Hrvatski nogometni savez > Natjecanja

3. HNL Zapad

Treća hrvatska nogometna liga treća je najviša razina natjecanja u hrvatskom ligaškom sustavu.

3. HNL Zapad
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Strijelci
1. kolo
Izvještaj
27.08.2022. 17:30
Gradski stadion, Buje
Buje4 : 0Crikvenica
27.08.2022. 17:30
Dari, Cres
Cres0 : 1Nehaj
27.08.2022. 17:30
Lonja, Hreljin
Naprijed Hreljin2 : 0Rudar Labin
27.08.2022. 17:30
Žuknica, Kostrena
Pomorac 1921 Kostrena1 : 2Pazinka-Pazin
27.08.2022. 17:30
Laco, Novigrad
Novigrad0 : 3Kraljevica
27.08.2022. 17:30
Josip Uravić-Pepi, Krk
Krk2 : 1Uljanik
27.08.2022. 17:30
Bahalin, Novi vinodolski
Vinodol6 : 0Medulin 1921
2. kolo
Izvještaj
03.09.2022. 17:00
Gradski stadion, Crikvenica
Crikvenica1 : 0Medulin 1921
03.09.2022. 17:00
SRC 'Uljanik Veruda', Pula
Uljanik1 : 2Vinodol
03.09.2022. 17:00
Milan Ružić - Minta, Kraljevica
Kraljevica0 : 1Krk
03.09.2022. 17:00
Gradski stadion Pazin, Pazin
Pazinka-Pazin : Novigrad
03.09.2022. 17:00
Gradski stadion Labin, Labin
Rudar Labin2 : 0Pomorac 1921 Kostrena
03.09.2022. 17:00
Nehaj, Senj
Nehaj0 : 0Naprijed Hreljin
03.09.2022. 17:00
Gradski stadion, Buje
Buje2 : 0Cres
3. kolo
Izvještaj
10.09.2022. 17:30
Dari, Cres
Cres4 : 3Crikvenica
10.09.2022. 17:00
Lonja, Hreljin
Naprijed Hreljin2 : 1Buje
10.09.2022. 17:00
Žuknica, Kostrena
Pomorac 1921 Kostrena1 : 0Nehaj
10.09.2022. 17:00
Laco, Novigrad
Novigrad : Rudar Labin
10.09.2022. 17:00
Josip Uravić-Pepi, Krk
Krk2 : 0Pazinka-Pazin
10.09.2022. 15:30
Bahalin, Novi vinodolski
Vinodol2 : 0Kraljevica
10.09.2022. 17:00
SRC 'Uljanik Veruda', Pula
Uljanik1 : 0Medulin 1921
4. kolo
Izvještaj
20.09.2022. 17:00
Gradski stadion, Crikvenica
Crikvenica0 : 5Uljanik
18.09.2022. 16:30
Milan Ružić - Minta, Kraljevica
Kraljevica3 : 3Medulin 1921
17.09.2022. 15:00
Gradski stadion Pazin, Pazin
Pazinka-Pazin0 : 1Vinodol
17.09.2022. 16:30
Gradski stadion Labin, Labin
Rudar Labin0 : 0Krk
17.09.2022. 16:30
Nehaj, Senj
Nehaj : Novigrad
20.09.2022. 17:00
Gradski stadion, Buje
Buje2 : 2Pomorac 1921 Kostrena
17.09.2022. 16:30
Dari, Cres
Cres1 : 0Naprijed Hreljin
5. kolo
Izvještaj
24.09.2022. 16:30
Lonja, Hreljin
Naprijed Hreljin1 : 1Crikvenica
24.09.2022. 15:30
Žuknica, Kostrena
Pomorac 1921 Kostrena3 : 3Cres
24.09.2022. 16:30
Laco, Novigrad
Novigrad : Buje
24.09.2022. 16:30
Josip Uravić-Pepi, Krk
Krk3 : 2Nehaj
24.09.2022. 16:30
Bahalin, Novi vinodolski
Vinodol1 : 1Rudar Labin
24.09.2022. 16:30
Gradski stadion Pazin, Pazin
Pazinka-Pazin1 : 2Medulin 1921
24.09.2022. 16:30
Milan Ružić - Minta, Kraljevica
Kraljevica1 : 1Uljanik
6. kolo
Izvještaj
01.10.2022. 16:00
Gradski stadion, Crikvenica
Crikvenica1 : 2Kraljevica
01.10.2022. 16:00
Gradski stadion Pazin, Pazin
Pazinka-Pazin0 : 4Uljanik
01.10.2022. 16:00
Gradski stadion Labin, Labin
Rudar Labin2 : 1Medulin 1921
01.10.2022. 16:00
Nehaj, Senj
Nehaj3 : 0Vinodol
01.10.2022. 16:00
Gradski stadion, Buje
Buje0 : 4Krk
01.10.2022. 16:00
Dari, Cres
Cres : Novigrad
29.09.2022. 16:30
Lonja, Hreljin
Naprijed Hreljin3 : 1Pomorac 1921 Kostrena
7. kolo
Izvještaj
08.10.2022. 16:00
Žuknica, Kostrena
Pomorac 1921 Kostrena2 : 1Crikvenica
08.10.2022. 16:00
Laco, Novigrad
Novigrad : Naprijed Hreljin
08.10.2022. 15:00
Josip Uravić-Pepi, Krk
Krk1 : 1Cres
08.10.2022. 16:00
Bahalin, Novi vinodolski
Vinodol3 : 1Buje
08.10.2022. 16:00
Mutila, Medulin
Medulin 19211 : 0Nehaj
08.10.2022. 16:00
SRC 'Uljanik Veruda', Pula
Uljanik2 : 0Rudar Labin
08.10.2022. 16:00
Milan Ružić - Minta, Kraljevica
Kraljevica1 : 1Pazinka-Pazin
8. kolo
Izvještaj
15.10.2022. 15:30
Gradski stadion, Crikvenica
Crikvenica0 : 3Pazinka-Pazin
15.10.2022. 15:30
Gradski stadion Labin, Labin
Rudar Labin1 : 3Kraljevica
15.10.2022. 15:30
Nehaj, Senj
Nehaj3 : 0Uljanik
15.10.2022. 15:30
Gradski stadion, Buje
Buje1 : 1Medulin 1921
15.10.2022. 15:00
Dari, Cres
Cres1 : 1Vinodol
15.10.2022. 15:30
Lonja, Hreljin
Naprijed Hreljin1 : 1Krk
15.10.2022. 15:30
Žuknica, Kostrena
Pomorac 1921 Kostrena : Novigrad
9. kolo
Izvještaj
22.10.2022. 15:30
Laco, Novigrad
Novigrad : Crikvenica
22.10.2022. 15:30
Josip Uravić-Pepi, Krk
Krk7 : 1Pomorac 1921 Kostrena
22.10.2022. 15:30
Bahalin, Novi vinodolski
Vinodol2 : 0Naprijed Hreljin
22.10.2022. 14:00
Mutila, Medulin
Medulin 19212 : 2Cres
22.10.2022. 15:30
Gradski stadion, Buje
Buje1 : 3Uljanik
22.10.2022. 15:30
Milan Ružić - Minta, Kraljevica
Kraljevica2 : 1Nehaj
22.10.2022. 15:30
Gradski stadion Pazin, Pazin
Pazinka-Pazin2 : 2Rudar Labin
10. kolo
Izvještaj
29.10.2022. 15:00
Gradski stadion, Crikvenica
Crikvenica1 : 4Rudar Labin
29.10.2022. 15:00
Nehaj, Senj
Nehaj2 : 1Pazinka-Pazin
29.10.2022. 15:00
Gradski stadion, Buje
Buje2 : 0Kraljevica
29.10.2022. 15:45
Dari, Cres
Cres3 : 0Uljanik
29.10.2022. 15:00
Lonja, Hreljin
Naprijed Hreljin3 : 0Medulin 1921
29.10.2022. 15:00
Žuknica, Kostrena
Pomorac 1921 Kostrena4 : 0Vinodol
29.10.2022. 15:00
Laco, Novigrad
Novigrad : Krk
11. kolo
Izvještaj
05.11.2022. 14:00
Josip Uravić-Pepi, Krk
Krk3 : 0Crikvenica
05.11.2022. 14:00
Bahalin, Novi vinodolski
Vinodol : Novigrad
05.11.2022. 14:00
Mutila, Medulin
Medulin 19210 : 1Pomorac 1921 Kostrena
08.11.2022. 15:00
Lonja, Hreljin
Naprijed Hreljin1 : 0Uljanik
06.11.2022. 14:45
Milan Ružić - Minta, Kraljevica
Kraljevica0 : 0Cres
05.11.2022. 14:00
Gradski stadion Pazin, Pazin
Pazinka-Pazin2 : 0Buje
05.11.2022. 14:00
Gradski stadion Labin, Labin
Rudar Labin2 : 0Nehaj
12. kolo
Izvještaj
12.11.2022. 14:00
Gradski stadion, Crikvenica
Crikvenica2 : 0Nehaj
12.11.2022. 14:00
Gradski stadion, Buje
Buje4 : 0Rudar Labin
12.11.2022. 14:30
Dari, Cres
Cres1 : 2Pazinka-Pazin
12.11.2022. 14:00
Lonja, Hreljin
Naprijed Hreljin0 : 0Kraljevica
12.11.2022. 14:00
Žuknica, Kostrena
Pomorac 1921 Kostrena1 : 1Uljanik
12.11.2022. 14:00
Laco, Novigrad
Novigrad : Medulin 1921
12.11.2022. 14:00
Josip Uravić-Pepi, Krk
Krk3 : 0Vinodol
13. kolo
Izvještaj
19.11.2022. 13:30
Bahalin, Novi vinodolski
Vinodol3 : 1Crikvenica
25.02.2023. 15:00
Mutila, Medulin
Medulin 1921 : Krk
19.11.2022. 13:30
SRC 'Uljanik Veruda', Pula
Uljanik : Novigrad
19.11.2022. 13:30
Milan Ružić - Minta, Kraljevica
Kraljevica4 : 0Pomorac 1921 Kostrena
19.11.2022. 13:30
Gradski stadion Pazin, Pazin
Pazinka-Pazin0 : 1Naprijed Hreljin
19.11.2022. 13:30
Gradski stadion Labin, Labin
Rudar Labin3 : 2Cres
19.11.2022. 13:30
Nehaj, Senj
Nehaj0 : 3Buje
14. kolo
Izvještaj
04.03.2023. 15:00
Gradski stadion, Crikvenica
Crikvenica : Buje
04.03.2023. 15:00
Nehaj, Senj
Nehaj : Cres
04.03.2023. 15:00
Gradski stadion Labin, Labin
Rudar Labin : Naprijed Hreljin
04.03.2023. 15:00
Gradski stadion Pazin, Pazin
Pazinka-Pazin : Pomorac 1921 Kostrena
04.03.2023. 15:00
Milan Ružić - Minta, Kraljevica
Kraljevica : Novigrad
04.03.2023. 15:00
SRC 'Uljanik Veruda', Pula
Uljanik : Krk
04.03.2023. 15:00
Mutila, Medulin
Medulin 1921 : Vinodol
15. kolo
Izvještaj
11.03.2023. 15:00
Mutila, Medulin
Medulin 1921 : Crikvenica
11.03.2023. 15:00
Bahalin, Novi vinodolski
Vinodol : Uljanik
11.03.2023. 15:00
Josip Uravić-Pepi, Krk
Krk : Kraljevica
11.03.2023. 15:00
Laco, Novigrad
Novigrad : Pazinka-Pazin
11.03.2023. 15:00
Žuknica, Kostrena
Pomorac 1921 Kostrena : Rudar Labin
11.03.2023. 15:00
Lonja, Hreljin
Naprijed Hreljin : Nehaj
11.03.2023. 15:00
Dari, Cres
Cres : Buje
16. kolo
Izvještaj
18.03.2023. 15:30
Gradski stadion, Crikvenica
Crikvenica : Cres
18.03.2023. 15:30
Gradski stadion, Buje
Buje : Naprijed Hreljin
18.03.2023. 15:30
Nehaj, Senj
Nehaj : Pomorac 1921 Kostrena
18.03.2023. 15:30
Gradski stadion Labin, Labin
Rudar Labin : Novigrad
18.03.2023. 15:30
Gradski stadion Pazin, Pazin
Pazinka-Pazin : Krk
18.03.2023. 15:30
Milan Ružić - Minta, Kraljevica
Kraljevica : Vinodol
18.03.2023. 15:30
Mutila, Medulin
Medulin 1921 : Uljanik
17. kolo
Izvještaj
25.03.2023. 15:30
SRC 'Uljanik Veruda', Pula
Uljanik : Crikvenica
25.03.2023. 15:30
Mutila, Medulin
Medulin 1921 : Kraljevica
25.03.2023. 15:30
Bahalin, Novi vinodolski
Vinodol : Pazinka-Pazin
25.03.2023. 15:30
Josip Uravić-Pepi, Krk
Krk : Rudar Labin
25.03.2023. 15:30
Laco, Novigrad
Novigrad : Nehaj
25.03.2023. 15:30
Žuknica, Kostrena
Pomorac 1921 Kostrena : Buje
25.03.2023. 15:30
Lonja, Hreljin
Naprijed Hreljin : Cres
18. kolo
Izvještaj
01.04.2023. 16:30
Gradski stadion, Crikvenica
Crikvenica : Naprijed Hreljin
01.04.2023. 16:30
Dari, Cres
Cres : Pomorac 1921 Kostrena
01.04.2023. 16:30
Gradski stadion, Buje
Buje : Novigrad
01.04.2023. 16:30
Nehaj, Senj
Nehaj : Krk
01.04.2023. 16:30
Gradski stadion Labin, Labin
Rudar Labin : Vinodol
01.04.2023. 16:30
Mutila, Medulin
Medulin 1921 : Pazinka-Pazin
01.04.2023. 16:30
SRC 'Uljanik Veruda', Pula
Uljanik : Kraljevica
19. kolo
Izvještaj
08.04.2023. 17:00
Milan Ružić - Minta, Kraljevica
Kraljevica : Crikvenica
08.04.2023. 17:00
SRC 'Uljanik Veruda', Pula
Uljanik : Pazinka-Pazin
08.04.2023. 17:00
Mutila, Medulin
Medulin 1921 : Rudar Labin
08.04.2023. 17:00
Bahalin, Novi vinodolski
Vinodol : Nehaj
08.04.2023. 17:00
Josip Uravić-Pepi, Krk
Krk : Buje
08.04.2023. 17:00
Laco, Novigrad
Novigrad : Cres
08.04.2023. 17:00
Žuknica, Kostrena
Pomorac 1921 Kostrena : Naprijed Hreljin
20. kolo
Izvještaj
15.04.2023. 17:00
Gradski stadion, Crikvenica
Crikvenica : Pomorac 1921 Kostrena
15.04.2023. 17:00
Lonja, Hreljin
Naprijed Hreljin : Novigrad
15.04.2023. 17:00
Dari, Cres
Cres : Krk
15.04.2023. 17:00
Gradski stadion, Buje
Buje : Vinodol
15.04.2023. 17:00
Nehaj, Senj
Nehaj : Medulin 1921
15.04.2023. 17:00
Gradski stadion Labin, Labin
Rudar Labin : Uljanik
15.04.2023. 17:00
Gradski stadion Pazin, Pazin
Pazinka-Pazin : Kraljevica
21. kolo
Izvještaj
22.04.2023. 17:00
Gradski stadion Pazin, Pazin
Pazinka-Pazin : Crikvenica
22.04.2023. 17:00
Milan Ružić - Minta, Kraljevica
Kraljevica : Rudar Labin
22.04.2023. 17:00
SRC 'Uljanik Veruda', Pula
Uljanik : Nehaj
22.04.2023. 17:00
Mutila, Medulin
Medulin 1921 : Buje
22.04.2023. 17:00
Bahalin, Novi vinodolski
Vinodol : Cres
22.04.2023. 17:00
Josip Uravić-Pepi, Krk
Krk : Naprijed Hreljin
22.04.2023. 17:00
Laco, Novigrad
Novigrad : Pomorac 1921 Kostrena
22. kolo
Izvještaj
29.04.2023. 17:00
Gradski stadion, Crikvenica
Crikvenica : Novigrad
29.04.2023. 17:00
Žuknica, Kostrena
Pomorac 1921 Kostrena : Krk
29.04.2023. 17:00
Lonja, Hreljin
Naprijed Hreljin : Vinodol
29.04.2023. 17:00
Dari, Cres
Cres : Medulin 1921
29.04.2023. 17:00
SRC 'Uljanik Veruda', Pula
Uljanik : Buje
29.04.2023. 17:00
Nehaj, Senj
Nehaj : Kraljevica
29.04.2023. 17:00
Gradski stadion Labin, Labin
Rudar Labin : Pazinka-Pazin
23. kolo
Izvještaj
06.05.2023. 17:00
Gradski stadion Labin, Labin
Rudar Labin : Crikvenica
06.05.2023. 17:00
Gradski stadion Pazin, Pazin
Pazinka-Pazin : Nehaj
06.05.2023. 17:00
Milan Ružić - Minta, Kraljevica
Kraljevica : Buje
06.05.2023. 17:00
SRC 'Uljanik Veruda', Pula
Uljanik : Cres
06.05.2023. 17:00
Mutila, Medulin
Medulin 1921 : Naprijed Hreljin
06.05.2023. 17:00
Bahalin, Novi vinodolski
Vinodol : Pomorac 1921 Kostrena
06.05.2023. 17:00
Josip Uravić-Pepi, Krk
Krk : Novigrad
24. kolo
Izvještaj
13.05.2023. 17:30
Gradski stadion, Crikvenica
Crikvenica : Krk
13.05.2023. 17:30
Laco, Novigrad
Novigrad : Vinodol
13.05.2023. 17:30
Žuknica, Kostrena
Pomorac 1921 Kostrena : Medulin 1921
13.05.2023. 17:30
SRC 'Uljanik Veruda', Pula
Uljanik : Naprijed Hreljin
13.05.2023. 17:30
Dari, Cres
Cres : Kraljevica
13.05.2023. 17:30
Gradski stadion, Buje
Buje : Pazinka-Pazin
13.05.2023. 17:30
Nehaj, Senj
Nehaj : Rudar Labin
25. kolo
Izvještaj
20.05.2023. 17:30
Nehaj, Senj
Nehaj : Crikvenica
20.05.2023. 17:30
Gradski stadion Labin, Labin
Rudar Labin : Buje
20.05.2023. 17:30
Gradski stadion Pazin, Pazin
Pazinka-Pazin : Cres
20.05.2023. 17:30
Milan Ružić - Minta, Kraljevica
Kraljevica : Naprijed Hreljin
20.05.2023. 17:30
SRC 'Uljanik Veruda', Pula
Uljanik : Pomorac 1921 Kostrena
20.05.2023. 17:30
Mutila, Medulin
Medulin 1921 : Novigrad
20.05.2023. 17:30
Bahalin, Novi vinodolski
Vinodol : Krk
26. kolo
Izvještaj
27.05.2023. 17:30
Gradski stadion, Crikvenica
Crikvenica : Vinodol
27.05.2023. 17:30
Josip Uravić-Pepi, Krk
Krk : Medulin 1921
27.05.2023. 17:30
Laco, Novigrad
Novigrad : Uljanik
27.05.2023. 17:30
Žuknica, Kostrena
Pomorac 1921 Kostrena : Kraljevica
27.05.2023. 17:30
Lonja, Hreljin
Naprijed Hreljin : Pazinka-Pazin
27.05.2023. 17:30
Dari, Cres
Cres : Rudar Labin
27.05.2023. 17:30
Gradski stadion, Buje
Buje : Nehaj
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Krk11830276+2127
2.Vinodol127232115+623
3.Naprijed Hreljin12642147+722
4.Rudar Labin125341718-118
5.Uljanik125251914+517
6.Buje125252117+417
7.Kraljevica124531613+317
8.Pomorac 1921 Kostrena124351725-815
9.Cres123541818014
10.Pazinka-Pazin124261417-314
11.Nehaj124171215-313
12.Medulin 1921112361021-119
13.Crikvenica122191131-207
14.Novigrad00000000
8 golova
Robert Raković, Marko Jelić, Damjan Mendrila
7 golova
Mateo Klenovšek, Paolo Juričić
6 golova
Lucijan Tomac
5 golova
Plumb Jusufi, Josip Buršić
4 gola
Edis Kurtić, Ivan Smojvir
3 gola
Bruno Lončar, Adrian Blečić, Petar Vidović, Ed Kevin Kokorović, Toni Petrinović, Sebastian Jokić, Enis Šoškić, Patrick Rabar, Neven Stanišić, Kristian Batelić, Marko Vukelić, Damir Bartulović
2 gola
Matija Kalizan, Matija Čabrijan, Filip Znamenaček, Tibor Mohorić, Jozef Lekaj, Toni Rudan, Željko Tomić, Adnan Hasanbegović, Domagoj Maks Jereb, Nikola Ivetac, Lovro Tomljanović, Karlo Zubović, Anteo Nikles, Benjamin Lapić, Matija Brdar, Aleks Stritar, Martin Bogdanić, Antonio Belobrajdić, Benjamin Golubić, Diego Valenta, Ivan Biškupović
1 gol
David Svast, Gabriel Golja, Matko Budan, Filip Rosić, Blendi Agaj, Bernard Agaj, Ivan Rojnić, Tomislav Matijević, Dominik Žgomba, Ivan Stanić, Patrik Tarabocchia, Gabriel Drenik, Antonio Zubović, Karlo Radošević, Tomislav Bokulić, Luka Pirić, Noa Miš-Mešić, Luka Jakovljević, Dominic Traub, Petar Vukajlović, Jakov Mendrila, Filip Jagić, Toni Radović, Mateo Jurešić, Paulo Kružić, Adrian Zeko, Paolo Matteoni, Marino Franko, Amel Ibrahimović, Matteo Fakin, Ivan Vukelić, Filip Pleše, Josip Rudan, Jeton Imeraj, Admir Malkić, Mateo Bertoša, Luka Barišić, Sanjin Grbac, Mario Smolčić, Antonio Načinović, Manuel Rudela, Antonio Leskur, Marijan Tomić, Andrej Petrinović, Igor Baričević, Masimo Krizmanić, Doni Tanković, Petar Roganović, Sanjin Subotić, Kerim Bajrić, Ognjen Zubić, Dorijan Jurešić, Dino Dvorničić, Christopher John Solari, Jivan Valente Rodriguez, Shayn Djelloul Chekalil

Ljestvica

1.Krk11+2127
2.Vinodol12+623
3.Naprijed Hreljin12+722
4.Rudar Labin12-118
5.Uljanik12+517
6.Buje12+417
7.Kraljevica12+317
8.Pomorac 1921 Kostrena12-815
9.Cres12014
10.Pazinka-Pazin12-314
11.Nehaj12-313
12.Medulin 192111-119
13.Crikvenica12-207
14.Novigrad000