Hrvatski nogometni savez > Natjecanja

Mali nogomet

Mali nogomet
foto: HNS
  • Vijesti
  • Pobjednici
  • Josip Suton dobitnik Trofeja CROfutsal

    11.01.2022.

    Josip Suton dobitnik Trofeja CROfutsal

    Josip Suton najbolji je igrač futsala u Hrvatskoj u 2021. godini, u izboru za Trofej CROfutsal istoimenog specijaliziranog portala, posvećenog hrvatskom futsalu.   U tradicionalnom izboru, u kojem o...

  • Novo vrijeme preko Olmissuma do titule pobjednika Kupa

    11.12.2021.

    Novo vrijeme preko Olmissuma do titule pobjednika Kupa

    Makarska momčad Novo vrijeme svladala je u pulskom finalu branitelja naslova Olmissum rezultatom 6:2 i osvojila ovosezonsko izdanje Hrvatskog kupa. Prošlosezonski pobjednik Olmissum do finala je...

  • Olmissum i Novo Vrijeme u finalu

    10.12.2021.

    Olmissum i Novo Vrijeme u finalu

    Olmissum i Novo Vrijeme igrat će u subotnjem pulskom finalu Hrvatskog kupa u futsalu.   Olmissum je u polufinalu poslije izvođenja kaznenih udaraca svladao Square (8:7) nakon što je u osnovnom...

  • Polufinalni parovi Olmissum - Square i Crnica - Novo Vrijeme

    06.12.2021.

    Polufinalni parovi Olmissum - Square i Crnica - Novo Vrijeme

    U polufinalnim susretima Hrvatskog kupa u futsalu igrat će Olmissum i Square, odnosno Crnica i Novo Vrijeme.   Tako je htio ždrijeb polufinala HMNK-a, održan u sjedištu Hrvatskog nogometnog saveza...

  • Olmissum svladao Hovocubo na oproštaju od Europe

    05.12.2021.

    Olmissum svladao Hovocubo na oproštaju od Europe

    Malonogometaši Olmissuma svladali su Hovocubo (4:3) u posljednjem susretu Elitnog kola futsalske Lige prvaka i pobjedom se oprostili od Europe. Izabranici Duje Maretića bili su uspješniji od...

Još vijesti
GodinaPobjednik
1992.MNK Uspinjača Svjetlovod
1993.MNK Uspinjača Svjetlovod
1994.MNK Sokoli
1995.MNK Uspinjača Ferax
1996.MNK Uspinjača Ferax
1997.MNK Split 1700
1998.MNK Promet Orkan
1999.MNK Glama Pepsi
2000.MNK Glama Brijeg
2001.MNK Split 1700
2002.MNK Split Gašperov
2003.MNK Split Gašperov
2004.MNK Split Gašperov
2005.MNK Promet Orkan
2006.MNK Brodosplit Inžinjering
2007.MNK Gospić
2008.MNK Gospić
2009.MNK Potpićan 98
2010.MNK Nacional Zagreb
2011.MNK Brodosplit Inžinjering
2012.MNK Brodosplit Inžinjering
2013.MNK Nacional Zagreb
2014.MNK Alumnus
2015.MNK Nacional Zagreb
2016.MNK Nacional Zagreb
2017.MNK Nacional Zagreb
2018.MNK Novo Vrijeme Apfel Makarska
2019.MNK Novo Vrijeme Apfel Makarska
2020.MNK Olmissum Omiš
2021.MNK Olmissum Omiš