Hrvatski nogometni savez > Natjecanja

3. HNL Istok

Treća hrvatska nogometna liga treća je najviša razina natjecanja u hrvatskom ligaškom sustavu.

3. HNL Istok
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • O natjecanju
1. kolo
Izvještaj
20.08.2022. 18:00
Stadion NK Vuteks, Vukovar
Vuteks Sloga2 : 0Đakovo Croatia
20.08.2022. 18:00
NK Sloga, Nova Gradiška
Sloga Nova Gradiška2 : 1Omladinac Gornja Vrba
20.08.2022. 18:00
S.Z. Šivo, Pleternica
Slavija Pleternica1 : 0Čepin
21.08.2022. 18:00
Ivankovo, Ivankovo
Bedem2 : 4Darda
21.08.2022. 18:00
Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
Graničar Županja5 : 1Kutjevo
20.08.2022. 18:00
NK 'Borac' Kneževi Vinogradi, Kneževi Vinogradi
Borac Kneževi Vinogradi2 : 3Slavonija
21.08.2022. 18:00
Dubovka, Stari Slatinik
Svačić Stari Slatinik1 : 3Valpovka
20.08.2022. 18:00
Oriolik, Oriovac
Oriolik1 : 0NAŠK
2. kolo
Izvještaj
27.08.2022. 17:30
Đakovo, Đakovo
Đakovo Croatia1 : 0NAŠK
27.08.2022. 17:30
Sportski park Valpovo, Valpovo
Valpovka1 : 1Oriolik
27.08.2022. 17:30
S.Z. Šivo, Pleternica
Slavonija2 : 2Svačić Stari Slatinik
28.08.2022. 17:30
ŠRC Kutjevo, Kutjevo
Kutjevo0 : 1Borac Kneževi Vinogradi
27.08.2022. 17:30
Darda, Darda
Darda1 : 4Graničar Županja
27.08.2022. 20:00
Čepin, Čepin
Čepin1 : 2Bedem
28.08.2022. 17:30
ŠRC 'Goran Jurić', Gornja Vrba
Omladinac Gornja Vrba0 : 2Slavija Pleternica
27.08.2022. 17:30
Stadion NK Vuteks, Vukovar
Vuteks Sloga4 : 3Sloga Nova Gradiška
3. kolo
Izvještaj
03.09.2022. 17:30
NK Sloga, Nova Gradiška
Sloga Nova Gradiška3 : 0Đakovo Croatia
03.09.2022. 17:30
S.Z. Šivo, Pleternica
Slavija Pleternica0 : 0Vuteks Sloga
04.09.2022. 17:30
Ivankovo, Ivankovo
Bedem2 : 2Omladinac Gornja Vrba
04.09.2022. 17:30
Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
Graničar Županja1 : 0Čepin
03.09.2022. 17:30
NK 'Borac' Kneževi Vinogradi, Kneževi Vinogradi
Borac Kneževi Vinogradi6 : 0Darda
04.09.2022. 17:30
Dubovka, Stari Slatinik
Svačić Stari Slatinik4 : 2Kutjevo
03.09.2022. 17:30
Oriolik, Oriovac
Oriolik0 : 2Slavonija
03.09.2022. 17:30
Gradski Stadion Našice, Našice
NAŠK1 : 0Valpovka
4. kolo
Izvještaj
10.09.2022. 17:00
Đakovo, Đakovo
Đakovo Croatia0 : 3Valpovka
10.09.2022. 17:00
NK Slavonija, Požega
Slavonija1 : 1NAŠK
10.09.2022. 17:00
ŠRC Kutjevo, Kutjevo
Kutjevo1 : 3Oriolik
10.09.2022. 17:00
Darda, Darda
Darda3 : 0Svačić Stari Slatinik
10.09.2022. 19:30
Čepin, Čepin
Čepin1 : 1Borac Kneževi Vinogradi
11.09.2022. 17:00
ŠRC 'Goran Jurić', Gornja Vrba
Omladinac Gornja Vrba1 : 1Graničar Županja
10.09.2022. 17:00
Stadion NK Vuteks, Vukovar
Vuteks Sloga0 : 0Bedem
10.09.2022. 17:00
NK Sloga, Nova Gradiška
Sloga Nova Gradiška3 : 2Slavija Pleternica
5. kolo
Izvještaj
17.09.2022. 16:30
S.Z. Šivo, Pleternica
Slavija Pleternica4 : 3Đakovo Croatia
18.09.2022. 16:30
Ivankovo, Ivankovo
Bedem2 : 1Sloga Nova Gradiška
18.09.2022. 16:30
Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
Graničar Županja3 : 0Vuteks Sloga
17.09.2022. 16:30
NK 'Borac' Kneževi Vinogradi, Kneževi Vinogradi
Borac Kneževi Vinogradi1 : 0Omladinac Gornja Vrba
18.09.2022. 16:30
Dubovka, Stari Slatinik
Svačić Stari Slatinik1 : 1Čepin
17.09.2022. 16:30
Oriolik, Oriovac
Oriolik1 : 3Darda
17.09.2022. 16:30
Gradski Stadion Našice, Našice
NAŠK1 : 2Kutjevo
17.09.2022. 16:30
Sportski park Valpovo, Valpovo
Valpovka1 : 1Slavonija
6. kolo
Izvještaj
24.09.2022. 16:30
Đakovo, Đakovo
Đakovo Croatia1 : 2Slavonija
24.09.2022. 16:30
ŠRC Kutjevo, Kutjevo
Kutjevo1 : 0Valpovka
24.09.2022. 16:30
Darda, Darda
Darda1 : 1NAŠK
24.09.2022. 16:30
Čepin, Čepin
Čepin1 : 0Oriolik
25.09.2022. 16:30
ŠRC 'Goran Jurić', Gornja Vrba
Omladinac Gornja Vrba2 : 0Svačić Stari Slatinik
24.09.2022. 16:30
Stadion NK Vuteks, Vukovar
Vuteks Sloga2 : 0Borac Kneževi Vinogradi
24.09.2022. 16:30
NK Sloga, Nova Gradiška
Sloga Nova Gradiška1 : 0Graničar Županja
24.09.2022. 16:30
S.Z. Šivo, Pleternica
Slavija Pleternica2 : 2Bedem
7. kolo
Izvještaj
02.10.2022. 16:30
Ivankovo, Ivankovo
Bedem3 : 1Đakovo Croatia
02.10.2022. 16:30
Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
Graničar Županja0 : 1Slavija Pleternica
01.10.2022. 16:30
NK 'Borac' Kneževi Vinogradi, Kneževi Vinogradi
Borac Kneževi Vinogradi2 : 0Sloga Nova Gradiška
02.10.2022. 16:30
Dubovka, Stari Slatinik
Svačić Stari Slatinik3 : 0Vuteks Sloga
01.10.2022. 16:00
Oriolik, Oriovac
Oriolik3 : 1Omladinac Gornja Vrba
01.10.2022. 16:30
Gradski Stadion Našice, Našice
NAŠK2 : 0Čepin
01.10.2022. 16:00
Sportski park Valpovo, Valpovo
Valpovka3 : 2Darda
01.10.2022. 16:00
S.Z. Šivo, Pleternica
Slavonija1 : 0Kutjevo
8. kolo
Izvještaj
08.10.2022. 16:00
Đakovo, Đakovo
Đakovo Croatia2 : 0Kutjevo
08.10.2022. 15:30
Darda, Darda
Darda1 : 1Slavonija
08.10.2022. 15:30
Čepin, Čepin
Čepin4 : 3Valpovka
09.10.2022. 15:30
ŠRC 'Goran Jurić', Gornja Vrba
Omladinac Gornja Vrba0 : 2NAŠK
08.10.2022. 16:00
Stadion NK Vuteks, Vukovar
Vuteks Sloga1 : 0Oriolik
08.10.2022. 15:30
NK Sloga, Nova Gradiška
Sloga Nova Gradiška2 : 2Svačić Stari Slatinik
08.10.2022. 15:30
S.Z. Šivo, Pleternica
Slavija Pleternica1 : 1Borac Kneževi Vinogradi
09.10.2022. 16:00
Ivankovo, Ivankovo
Bedem0 : 2Graničar Županja
9. kolo
Izvještaj
16.10.2022. 15:30
Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
Graničar Županja3 : 0Đakovo Croatia
15.10.2022. 15:30
NK 'Borac' Kneževi Vinogradi, Kneževi Vinogradi
Borac Kneževi Vinogradi2 : 0Bedem
16.10.2022. 15:30
Dubovka, Stari Slatinik
Svačić Stari Slatinik4 : 0Slavija Pleternica
15.10.2022. 15:30
Oriolik, Oriovac
Oriolik4 : 1Sloga Nova Gradiška
15.10.2022. 15:30
Gradski Stadion Našice, Našice
NAŠK3 : 1Vuteks Sloga
15.10.2022. 15:30
Sportski park Valpovo, Valpovo
Valpovka5 : 0Omladinac Gornja Vrba
15.10.2022. 15:30
S.Z. Šivo, Pleternica
Slavonija4 : 0Čepin
16.10.2022. 15:30
ŠRC Kutjevo, Kutjevo
Kutjevo2 : 1Darda
10. kolo
Izvještaj
22.10.2022. 15:30
Đakovo, Đakovo
Đakovo Croatia3 : 2Darda
22.10.2022. 15:30
Čepin, Čepin
Čepin6 : 1Kutjevo
23.10.2022. 15:30
ŠRC 'Goran Jurić', Gornja Vrba
Omladinac Gornja Vrba0 : 1Slavonija
22.10.2022. 15:30
Stadion NK Vuteks, Vukovar
Vuteks Sloga3 : 2Valpovka
22.10.2022. 15:30
NK Sloga, Nova Gradiška
Sloga Nova Gradiška2 : 3NAŠK
22.10.2022. 15:30
S.Z. Šivo, Pleternica
Slavija Pleternica1 : 1Oriolik
23.10.2022. 15:30
Ivankovo, Ivankovo
Bedem1 : 0Svačić Stari Slatinik
23.10.2022. 15:30
Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
Graničar Županja2 : 0Borac Kneževi Vinogradi
11. kolo
Izvještaj
29.10.2022. 15:30
NK 'Borac' Kneževi Vinogradi, Kneževi Vinogradi
Borac Kneževi Vinogradi1 : 0Đakovo Croatia
30.10.2022. 14:30
Dubovka, Stari Slatinik
Svačić Stari Slatinik2 : 0Graničar Županja
29.10.2022. 15:30
Oriolik, Oriovac
Oriolik1 : 5Bedem
29.10.2022. 15:30
Gradski Stadion Našice, Našice
NAŠK1 : 1Slavija Pleternica
29.10.2022. 15:30
Sportski park Valpovo, Valpovo
Valpovka0 : 1Sloga Nova Gradiška
29.10.2022. 15:30
NK Slavonija, Požega
Slavonija3 : 3Vuteks Sloga
30.10.2022. 14:30
ŠRC Kutjevo, Kutjevo
Kutjevo2 : 1Omladinac Gornja Vrba
29.10.2022. 15:30
Darda, Darda
Darda4 : 4Čepin
12. kolo
Izvještaj
05.11.2022. 14:30
Đakovo, Đakovo
Đakovo Croatia1 : 3Čepin
06.11.2022. 14:30
ŠRC 'Goran Jurić', Gornja Vrba
Omladinac Gornja Vrba2 : 1Darda
05.11.2022. 14:30
Stadion NK Vuteks, Vukovar
Vuteks Sloga1 : 3Kutjevo
05.11.2022. 14:30
NK Sloga, Nova Gradiška
Sloga Nova Gradiška2 : 1Slavonija
05.11.2022. 14:30
S.Z. Šivo, Pleternica
Slavija Pleternica2 : 1Valpovka
06.11.2022. 14:30
Ivankovo, Ivankovo
Bedem3 : 1NAŠK
06.11.2022. 14:30
Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
Graničar Županja2 : 0Oriolik
05.11.2022. 14:30
NK 'Borac' Kneževi Vinogradi, Kneževi Vinogradi
Borac Kneževi Vinogradi5 : 0Svačić Stari Slatinik
13. kolo
Izvještaj
13.11.2022. 14:00
Dubovka, Stari Slatinik
Svačić Stari Slatinik1 : 0Đakovo Croatia
12.11.2022. 14:00
Oriolik, Oriovac
Oriolik1 : 0Borac Kneževi Vinogradi
12.11.2022. 14:00
Gradski Stadion Našice, Našice
NAŠK1 : 0Graničar Županja
12.11.2022. 14:00
Sportski park Valpovo, Valpovo
Valpovka2 : 1Bedem
12.11.2022. 14:00
NK Slavonija, Požega
Slavonija4 : 1Slavija Pleternica
13.11.2022. 14:00
ŠRC Kutjevo, Kutjevo
Kutjevo1 : 0Sloga Nova Gradiška
12.11.2022. 14:00
Darda, Darda
Darda1 : 3Vuteks Sloga
12.11.2022. 14:00
Čepin, Čepin
Čepin2 : 0Omladinac Gornja Vrba
14. kolo
Izvještaj
19.11.2022. 14:00
Đakovo, Đakovo
Đakovo Croatia1 : 2Omladinac Gornja Vrba
17.11.2022. 14:00
Stadion NK Vuteks, Vukovar
Vuteks Sloga2 : 1Čepin
19.11.2022. 14:00
NK Sloga, Nova Gradiška
Sloga Nova Gradiška3 : 2Darda
19.11.2022. 13:30
S.Z. Šivo, Pleternica
Slavija Pleternica3 : 1Kutjevo
20.11.2022. 14:00
Ivankovo, Ivankovo
Bedem2 : 0Slavonija
20.11.2022. 13:30
Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
Graničar Županja4 : 1Valpovka
19.11.2022. 13:30
NK 'Borac' Kneževi Vinogradi, Kneževi Vinogradi
Borac Kneževi Vinogradi0 : 1NAŠK
20.11.2022. 14:00
Dubovka, Stari Slatinik
Svačić Stari Slatinik2 : 4Oriolik
15. kolo
Izvještaj
26.11.2022. 13:30
Oriolik, Oriovac
Oriolik3 : 2Đakovo Croatia
26.11.2022. 13:30
Gradski Stadion Našice, Našice
NAŠK4 : 2Svačić Stari Slatinik
26.11.2022. 13:30
Sportski park Valpovo, Valpovo
Valpovka0 : 2Borac Kneževi Vinogradi
26.11.2022. 13:30
S.Z. Šivo, Pleternica
Slavonija2 : 4Graničar Županja
26.11.2022. 13:30
ŠRC Kutjevo, Kutjevo
Kutjevo3 : 1Bedem
26.11.2022. 13:30
Darda, Darda
Darda2 : 3Slavija Pleternica
26.11.2022. 13:30
Čepin, Čepin
Čepin7 : 0Sloga Nova Gradiška
26.11.2022. 13:30
ŠRC 'Goran Jurić', Gornja Vrba
Omladinac Gornja Vrba1 : 1Vuteks Sloga
16. kolo
Izvještaj
-
Đakovo, Đakovo
Đakovo Croatia : Vuteks Sloga
-
ŠRC 'Goran Jurić', Gornja Vrba
Omladinac Gornja Vrba : Sloga Nova Gradiška
-
Čepin, Čepin
Čepin : Slavija Pleternica
-
Darda, Darda
Darda : Bedem
-
ŠRC Kutjevo, Kutjevo
Kutjevo : Graničar Županja
-
NK Slavonija, Požega
Slavonija : Borac Kneževi Vinogradi
-
Sportski park Valpovo, Valpovo
Valpovka : Svačić Stari Slatinik
-
Gradski Stadion Našice, Našice
NAŠK : Oriolik
17. kolo
Izvještaj
-
Gradski Stadion Našice, Našice
NAŠK : Đakovo Croatia
-
Oriolik, Oriovac
Oriolik : Valpovka
-
Dubovka, Stari Slatinik
Svačić Stari Slatinik : Slavonija
-
NK 'Borac' Kneževi Vinogradi, Kneževi Vinogradi
Borac Kneževi Vinogradi : Kutjevo
-
Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
Graničar Županja : Darda
-
Ivankovo, Ivankovo
Bedem : Čepin
-
S.Z. Šivo, Pleternica
Slavija Pleternica : Omladinac Gornja Vrba
-
NK Sloga, Nova Gradiška
Sloga Nova Gradiška : Vuteks Sloga
18. kolo
Izvještaj
-
Đakovo, Đakovo
Đakovo Croatia : Sloga Nova Gradiška
-
Stadion NK Vuteks, Vukovar
Vuteks Sloga : Slavija Pleternica
-
ŠRC 'Goran Jurić', Gornja Vrba
Omladinac Gornja Vrba : Bedem
-
Čepin, Čepin
Čepin : Graničar Županja
-
Darda, Darda
Darda : Borac Kneževi Vinogradi
-
ŠRC Kutjevo, Kutjevo
Kutjevo : Svačić Stari Slatinik
-
NK Slavonija, Požega
Slavonija : Oriolik
-
Sportski park Valpovo, Valpovo
Valpovka : NAŠK
19. kolo
Izvještaj
-
Sportski park Valpovo, Valpovo
Valpovka : Đakovo Croatia
-
Gradski Stadion Našice, Našice
NAŠK : Slavonija
-
Oriolik, Oriovac
Oriolik : Kutjevo
-
Dubovka, Stari Slatinik
Svačić Stari Slatinik : Darda
-
NK 'Borac' Kneževi Vinogradi, Kneževi Vinogradi
Borac Kneževi Vinogradi : Čepin
-
Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
Graničar Županja : Omladinac Gornja Vrba
-
Ivankovo, Ivankovo
Bedem : Vuteks Sloga
-
S.Z. Šivo, Pleternica
Slavija Pleternica : Sloga Nova Gradiška
20. kolo
Izvještaj
-
Đakovo, Đakovo
Đakovo Croatia : Slavija Pleternica
-
NK Sloga, Nova Gradiška
Sloga Nova Gradiška : Bedem
-
Stadion NK Vuteks, Vukovar
Vuteks Sloga : Graničar Županja
-
ŠRC 'Goran Jurić', Gornja Vrba
Omladinac Gornja Vrba : Borac Kneževi Vinogradi
-
Čepin, Čepin
Čepin : Svačić Stari Slatinik
-
Darda, Darda
Darda : Oriolik
-
ŠRC Kutjevo, Kutjevo
Kutjevo : NAŠK
-
NK Slavonija, Požega
Slavonija : Valpovka
21. kolo
Izvještaj
-
NK Slavonija, Požega
Slavonija : Đakovo Croatia
-
Sportski park Valpovo, Valpovo
Valpovka : Kutjevo
-
Gradski Stadion Našice, Našice
NAŠK : Darda
-
Oriolik, Oriovac
Oriolik : Čepin
-
Dubovka, Stari Slatinik
Svačić Stari Slatinik : Omladinac Gornja Vrba
-
NK 'Borac' Kneževi Vinogradi, Kneževi Vinogradi
Borac Kneževi Vinogradi : Vuteks Sloga
-
Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
Graničar Županja : Sloga Nova Gradiška
-
Ivankovo, Ivankovo
Bedem : Slavija Pleternica
22. kolo
Izvještaj
-
Đakovo, Đakovo
Đakovo Croatia : Bedem
-
S.Z. Šivo, Pleternica
Slavija Pleternica : Graničar Županja
-
NK Sloga, Nova Gradiška
Sloga Nova Gradiška : Borac Kneževi Vinogradi
-
Stadion NK Vuteks, Vukovar
Vuteks Sloga : Svačić Stari Slatinik
-
ŠRC 'Goran Jurić', Gornja Vrba
Omladinac Gornja Vrba : Oriolik
-
Čepin, Čepin
Čepin : NAŠK
-
Darda, Darda
Darda : Valpovka
-
ŠRC Kutjevo, Kutjevo
Kutjevo : Slavonija
23. kolo
Izvještaj
-
ŠRC Kutjevo, Kutjevo
Kutjevo : Đakovo Croatia
-
NK Slavonija, Požega
Slavonija : Darda
-
Sportski park Valpovo, Valpovo
Valpovka : Čepin
-
Gradski Stadion Našice, Našice
NAŠK : Omladinac Gornja Vrba
-
Oriolik, Oriovac
Oriolik : Vuteks Sloga
-
Dubovka, Stari Slatinik
Svačić Stari Slatinik : Sloga Nova Gradiška
-
NK 'Borac' Kneževi Vinogradi, Kneževi Vinogradi
Borac Kneževi Vinogradi : Slavija Pleternica
-
Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
Graničar Županja : Bedem
24. kolo
Izvještaj
-
Đakovo, Đakovo
Đakovo Croatia : Graničar Županja
-
Ivankovo, Ivankovo
Bedem : Borac Kneževi Vinogradi
-
S.Z. Šivo, Pleternica
Slavija Pleternica : Svačić Stari Slatinik
-
NK Sloga, Nova Gradiška
Sloga Nova Gradiška : Oriolik
-
Stadion NK Vuteks, Vukovar
Vuteks Sloga : NAŠK
-
ŠRC 'Goran Jurić', Gornja Vrba
Omladinac Gornja Vrba : Valpovka
-
Čepin, Čepin
Čepin : Slavonija
-
Darda, Darda
Darda : Kutjevo
25. kolo
Izvještaj
-
Darda, Darda
Darda : Đakovo Croatia
-
ŠRC Kutjevo, Kutjevo
Kutjevo : Čepin
-
NK Slavonija, Požega
Slavonija : Omladinac Gornja Vrba
-
Sportski park Valpovo, Valpovo
Valpovka : Vuteks Sloga
-
Gradski Stadion Našice, Našice
NAŠK : Sloga Nova Gradiška
-
Oriolik, Oriovac
Oriolik : Slavija Pleternica
-
Dubovka, Stari Slatinik
Svačić Stari Slatinik : Bedem
-
NK 'Borac' Kneževi Vinogradi, Kneževi Vinogradi
Borac Kneževi Vinogradi : Graničar Županja
26. kolo
Izvještaj
-
Đakovo, Đakovo
Đakovo Croatia : Borac Kneževi Vinogradi
-
Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
Graničar Županja : Svačić Stari Slatinik
-
Ivankovo, Ivankovo
Bedem : Oriolik
-
S.Z. Šivo, Pleternica
Slavija Pleternica : NAŠK
-
NK Sloga, Nova Gradiška
Sloga Nova Gradiška : Valpovka
-
Stadion NK Vuteks, Vukovar
Vuteks Sloga : Slavonija
-
ŠRC 'Goran Jurić', Gornja Vrba
Omladinac Gornja Vrba : Kutjevo
-
Čepin, Čepin
Čepin : Darda
27. kolo
Izvještaj
-
Čepin, Čepin
Čepin : Đakovo Croatia
-
Darda, Darda
Darda : Omladinac Gornja Vrba
-
ŠRC Kutjevo, Kutjevo
Kutjevo : Vuteks Sloga
-
NK Slavonija, Požega
Slavonija : Sloga Nova Gradiška
-
Sportski park Valpovo, Valpovo
Valpovka : Slavija Pleternica
-
Gradski Stadion Našice, Našice
NAŠK : Bedem
-
Oriolik, Oriovac
Oriolik : Graničar Županja
-
Dubovka, Stari Slatinik
Svačić Stari Slatinik : Borac Kneževi Vinogradi
28. kolo
Izvještaj
-
Đakovo, Đakovo
Đakovo Croatia : Svačić Stari Slatinik
-
NK 'Borac' Kneževi Vinogradi, Kneževi Vinogradi
Borac Kneževi Vinogradi : Oriolik
-
Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
Graničar Županja : NAŠK
-
Ivankovo, Ivankovo
Bedem : Valpovka
-
S.Z. Šivo, Pleternica
Slavija Pleternica : Slavonija
-
NK Sloga, Nova Gradiška
Sloga Nova Gradiška : Kutjevo
-
Stadion NK Vuteks, Vukovar
Vuteks Sloga : Darda
-
ŠRC 'Goran Jurić', Gornja Vrba
Omladinac Gornja Vrba : Čepin
29. kolo
Izvještaj
-
ŠRC 'Goran Jurić', Gornja Vrba
Omladinac Gornja Vrba : Đakovo Croatia
-
Čepin, Čepin
Čepin : Vuteks Sloga
-
Darda, Darda
Darda : Sloga Nova Gradiška
-
ŠRC Kutjevo, Kutjevo
Kutjevo : Slavija Pleternica
-
NK Slavonija, Požega
Slavonija : Bedem
-
Sportski park Valpovo, Valpovo
Valpovka : Graničar Županja
-
Gradski Stadion Našice, Našice
NAŠK : Borac Kneževi Vinogradi
-
Oriolik, Oriovac
Oriolik : Svačić Stari Slatinik
30. kolo
Izvještaj
-
Đakovo, Đakovo
Đakovo Croatia : Oriolik
-
Dubovka, Stari Slatinik
Svačić Stari Slatinik : NAŠK
-
NK 'Borac' Kneževi Vinogradi, Kneževi Vinogradi
Borac Kneževi Vinogradi : Valpovka
-
Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
Graničar Županja : Slavonija
-
Ivankovo, Ivankovo
Bedem : Kutjevo
-
S.Z. Šivo, Pleternica
Slavija Pleternica : Darda
-
NK Sloga, Nova Gradiška
Sloga Nova Gradiška : Čepin
-
Stadion NK Vuteks, Vukovar
Vuteks Sloga : Omladinac Gornja Vrba
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Graničar Županja1510143111+2031
2.NAŠK158342215+727
3.Borac Kneževi Vinogradi158252411+1326
4.Slavonija157532820+826
5.Slavija Pleternica157532423+126
6.Vuteks Sloga157442323025
7.Bedem157352622+424
8.Oriolik157262323023
9.Sloga Nova Gradiška157172431-722
10.Čepin156363123+821
11.Kutjevo157082030-1021
12.Svačić Stari Slatinik155372429-518
13.Valpovka155282524+117
14.Darda153392838-1012
15.Omladinac Gornja Vrba153391326-1312
16.Đakovo Croatia1530121532-179
11 golova
Ivan Antunović
9 golova
Dino Bognar, Mihailo Marić
8 golova
Tomislav Marjanović
7 golova
Marko Radoš, Matej Bekavac
6 golova
Goran Borko, Hrvoje Hodak, Zvonimir Tulumović, Duje Mrdeša, Dominik Dubravac, Karlo Antunović, Marino Marjanović
5 golova
Luka Međugorac, Joško Kotarski, Marin Kuzminski, Marko Prugovečki, Marin Vučemilović, Antun Severović, Vlado Lasić, Ivan Gelo, Tomislav Žuljević, Matej Peharda, Stjepan Stubičan, Josip Lotar
4 gola
Benjamin Radinković, Emanuel Mutshaus, Ivan Rolj, Luka Đerek, Marino Lazar, Domagoj Novak, Marko Karačić, Ronald Tovilović, Antonio Stupar, Carlos Andres GUTIERREZ MORALES, Karlo Kovre
3 gola
Matej Martinović, Ante Batinić, Ivan Martić, Šimun Lucić, Josip Grgić, Antonio Kuš, Dino Paulić, Antonio Jurević, Luka Sambol, Lovro Pedić, Matija Matoković, Pavo Nikolić, Bruno Krstanović, Josip Lešić, Goran Jurić
2 gola
Fabijan Domitrek, Marko Pastuović, Saša Kuburić, Mato Marčetić, Tomislav Jurić, Marin Pavlović, Matej Jakšić, Josip Letica, Anto Galović, Matej Marušić, Edi Vinogradac, Andrej Krajinović, Igor Tunjić Lukić, Dominik Križanović, Duje Batinić, Ivan Dominković, Ivan Jakešević, Ivan Magić, Stefan Bingulac, Ante Novak, Domagoj Džoić, David Janović, Milovan Trivunović, Josip Bilobrk, Siniša Đaković, Sasa Popin, Mateo Josip Marijanović
1 gol
Stefan Savić, Abdullahi SULEIMAN, Izidor Bošnjaković, Mario Šipura, Fran Balunović, Vinko Medvedović, Mihael Tomić, Marin Šarić, Leon Ledinski, Andre Luis Dos Santos Junior, Matej Iličić, Leon Žugec, Josip Ćurčić, Fran Babić, Patrik Dubravac, Toni Valentić, Petar Pintar, Martin Vrdoljak, Nikola Cindrić, Krunoslav Luketić, Dario Batalo, Ivan Gazić, Lovro Kozić, Aron Smolčić, Josip Dupor, Vukan Rakić, Luka Prnjak, Matej Fingernagl, Matej Grafina, Relja Mihajlović, Ivan Vrhovac, Marko Jelečki, Dinko Leko, Marin Begić, Kristijan Lucić, Vedran Goluža, Antonio Tomas, Luka Blazina, Mateo Mitić, Luka Rajić, Dario Radić, Martin Buzuk, Matko Kasač, Tomislav Bošković, Domagoj Ivanagić, Josip Nižić, Filip Nemec, Hrvoje Cvetko, Ivan Validžić, Slavko Barat, Vladimir Bat, Zvonimir Gregić, Blaž Tustonjić, Branimir Kokotović, Ivan Jozić, Petar Duje Berač, Edi Kopf, Ivan Kovačević, Filip Cerovski, Tomislav Kljajić

Ljestvica

1.Graničar Županja15+2031
2.NAŠK15+727
3.Borac Kneževi Vinogradi15+1326
4.Slavonija15+826
5.Slavija Pleternica15+126
6.Vuteks Sloga15025
7.Bedem15+424
8.Oriolik15023
9.Sloga Nova Gradiška15-722
10.Čepin15+821
11.Kutjevo15-1021
12.Svačić Stari Slatinik15-518
13.Valpovka15+117
14.Darda15-1012
15.Omladinac Gornja Vrba15-1312
16.Đakovo Croatia15-179