Hrvatski nogometni savez > Natjecanja

3. HNL Sjever

Treća hrvatska nogometna liga treća je najviša razina natjecanja u hrvatskom ligaškom sustavu.

3. HNL Sjever
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • O natjecanju
1. kolo
Izvještaj
21.08.2021. 17:30
3. HNL Sjever
Stadion Varteks, Varaždin
Varteks Varaždin0 : 0Mladost Ždralovi
21.08.2021. 17:30
3. HNL Sjever
Ludbreg, Ludbreg
Podravina Ludbreg0 : 4Polet SMnM
21.08.2021. 17:30
3. HNL Sjever
SRC VEGEŠKA, Virovitica
Virovitica1 : 3Međimurje
21.08.2021. 17:30
3. HNL Sjever
Šuderka, Mursko Središće
Rudar Mursko Središće1 : 4Radnik Križevci
21.08.2021. 17:30
3. HNL Sjever
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar7 : 0Podravac Virje
25.08.2021. 18:00
3. HNL Sjever
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Koprivnica5 : 2Papuk Orahovica
2. kolo
Izvještaj
28.08.2021. 17:00
3. HNL Sjever
Brdo, Ždralovi
Mladost Ždralovi2 : 1Podravac Virje
28.08.2021. 17:00
3. HNL Sjever
Gradski stadion, Križevci
Radnik Križevci2 : 0Bjelovar
29.08.2021. 17:30
3. HNL Sjever
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje3 : 0Koprivnica
28.08.2021. 17:00
3. HNL Sjever
NK POLET (SMnM), Sveti Martin na Muri
Polet SMnM6 : 0Virovitica
28.08.2021. 17:00
3. HNL Sjever
SKUNC Sloboda, Varaždin
Varteks Varaždin0 : 2Podravina Ludbreg
28.08.2021. 17:00
3. HNL Sjever
Papuk, Orahovica
Papuk Orahovica3 : 3Rudar Mursko Središće
3. kolo
Izvještaj
04.09.2021. 17:00
3. HNL Sjever
NK Podravina, Ludbreg
Podravina Ludbreg2 : 4Mladost Ždralovi
04.09.2021. 17:00
3. HNL Sjever
SRC VEGEŠKA, Virovitica
Virovitica0 : 1Varteks Varaždin
04.09.2021. 17:00
3. HNL Sjever
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Koprivnica0 : 3Polet SMnM
04.09.2021. 17:00
3. HNL Sjever
Šuderka, Mursko Središće
Rudar Mursko Središće1 : 2Međimurje
04.09.2021. 17:00
3. HNL Sjever
Sportski park, Virje
Podravac Virje2 : 4Radnik Križevci
04.09.2021. 17:00
3. HNL Sjever
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar1 : 2Papuk Orahovica
4. kolo
Izvještaj
11.09.2021. 16:30
3. HNL Sjever
Brdo, Ždralovi
Mladost Ždralovi2 : 0Radnik Križevci
11.09.2021. 16:30
3. HNL Sjever
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje2 : 2Bjelovar
11.09.2021. 16:30
3. HNL Sjever
NK POLET (SMnM), Sveti Martin na Muri
Polet SMnM11 : 0Rudar Mursko Središće
12.09.2021. 17:00
3. HNL Sjever
SKUNC Sloboda, Varaždin
Varteks Varaždin1 : 0Koprivnica
11.09.2021. 16:30
3. HNL Sjever
NK Podravina, Ludbreg
Podravina Ludbreg2 : 0Virovitica
11.09.2021. 16:30
3. HNL Sjever
Papuk, Orahovica
Papuk Orahovica1 : 1Podravac Virje
5. kolo
Izvještaj
18.09.2021. 16:00
3. HNL Sjever
SRC VEGEŠKA, Virovitica
Virovitica0 : 4Mladost Ždralovi
19.09.2021. 16:00
3. HNL Sjever
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Koprivnica2 : 2Podravina Ludbreg
18.09.2021. 16:00
3. HNL Sjever
Šuderka, Mursko Središće
Rudar Mursko Središće0 : 1Varteks Varaždin
18.09.2021. 16:00
3. HNL Sjever
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar3 : 2Polet SMnM
18.09.2021. 16:00
3. HNL Sjever
Sportski park, Virje
Podravac Virje1 : 2Međimurje
18.09.2021. 16:00
3. HNL Sjever
Gradski stadion, Križevci
Radnik Križevci1 : 2Papuk Orahovica
6. kolo
Izvještaj
25.09.2021. 15:30
3. HNL Sjever
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje1 : 1Radnik Križevci
25.09.2021. 15:30
3. HNL Sjever
NK POLET (SMnM), Sveti Martin na Muri
Polet SMnM3 : 0Podravac Virje
25.09.2021. 13:00
3. HNL Sjever
SKUNC Sloboda, Varaždin
Varteks Varaždin0 : 0Bjelovar
25.09.2021. 15:30
3. HNL Sjever
NK Podravina, Ludbreg
Podravina Ludbreg2 : 2Rudar Mursko Središće
25.09.2021. 15:30
3. HNL Sjever
SRC VEGEŠKA, Virovitica
Virovitica1 : 3Koprivnica
25.09.2021. 15:30
3. HNL Sjever
Brdo, Ždralovi
Mladost Ždralovi1 : 1Papuk Orahovica
7. kolo
Izvještaj
02.10.2021. 15:00
3. HNL Sjever
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Koprivnica1 : 1Mladost Ždralovi
02.10.2021. 16:00
3. HNL Sjever
Šuderka, Mursko Središće
Rudar Mursko Središće1 : 1Virovitica
02.10.2021. 15:00
3. HNL Sjever
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar5 : 0Podravina Ludbreg
02.10.2021. 15:00
3. HNL Sjever
Sportski park, Virje
Podravac Virje1 : 2Varteks Varaždin
02.10.2021. 15:00
3. HNL Sjever
Gradski stadion, Križevci
Radnik Križevci1 : 0Polet SMnM
02.10.2021. 15:00
3. HNL Sjever
Papuk, Orahovica
Papuk Orahovica1 : 0Međimurje
8. kolo
Izvještaj
09.10.2021. 15:00
3. HNL Sjever
Brdo, Ždralovi
Mladost Ždralovi3 : 0Međimurje
09.10.2021. 15:00
3. HNL Sjever
SKUNC Sloboda, Varaždin
Varteks Varaždin0 : 1Radnik Križevci
09.10.2021. 15:00
3. HNL Sjever
NK Podravina, Ludbreg
Podravina Ludbreg2 : 2Podravac Virje
09.10.2021. 15:00
3. HNL Sjever
SRC VEGEŠKA, Virovitica
Virovitica0 : 2Bjelovar
09.10.2021. 15:00
3. HNL Sjever
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Koprivnica1 : 1Rudar Mursko Središće
09.10.2021. 15:00
3. HNL Sjever
NK POLET (SMnM), Sveti Martin na Muri
Polet SMnM3 : 2Papuk Orahovica
9. kolo
Izvještaj
16.10.2021. 15:00
3. HNL Sjever
Šuderka, Mursko Središće
Rudar Mursko Središće0 : 2Mladost Ždralovi
16.10.2021. 15:00
3. HNL Sjever
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar3 : 1Koprivnica
16.10.2021. 15:00
3. HNL Sjever
Sportski park, Virje
Podravac Virje3 : 0Virovitica
16.10.2021. 15:00
3. HNL Sjever
Gradski stadion, Križevci
Radnik Križevci2 : 0Podravina Ludbreg
16.10.2021. 15:00
3. HNL Sjever
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje1 : 0Polet SMnM
16.10.2021. 15:00
3. HNL Sjever
Papuk, Orahovica
Papuk Orahovica6 : 1Varteks Varaždin
10. kolo
Izvještaj
23.10.2021. 14:00
3. HNL Sjever
Brdo, Ždralovi
Mladost Ždralovi1 : 2Polet SMnM
23.10.2021. 14:00
3. HNL Sjever
SKUNC Sloboda, Varaždin
Varteks Varaždin1 : 3Međimurje
23.10.2021. 14:00
3. HNL Sjever
SRC VEGEŠKA, Virovitica
Virovitica2 : 3Radnik Križevci
23.10.2021. 14:00
3. HNL Sjever
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Koprivnica2 : 2Podravac Virje
23.10.2021. 14:00
3. HNL Sjever
Šuderka, Mursko Središće
Rudar Mursko Središće1 : 3Bjelovar
23.10.2021. 14:00
3. HNL Sjever
NK Podravina, Ludbreg
Podravina Ludbreg2 : 2Papuk Orahovica
11. kolo
Izvještaj
30.10.2021. 14:00
3. HNL Sjever
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar0 : 2Mladost Ždralovi
30.10.2021. 14:00
3. HNL Sjever
Sportski park, Virje
Podravac Virje3 : 1Rudar Mursko Središće
30.10.2021. 14:00
3. HNL Sjever
Gradski stadion, Križevci
Radnik Križevci3 : 0Koprivnica
30.10.2021. 14:00
3. HNL Sjever
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje3 : 0Podravina Ludbreg
30.10.2021. 14:00
3. HNL Sjever
NK POLET (SMnM), Sveti Martin na Muri
Polet SMnM3 : 0Varteks Varaždin
30.10.2021. 14:00
3. HNL Sjever
Papuk, Orahovica
Papuk Orahovica2 : 0Virovitica
12. kolo
Izvještaj
06.11.2021. 13:30
3. HNL Sjever
Brdo, Ždralovi
Mladost Ždralovi1 : 1Varteks Varaždin
06.11.2021. 13:30
3. HNL Sjever
NK POLET (SMnM), Sveti Martin na Muri
Polet SMnM1 : 0Podravina Ludbreg
06.11.2021. 13:30
3. HNL Sjever
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje3 : 0Virovitica
06.11.2021. 13:30
3. HNL Sjever
Gradski stadion, Križevci
Radnik Križevci6 : 0Rudar Mursko Središće
06.11.2021. 13:30
3. HNL Sjever
Sportski park, Virje
Podravac Virje2 : 1Bjelovar
06.11.2021. 13:30
3. HNL Sjever
Papuk, Orahovica
Papuk Orahovica2 : 1Koprivnica
13. kolo
Izvještaj
13.11.2021. 13:30
3. HNL Sjever
Sportski park, Virje
Podravac Virje0 : 1Mladost Ždralovi
13.11.2021. 13:30
3. HNL Sjever
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar3 : 1Radnik Križevci
28.11.2021. 13:30
3. HNL Sjever
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Koprivnica0 : 2Međimurje
13.11.2021. 13:30
3. HNL Sjever
SRC VEGEŠKA, Virovitica
Virovitica1 : 3Polet SMnM
27.11.2021. 13:30
3. HNL Sjever
NK Podravina, Ludbreg
Podravina Ludbreg4 : 1Varteks Varaždin
13.11.2021. 13:30
3. HNL Sjever
Šuderka, Mursko Središće
Rudar Mursko Središće5 : 2Papuk Orahovica
14. kolo
Izvještaj
20.11.2021. 13:30
3. HNL Sjever
Brdo, Ždralovi
Mladost Ždralovi1 : 2Podravina Ludbreg
20.11.2021. 13:30
3. HNL Sjever
SKUNC Sloboda, Varaždin
Varteks Varaždin1 : 2Virovitica
20.11.2021. 13:30
3. HNL Sjever
NK POLET (SMnM), Sveti Martin na Muri
Polet SMnM2 : 0Koprivnica
20.11.2021. 13:30
3. HNL Sjever
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje1 : 3Rudar Mursko Središće
20.11.2021. 13:30
3. HNL Sjever
Gradski stadion, Križevci
Radnik Križevci2 : 0Podravac Virje
27.11.2021. 13:30
3. HNL Sjever
Papuk, Orahovica
Papuk Orahovica3 : 4Bjelovar
15. kolo
Izvještaj
26.02.2022. 15:00
3. HNL Sjever
Gradski stadion, Križevci
Radnik Križevci1 : 2Mladost Ždralovi
26.02.2022. 15:00
3. HNL Sjever
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar3 : 1Međimurje
26.02.2022. 15:00
3. HNL Sjever
Šuderka, Mursko Središće
Rudar Mursko Središće1 : 3Polet SMnM
26.02.2022. 15:00
3. HNL Sjever
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Koprivnica1 : 1Varteks Varaždin
26.02.2022. 15:00
3. HNL Sjever
SRC VEGEŠKA, Virovitica
Virovitica3 : 1Podravina Ludbreg
26.02.2022. 15:00
3. HNL Sjever
Sportski park, Virje
Podravac Virje0 : 1Papuk Orahovica
16. kolo
Izvještaj
05.03.2022. 15:00
3. HNL Sjever
Brdo, Ždralovi
Mladost Ždralovi2 : 1Virovitica
05.03.2022. 15:00
3. HNL Sjever
NK Podravina, Ludbreg
Podravina Ludbreg3 : 3Koprivnica
05.03.2022. 15:00
3. HNL Sjever
SKUNC Sloboda, Varaždin
Varteks Varaždin0 : 1Rudar Mursko Središće
05.03.2022. 15:00
3. HNL Sjever
NK POLET (SMnM), Sveti Martin na Muri
Polet SMnM0 : 1Bjelovar
05.03.2022. 15:00
3. HNL Sjever
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje5 : 0Podravac Virje
05.03.2022. 15:00
3. HNL Sjever
Papuk, Orahovica
Papuk Orahovica0 : 3Radnik Križevci
17. kolo
Izvještaj
12.03.2022. 15:00
3. HNL Sjever
Gradski stadion, Križevci
Radnik Križevci7 : 1Međimurje
12.03.2022. 15:00
3. HNL Sjever
Sportski park, Virje
Podravac Virje0 : 2Polet SMnM
12.03.2022. 15:00
3. HNL Sjever
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar4 : 1Varteks Varaždin
12.03.2022. 15:00
3. HNL Sjever
Šuderka, Mursko Središće
Rudar Mursko Središće0 : 1Podravina Ludbreg
13.03.2022. 15:00
3. HNL Sjever
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Koprivnica1 : 1Virovitica
12.03.2022. 15:00
3. HNL Sjever
Papuk, Orahovica
Papuk Orahovica0 : 3Mladost Ždralovi
18. kolo
Izvještaj
19.03.2022. 15:30
3. HNL Sjever
Brdo, Ždralovi
Mladost Ždralovi3 : 0Koprivnica
19.03.2022. 15:30
3. HNL Sjever
SRC VEGEŠKA, Virovitica
Virovitica2 : 1Rudar Mursko Središće
19.03.2022. 15:30
3. HNL Sjever
NK Podravina, Ludbreg
Podravina Ludbreg2 : 2Bjelovar
19.03.2022. 15:30
3. HNL Sjever
SKUNC Sloboda, Varaždin
Varteks Varaždin6 : 0Podravac Virje
19.03.2022. 15:30
3. HNL Sjever
NK POLET (SMnM), Sveti Martin na Muri
Polet SMnM3 : 1Radnik Križevci
19.03.2022. 15:30
3. HNL Sjever
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje1 : 0Papuk Orahovica
19. kolo
Izvještaj
26.03.2022. 15:30
3. HNL Sjever
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje1 : 1Mladost Ždralovi
26.03.2022. 15:30
3. HNL Sjever
Gradski stadion, Križevci
Radnik Križevci6 : 1Varteks Varaždin
26.03.2022. 15:30
3. HNL Sjever
Sportski park, Virje
Podravac Virje1 : 1Podravina Ludbreg
26.03.2022. 15:30
3. HNL Sjever
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar3 : 1Virovitica
26.03.2022. 15:30
3. HNL Sjever
Šuderka, Mursko Središće
Rudar Mursko Središće2 : 0Koprivnica
26.03.2022. 15:30
3. HNL Sjever
Papuk, Orahovica
Papuk Orahovica0 : 1Polet SMnM
20. kolo
Izvještaj
02.04.2022. 13:30
3. HNL Sjever
Brdo, Ždralovi
Mladost Ždralovi3 : 0Rudar Mursko Središće
02.04.2022. 16:30
3. HNL Sjever
Gradski stadion, Križevci
Koprivnica0 : 3Bjelovar
02.04.2022. 16:30
3. HNL Sjever
SRC VEGEŠKA, Virovitica
Virovitica4 : 2Podravac Virje
02.04.2022. 16:30
3. HNL Sjever
NK Podravina, Ludbreg
Podravina Ludbreg3 : 1Radnik Križevci
02.04.2022. 16:30
3. HNL Sjever
NK POLET (SMnM), Sveti Martin na Muri
Polet SMnM5 : 1Međimurje
02.04.2022. 16:30
3. HNL Sjever
SKUNC Sloboda, Varaždin
Varteks Varaždin1 : 0Papuk Orahovica
21. kolo
Izvještaj
09.04.2022. 16:30
3. HNL Sjever
NK POLET (SMnM), Sveti Martin na Muri
Polet SMnM2 : 4Mladost Ždralovi
09.04.2022. 16:30
3. HNL Sjever
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje2 : 0Varteks Varaždin
09.04.2022. 15:30
3. HNL Sjever
Gradski stadion, Križevci
Radnik Križevci5 : 0Virovitica
09.04.2022. 16:30
3. HNL Sjever
Sportski park, Virje
Podravac Virje0 : 1Koprivnica
09.04.2022. 16:30
3. HNL Sjever
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar3 : 1Rudar Mursko Središće
09.04.2022. 16:30
3. HNL Sjever
Papuk, Orahovica
Papuk Orahovica0 : 1Podravina Ludbreg
22. kolo
Izvještaj
16.04.2022. 16:30
3. HNL Sjever
Brdo, Ždralovi
Mladost Ždralovi2 : 0Bjelovar
16.04.2022. 16:30
3. HNL Sjever
Šuderka, Mursko Središće
Rudar Mursko Središće0 : 2Podravac Virje
16.04.2022. 13:00
3. HNL Sjever
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Koprivnica2 : 2Radnik Križevci
16.04.2022. 16:30
3. HNL Sjever
NK Podravina, Ludbreg
Podravina Ludbreg3 : 2Međimurje
16.04.2022. 16:30
3. HNL Sjever
SKUNC Sloboda, Varaždin
Varteks Varaždin0 : 2Polet SMnM
16.04.2022. 16:30
3. HNL Sjever
SRC VEGEŠKA, Virovitica
Virovitica5 : 0Papuk Orahovica
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Polet SMnM2217056117+4451
2.Mladost Ždralovi2215524515+3050
3.Bjelovar2214355326+2745
4.Radnik Križevci2214265725+3244
5.Međimurje2212374033+739
6.Podravina Ludbreg228773541-631
7.Papuk Orahovica2274113243-1125
8.Varteks Varaždin2264122039-1922
9.Koprivnica2238112443-1917
10.Virovitica2252152552-2717
11.Podravac Virje2244142350-2716
12.Rudar Mursko Središće2244142556-3116
21 gol
Marko Nikolić
15 golova
Nino Patafta
14 golova
Nusmir FAJIĆ
13 golova
Miroslav Rukavina, Dejan Glavica
12 golova
Jakov Pranjić
11 golova
Filip Škvorc
8 golova
Dominik Glavina, David Žabec, Karlo Petrinić
7 golova
Vedran Furmek, Vedran Kočiš, Mario Sačer, Marko Guja, Josip Golubar, Goran Dlesk, Luka Artuković, Ivan Dolovski
6 golova
Ronaldo Rengel, Mauro Benko, Nikola Suvajac, Marko Radotović, Marko Šarić
5 golova
Hrvoje Mladen, Nikola Barat, Leon Rališ, Ivan Abramović
4 gola
David Kranclbinder, Ivan Cimerman, Petar Ratajec, Leo Vurušić, Josip Brezovec, Filip Lovković, David Arap, Neven Hlišć
3 gola
Rok Horaček, Eugen Jelić Balta, Nino Brcković, Evald Vinko, Davor Sinjaković, Mihael Mladen, Josip-Domagoj Hranilović, Vedran Mlinarić, Leon Benko, Marin Zdelar, David Šmrček, Petar Špoljarić, Bruno Kunštek, Marko Pranjić, Jurica Šantić, Luka Bacinger, Bruno Čovo, Jozef Kuqi
2 gola
Denis Glavina, Kevin Nedeljko, Pavao Zadravec, Matej Rukavina, Vinicius Muniz Ribeiro, Luan Santos Oliveira Bispo, Fran Rožmarić, Dominik Sabol, Romano Lisjak, Martin Halavuk, Mateus Matoničkin, Seid Behram, Mario Kranjec, Bojan Tucaković, Antonio Dodlek, Igor Šegović, Matija Vrbanić, Matija Petak, Perica Ivetić, Ivan Sabljić, Mark Djevelekaj, Deni Hajdarović, Mateo Jakšić, Stipe Ćavić, Stjepan Mamić, Igor Tkalčić, Marin Vratković, Fran Kukec, Valentino Belovari
1 gol
Petar Horvat, Benjamin Šardi, Janko Brlas, Karlo Kraljić, Filip Srpak, Valentino Pintarić, Luka Majdenić, Luka Vinovrški, Petar Ježić, Jakov Gogić, Borna Belaj, Toni Brezina, Karlo Sambolec, David Podboj, Domagoj Vučemilović-Jurić, Emanuel Mihalić, Patrik Šantalab, Martin Buzuk, Domagoj Škojo, Mario Nikolić, Adrijan Coha, Antun Šokec, Ševko Okić, Adrijano Roček, Hrvoje Trupac, Hrvoje Džijan, Tomislav Bušljeta, Tomislav Pleić, Ivan Antolek, Matej Čičak, Leonard Mesarić, Joao Carlos FARIAS DO NASCIMENTO, Ivan PETRENKO, Karlo Mihoković, Ismar Hairlahović, Leon Šantek, Dino Vršić, Arpad Vaš, Kensuke Enjo, Ivan Vidaković, David Petika, Luka Špoljar, Dean Radošević, Filip Perčić, Silvio Radiković, Lovro Panić Levak, Dominik Furmek, Mario Ljevar, Alan Novko, Davor Mikulić, Karlo Benković, Luka Mezga, Mihael Mačković, Marko Stubičan, Stjepan Šantek, Marko Čovo

Ljestvica

1.Polet SMnM22+4451
2.Mladost Ždralovi22+3050
3.Bjelovar22+2745
4.Radnik Križevci22+3244
5.Međimurje22+739
6.Podravina Ludbreg22-631
7.Papuk Orahovica22-1125
8.Varteks Varaždin22-1922
9.Koprivnica22-1917
10.Virovitica22-2717
11.Podravac Virje22-2716
12.Rudar Mursko Središće22-3116