 : 1GOŠK Dubrovnik
06.05.2023. 17:30
3. NL Jug
Stanovi, Zadar
Zadar7 : 1Vodice
06.05.2023. 17:30
3. NL Jug
SC Jure Bakotić, Kaštel Gomilica
GOŠK Kaštela2 : 1Zagora
28. kolo
Izvještaj
11.05.2023. 17:30
3. NL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)5 : 2GOŠK Kaštela
13.05.2023. 17:30
3. NL Jug
Borovište, Unešić
Zagora0 : 0Zadar
13.05.2023. 17:30
3. NL Jug
S.C Račice, Vodice
Vodice1 : 3Neretvanac
13.05.2023. 17:30
3. NL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik2 : 0Split
14.05.2023. 17:30
3. NL Jug
Baška Voda, Baška Voda
Urania1 : 0Hrvatski vitez Posedarje
13.05.2023. 17:30
3. NL Jug
Iza Grada, Klis
Uskok1 : 1Junak
14.05.2023. 17:30
3. NL Jug
Stadion Glavica, Mravince
Sloga2 : 2Zmaj (M)
13.05.2023. 17:30
3. NL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen3 : 1Neretva
29. kolo
Izvještaj
20.05.2023. 17:30
3. NL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen5 : 3Primorac (B)
20.05.2023. 17:30
3. NL Jug
Iza Vage, Metković
Neretva0 : 1Sloga
20.05.2023. 17:30
3. NL Jug
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M)1 : 1Uskok
20.05.2023. 17:30
3. NL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak4 : 2Urania
19.05.2023. 17:30
3. NL Jug
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje3 : 0GOŠK Dubrovnik
20.05.2023. 17:30
3. NL Jug
Park mladeži, Split
Split1 : 2Vodice
20.05.2023. 17:30
3. NL Jug
Podvornica (Opuzen), Opuzen
Neretvanac1 : 1Zagora
20.05.2023. 17:30
3. NL Jug
Stanovi, Zadar
Zadar3 : 1GOŠK Kaštela
30. kolo
Izvještaj
26.05.2023. 17:30
3. NL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)1 : 2Zadar
27.05.2023. 17:30
3. NL Jug
SC Jure Bakotić, Kaštel Gomilica
GOŠK Kaštela1 : 2Neretvanac
27.05.2023. 17:30
3. NL Jug
Borovište, Unešić
Zagora2 : 0Split
25.05.2023. 17:30
3. NL Jug
S.C Račice, Vodice
Vodice1 : 4Hrvatski vitez Posedarje
27.05.2023. 17:30
3. NL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik3 : 2Junak
27.05.2023. 17:30
3. NL Jug
Baška Voda, Baška Voda
Urania1 : 1Zmaj (M)
27.05.2023. 17:30
3. NL Jug
Iza Grada, Klis
Uskok1 : 0Neretva
27.05.2023. 17:30
3. NL Jug
Stadion Glavica, Mravince
Sloga6 : 3Kamen
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Zagora3019836924+4565
2.Zadar3018666731+3660
3.Junak3015875332+2153
4.Hrvatski vitez Posedarje30136115339+1445
5.Uskok30136114035+545
6.Primorac (B)30136114847+145
7.GOŠK Kaštela30126124038+242
8.Neretvanac30125133839-141
9.Vodice30125134147-641
10.Neretva30124143438-440
11.Sloga3091294739+839
12.GOŠK Dubrovnik30107133144-1337
13.Zmaj (M)3097143754-1734
14.Kamen3094174184-4331
15.Split3076172752-2527
16.Urania (-1)3074192750-2324
20 golova
Lovre Čirjak
18 golova
Ivan Krajina
17 golova
Miro Kovačić
16 golova
Karlo Torbarina, Drago Gabrić
13 golova
Andro Vuleta, Goran Zakarić
12 golova
Mario Marović, Ivan Bubalo, Allyson DO NASCIMENTO HONORIO
11 golova
Abel Kalfić, Luka Celić
10 golova
Petar Kljenak, Florent Hyseni
9 golova
Duje Tadić, Ivan Mastelić, Matej Maretić
8 golova
Luka Božić, Josip Cikojević, Domagoj Prpić
7 golova
Dominik Plavša, Luka Grubišić, Toni Ivanišević, Kristijan Ivan Maretić, Leo Andrić, Maro Vatović
6 golova
Marin Vučković, Ivan Čurjurić, Marko Jordan, Luka Vodopija, Toni Katić, Luka Fuštin
5 golova
Josip Jurjević, Jure Jerbić, Roko Nakić, Domagoj Poljak, Luka Matić, Marino Radić, Tin Jukić-Peladić, Tino Pavlović, Lovre Vuković, Ante Žužul, Ante Zoko, Mohammed Okechukwu Aliyu, Šime Mrkić
4 gola
Fran Ćavar, Ante Bolanča, Ante Mrkonjić, Luka Viduka, Richard Djeveljekaj, Ivan Bučić, Josip Sušić, Branimir Kujundžić, Stefan Lazarevski, Nediljko Kovačević, Dino Deak, Danijel Rašić, Luka Kapetanović
3 gola
Mario Pejković, Luka Begonja, Ante Vuković, Tomislav Bušić, Zvonimir Ožegović, Josip Zeljković, Mislav Pezo, Dino Kulaš, Marin Petričević, Mateo Katić, Ivan Vujčić, Mario Popić, Antonio Blažević, Marin Jelavić, Nikola Čepo, Dominik Zovkić, Toni Franolić, Vlatko Kralj, Roko Jurić, Dominik Ravlić, Bepo Matković, Petar Krešimir Kačić, Kristian Sesar, Mandaw Daouda Sylla, Marin Krešić
2 gola
Josip Šantić, Stipe SESAR, Elzio Lohan Alves Lucio, Petar MIKULIĆ, Anthony James Leban, Mateo Bačić, Yusuf Musa, Hrvoje Šijaković, Miro Krešić, Mate Pirić, Mateo Balić, Dominik Bačić, Toni Vujević, Roko Kujundžić, Belmin Sikira, Nikola Čupić, Ante Marinović, Mario Marić, Vicko Ožegović, Dominik Malenica, Max Galić, Jakov Vrdoljak, Mate Knežević, Antonio Rudelj, Luka Petrović, Robert Pelivan, Josip Glavović, Mate Mrčela, Bruno Jenjić, Mehmed Alispahić, Dino Barada, Ivan-Nikola Rodić, Mateo Rončević, Kristijan Jurić, Ivan Šalinović, Petar Jović, Mario Lovre Vojković, Ante Vrljičak, Frane Bitunjac, Marko Farić, Igor Banović, Antonio Mrković, Darko Tomaš, Branko Čubrilo
1 gol
Josip Gojak, Domagoj Franić, Mario Mornar, Ante Mihaljević, Domagoj Muić, Duje Vučemilović Grgić, Stipe Plazibat, Marin Roguljić, Josip Rakić, Anel Topuzović, Tomislav Žužul, Frane Šiljić, Toni Vidović, Petar Ćubelić, Petar Botica, Jure Ivandić, Marko Baković, Nikola Jurišić, Krešimir Božinović, Miroslav Ninčević, Vlaho Skaramuca, Daniel Maganić, Josip Kilić, Ivan Gilić-Kuko, Frane Urlić, Luka Erstić, Luka Zdrilić, Connor Neil Simpson, Neno Danolić, Josip Mamić, Bruno Modrić, Mario Pedišić, Tomislav Dadić, Ivan Luka Skoko, Antonio Karaman, Roko Delija, Gabrijel Stojić, Dino Ledenko, Josip Kevrić, Josip Stojčević, Stipe Serdarević, Josip Listar, David Katuša, Karlo Taslak, Ivan Carev, Marcos Sunara, Ivan Antunović, Stipe Gulam, Božo Ricov, Mate Grabovac, Luka Bašić, Maro Matić, Marko Ravlija, Marin Kamber, Marko Novosel, Antonio Delevski, Ivan Ivčević, Josip Tarabarić, Petar Šetka, Leonardo DOMGJONAJ, Filip Nenadić, Daniel Tom Kraljevic, Marko Josipović, Ivan Mihalj, Marko Čuljak, Šime Galov, Filip Obradović, Domagoj Zovko, Danylo Dudolad, Nikola KREŠIĆ, Ardit LATIFI, Ivan Vrankić, Mateo Kolobara, Josip Miloš, Anđelko Mikulić, Ivan Kraljević, Stipe Tokić

Ljestvica

1.Zagora30+4565
2.Zadar30+3660
3.Junak30+2153
4.Hrvatski vitez Posedarje30+1445
5.Uskok30+545
6.Primorac (B)30+145
7.GOŠK Kaštela30+242
8.Neretvanac30-141
9.Vodice30-641
10.Neretva30-440
11.Sloga30+839
12.GOŠK Dubrovnik30-1337
13.Zmaj (M)30-1734
14.Kamen30-4331
15.Split30-2527
16.Urania (-1)30-2324