Hrvatski nogometni savez > Natjecanja

3. HNL Sjever

Treća hrvatska nogometna liga treća je najviša razina natjecanja u hrvatskom ligaškom sustavu.

3. HNL Sjever
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • O natjecanju
1. kolo
Izvještaj
20.08.2022. 17:30
3. NL Sjever
Sportski park, Virje
Podravac Virje0 : 2Radnik Križevci
20.08.2022. 17:30
3. NL Sjever
NK POLET (SMnM), Sveti Martin na Muri
Polet SMnM0 : 0Dinamo Domašinec
20.08.2022. 17:30
3. NL Sjever
Ludbreg, Ludbreg
Podravina Ludbreg1 : 1Koprivnica
20.08.2022. 17:30
3. NL Sjever
SRC VEGEŠKA, Virovitica
Virovitica3 : 0Rudar Mursko Središće
20.08.2022. 17:30
3. NL Sjever
Papuk, Orahovica
Papuk Orahovica2 : 0Varteks Varaždin
2. kolo
Izvještaj
27.08.2022. 17:30
3. NL Sjever
Gradski stadion, Križevci
Radnik Križevci1 : 0Varteks Varaždin
27.08.2022. 17:30
3. NL Sjever
Šuderka, Mursko Središće
Rudar Mursko Središće1 : 0Papuk Orahovica
27.08.2022. 17:30
3. NL Sjever
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Koprivnica0 : 2Virovitica
27.08.2022. 17:30
3. NL Sjever
Kokotov Vez, Domašinec
Dinamo Domašinec3 : 2Podravina Ludbreg
27.08.2022. 17:30
3. NL Sjever
Sportski park, Virje
Podravac Virje0 : 5Polet SMnM
3. kolo
Izvještaj
03.09.2022. 17:00
3. NL Sjever
NK POLET (SMnM), Sveti Martin na Muri
Polet SMnM1 : 1Radnik Križevci
03.09.2022. 17:00
3. NL Sjever
Ludbreg, Ludbreg
Podravina Ludbreg0 : 1Podravac Virje
03.09.2022. 17:00
3. NL Sjever
SRC VEGEŠKA, Virovitica
Virovitica2 : 4Dinamo Domašinec
03.09.2022. 17:00
3. NL Sjever
Papuk, Orahovica
Papuk Orahovica1 : 0Koprivnica
03.09.2022. 17:00
3. NL Sjever
SKUNC Sloboda, Varaždin
Varteks Varaždin2 : 0Rudar Mursko Središće
4. kolo
Izvještaj
10.09.2022. 17:00
3. NL Sjever
Gradski stadion, Križevci
Radnik Križevci3 : 0Rudar Mursko Središće
12.09.2022. 19:00
3. NL Sjever
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Koprivnica0 : 5Varteks Varaždin
10.09.2022. 17:00
3. NL Sjever
Kokotov Vez, Domašinec
Dinamo Domašinec0 : 0Papuk Orahovica
10.09.2022. 17:00
3. NL Sjever
Sportski park, Virje
Podravac Virje2 : 0Virovitica
10.09.2022. 17:00
3. NL Sjever
NK POLET (SMnM), Sveti Martin na Muri
Polet SMnM5 : 2Podravina Ludbreg
5. kolo
Izvještaj
17.09.2022. 16:30
3. NL Sjever
Ludbreg, Ludbreg
Podravina Ludbreg0 : 1Radnik Križevci
17.09.2022. 16:30
3. NL Sjever
SRC VEGEŠKA, Virovitica
Virovitica0 : 2Polet SMnM
17.09.2022. 16:30
3. NL Sjever
Papuk, Orahovica
Papuk Orahovica1 : 2Podravac Virje
17.09.2022. 16:30
3. NL Sjever
SKUNC Sloboda, Varaždin
Varteks Varaždin2 : 1Dinamo Domašinec
17.09.2022. 16:30
3. NL Sjever
Šuderka, Mursko Središće
Rudar Mursko Središće4 : 3Koprivnica
6. kolo
Izvještaj
24.09.2022. 16:30
3. NL Sjever
Gradski stadion, Križevci
Radnik Križevci3 : 1Koprivnica
24.09.2022. 16:30
3. NL Sjever
Kokotov Vez, Domašinec
Dinamo Domašinec4 : 0Rudar Mursko Središće
24.09.2022. 16:30
3. NL Sjever
Sportski park, Virje
Podravac Virje1 : 3Varteks Varaždin
24.09.2022. 16:30
3. NL Sjever
NK POLET (SMnM), Sveti Martin na Muri
Polet SMnM3 : 0Papuk Orahovica
24.09.2022. 16:30
3. NL Sjever
Ludbreg, Ludbreg
Podravina Ludbreg0 : 2Virovitica
7. kolo
Izvještaj
01.10.2022. 16:00
3. NL Sjever
SRC VEGEŠKA, Virovitica
Virovitica2 : 4Radnik Križevci
01.10.2022. 16:00
3. NL Sjever
Papuk, Orahovica
Papuk Orahovica2 : 1Podravina Ludbreg
30.09.2022. 16:00
3. NL Sjever
SKUNC Sloboda, Varaždin
Varteks Varaždin0 : 3Polet SMnM
01.10.2022. 16:00
3. NL Sjever
Šuderka, Mursko Središće
Rudar Mursko Središće3 : 0Podravac Virje
01.10.2022. 16:00
3. NL Sjever
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Koprivnica1 : 2Dinamo Domašinec
8. kolo
Izvještaj
08.10.2022. 16:00
3. NL Sjever
Gradski stadion, Križevci
Radnik Križevci6 : 0Dinamo Domašinec
08.10.2022. 16:00
3. NL Sjever
Sportski park, Virje
Podravac Virje1 : 3Koprivnica
08.10.2022. 16:00
3. NL Sjever
NK POLET (SMnM), Sveti Martin na Muri
Polet SMnM3 : 0Rudar Mursko Središće
08.10.2022. 16:00
3. NL Sjever
Ludbreg, Ludbreg
Podravina Ludbreg1 : 1Varteks Varaždin
08.10.2022. 16:00
3. NL Sjever
SRC VEGEŠKA, Virovitica
Virovitica2 : 2Papuk Orahovica
9. kolo
Izvještaj
12.10.2022. 16:00
3. NL Sjever
Papuk, Orahovica
Papuk Orahovica1 : 1Radnik Križevci
15.10.2022. 15:30
3. NL Sjever
SKUNC Sloboda, Varaždin
Varteks Varaždin2 : 0Virovitica
15.10.2022. 15:30
3. NL Sjever
Šuderka, Mursko Središće
Rudar Mursko Središće2 : 1Podravina Ludbreg
15.10.2022. 15:30
3. NL Sjever
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Koprivnica0 : 2Polet SMnM
15.10.2022. 15:30
3. NL Sjever
Kokotov Vez, Domašinec
Dinamo Domašinec2 : 1Podravac Virje
10. kolo
Izvještaj
22.10.2022. 14:30
3. NL Sjever
Gradski stadion, Križevci
Radnik Križevci2 : 1Podravac Virje
22.10.2022. 15:30
3. NL Sjever
Kokotov Vez, Domašinec
Dinamo Domašinec1 : 1Polet SMnM
24.10.2022. 17:00
3. NL Sjever
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Koprivnica1 : 1Podravina Ludbreg
22.10.2022. 15:30
3. NL Sjever
Šuderka, Mursko Središće
Rudar Mursko Središće4 : 0Virovitica
22.10.2022. 15:30
3. NL Sjever
Stadion Varteks, Varaždin
Varteks Varaždin4 : 0Papuk Orahovica
11. kolo
Izvještaj
29.10.2022. 15:00
3. NL Sjever
SKUNC Sloboda, Varaždin
Varteks Varaždin1 : 0Radnik Križevci
29.10.2022. 15:00
3. NL Sjever
Papuk, Orahovica
Papuk Orahovica2 : 0Rudar Mursko Središće
29.10.2022. 15:00
3. NL Sjever
SRC VEGEŠKA, Virovitica
Virovitica3 : 0Koprivnica
29.10.2022. 15:00
3. NL Sjever
Ludbreg, Ludbreg
Podravina Ludbreg5 : 0Dinamo Domašinec
29.10.2022. 15:00
3. NL Sjever
NK POLET (SMnM), Sveti Martin na Muri
Polet SMnM3 : 0Podravac Virje
12. kolo
Izvještaj
05.11.2022. 14:00
3. NL Sjever
Gradski stadion, Križevci
Radnik Križevci2 : 0Polet SMnM
05.11.2022. 14:00
3. NL Sjever
Sportski park, Virje
Podravac Virje1 : 2Podravina Ludbreg
05.11.2022. 14:00
3. NL Sjever
Kokotov Vez, Domašinec
Dinamo Domašinec2 : 1Virovitica
06.11.2022. 14:00
3. NL Sjever
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Koprivnica3 : 0Papuk Orahovica
05.11.2022. 14:00
3. NL Sjever
Šuderka, Mursko Središće
Rudar Mursko Središće1 : 1Varteks Varaždin
13. kolo
Izvještaj
12.11.2022. 13:30
3. NL Sjever
Šuderka, Mursko Središće
Rudar Mursko Središće0 : 0Radnik Križevci
12.11.2022. 13:30
3. NL Sjever
SKUNC Sloboda, Varaždin
Varteks Varaždin3 : 1Koprivnica
12.11.2022. 13:30
3. NL Sjever
Papuk, Orahovica
Papuk Orahovica1 : 1Dinamo Domašinec
12.11.2022. 13:30
3. NL Sjever
SRC VEGEŠKA, Virovitica
Virovitica2 : 0Podravac Virje
12.11.2022. 13:30
3. NL Sjever
Ludbreg, Ludbreg
Podravina Ludbreg0 : 1Polet SMnM
14. kolo
Izvještaj
19.11.2022. 13:30
3. NL Sjever
Gradski stadion, Križevci
Radnik Križevci5 : 2Podravina Ludbreg
19.11.2022. 13:30
3. NL Sjever
NK POLET (SMnM), Sveti Martin na Muri
Polet SMnM2 : 1Virovitica
19.11.2022. 13:30
3. NL Sjever
Sportski park, Virje
Podravac Virje7 : 2Papuk Orahovica
19.11.2022. 13:30
3. NL Sjever
Kokotov Vez, Domašinec
Dinamo Domašinec3 : 0Varteks Varaždin
19.11.2022. 13:30
3. NL Sjever
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Koprivnica0 : 1Rudar Mursko Središće
15. kolo
Izvještaj
11.03.2023. 15:00
3. NL Sjever
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Koprivnica : Radnik Križevci
11.03.2023. 15:00
3. NL Sjever
Šuderka, Mursko Središće
Rudar Mursko Središće : Dinamo Domašinec
11.03.2023. 15:00
3. NL Sjever
Stadion Varteks, Varaždin
Varteks Varaždin : Podravac Virje
11.03.2023. 15:00
3. NL Sjever
Papuk, Orahovica
Papuk Orahovica : Polet SMnM
11.03.2023. 15:00
3. NL Sjever
SRC VEGEŠKA, Virovitica
Virovitica : Podravina Ludbreg
16. kolo
Izvještaj
18.03.2023. 15:00
3. NL Sjever
Gradski stadion, Križevci
Radnik Križevci : Virovitica
18.03.2023. 15:00
3. NL Sjever
Ludbreg, Ludbreg
Podravina Ludbreg : Papuk Orahovica
18.03.2023. 15:00
3. NL Sjever
NK POLET (SMnM), Sveti Martin na Muri
Polet SMnM : Varteks Varaždin
18.03.2023. 15:00
3. NL Sjever
Sportski park, Virje
Podravac Virje : Rudar Mursko Središće
18.03.2023. 15:00
3. NL Sjever
Kokotov Vez, Domašinec
Dinamo Domašinec : Koprivnica
17. kolo
Izvještaj
25.03.2023. 15:30
3. NL Sjever
Kokotov Vez, Domašinec
Dinamo Domašinec : Radnik Križevci
25.03.2023. 15:30
3. NL Sjever
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Koprivnica : Podravac Virje
25.03.2023. 15:30
3. NL Sjever
Šuderka, Mursko Središće
Rudar Mursko Središće : Polet SMnM
25.03.2023. 15:30
3. NL Sjever
Stadion Varteks, Varaždin
Varteks Varaždin : Podravina Ludbreg
25.03.2023. 15:30
3. NL Sjever
Papuk, Orahovica
Papuk Orahovica : Virovitica
18. kolo
Izvještaj
01.04.2023. 15:30
3. NL Sjever
Gradski stadion, Križevci
Radnik Križevci : Papuk Orahovica
01.04.2023. 15:30
3. NL Sjever
SRC VEGEŠKA, Virovitica
Virovitica : Varteks Varaždin
01.04.2023. 15:30
3. NL Sjever
Ludbreg, Ludbreg
Podravina Ludbreg : Rudar Mursko Središće
01.04.2023. 15:30
3. NL Sjever
NK POLET (SMnM), Sveti Martin na Muri
Polet SMnM : Koprivnica
01.04.2023. 15:30
3. NL Sjever
Sportski park, Virje
Podravac Virje : Dinamo Domašinec
19. kolo
Izvještaj
08.04.2023. 16:00
3. NL Sjever
Sportski park, Virje
Podravac Virje : Radnik Križevci
08.04.2023. 16:00
3. NL Sjever
NK POLET (SMnM), Sveti Martin na Muri
Polet SMnM : Dinamo Domašinec
08.04.2023. 16:00
3. NL Sjever
Ludbreg, Ludbreg
Podravina Ludbreg : Koprivnica
08.04.2023. 16:00
3. NL Sjever
SRC VEGEŠKA, Virovitica
Virovitica : Rudar Mursko Središće
08.04.2023. 16:00
3. NL Sjever
Papuk, Orahovica
Papuk Orahovica : Varteks Varaždin
20. kolo
Izvještaj
15.04.2023. 16:00
3. NL Sjever
Gradski stadion, Križevci
Radnik Križevci : Varteks Varaždin
15.04.2023. 16:00
3. NL Sjever
Šuderka, Mursko Središće
Rudar Mursko Središće : Papuk Orahovica
15.04.2023. 16:00
3. NL Sjever
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Koprivnica : Virovitica
15.04.2023. 16:00
3. NL Sjever
Kokotov Vez, Domašinec
Dinamo Domašinec : Podravina Ludbreg
15.04.2023. 16:00
3. NL Sjever
Sportski park, Virje
Podravac Virje : Polet SMnM
21. kolo
Izvještaj
22.04.2023. 16:30
3. NL Sjever
NK POLET (SMnM), Sveti Martin na Muri
Polet SMnM : Radnik Križevci
22.04.2023. 16:30
3. NL Sjever
Ludbreg, Ludbreg
Podravina Ludbreg : Podravac Virje
22.04.2023. 16:30
3. NL Sjever
SRC VEGEŠKA, Virovitica
Virovitica : Dinamo Domašinec
22.04.2023. 16:30
3. NL Sjever
Papuk, Orahovica
Papuk Orahovica : Koprivnica
22.04.2023. 16:30
3. NL Sjever
Stadion Varteks, Varaždin
Varteks Varaždin : Rudar Mursko Središće
22. kolo
Izvještaj
29.04.2023. 16:30
3. NL Sjever
Gradski stadion, Križevci
Radnik Križevci : Rudar Mursko Središće
29.04.2023. 16:30
3. NL Sjever
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Koprivnica : Varteks Varaždin
29.04.2023. 16:30
3. NL Sjever
Kokotov Vez, Domašinec
Dinamo Domašinec : Papuk Orahovica
29.04.2023. 16:30
3. NL Sjever
Sportski park, Virje
Podravac Virje : Virovitica
29.04.2023. 16:30
3. NL Sjever
NK POLET (SMnM), Sveti Martin na Muri
Polet SMnM : Podravina Ludbreg
23. kolo
Izvještaj
06.05.2023. 17:00
3. NL Sjever
Ludbreg, Ludbreg
Podravina Ludbreg : Radnik Križevci
06.05.2023. 17:00
3. NL Sjever
SRC VEGEŠKA, Virovitica
Virovitica : Polet SMnM
06.05.2023. 17:00
3. NL Sjever
Papuk, Orahovica
Papuk Orahovica : Podravac Virje
06.05.2023. 17:00
3. NL Sjever
Stadion Varteks, Varaždin
Varteks Varaždin : Dinamo Domašinec
06.05.2023. 17:00
3. NL Sjever
Šuderka, Mursko Središće
Rudar Mursko Središće : Koprivnica
24. kolo
Izvještaj
13.05.2023. 17:00
3. NL Sjever
Gradski stadion, Križevci
Radnik Križevci : Koprivnica
13.05.2023. 17:00
3. NL Sjever
Kokotov Vez, Domašinec
Dinamo Domašinec : Rudar Mursko Središće
13.05.2023. 17:00
3. NL Sjever
Sportski park, Virje
Podravac Virje : Varteks Varaždin
13.05.2023. 17:00
3. NL Sjever
NK POLET (SMnM), Sveti Martin na Muri
Polet SMnM : Papuk Orahovica
13.05.2023. 17:00
3. NL Sjever
Ludbreg, Ludbreg
Podravina Ludbreg : Virovitica
25. kolo
Izvještaj
20.05.2023. 17:00
3. NL Sjever
SRC VEGEŠKA, Virovitica
Virovitica : Radnik Križevci
20.05.2023. 17:00
3. NL Sjever
Papuk, Orahovica
Papuk Orahovica : Podravina Ludbreg
20.05.2023. 17:00
3. NL Sjever
Stadion Varteks, Varaždin
Varteks Varaždin : Polet SMnM
20.05.2023. 17:00
3. NL Sjever
Šuderka, Mursko Središće
Rudar Mursko Središće : Podravac Virje
20.05.2023. 17:00
3. NL Sjever
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Koprivnica : Dinamo Domašinec
26. kolo
Izvještaj
27.05.2023. 17:30
3. NL Sjever
Gradski stadion, Križevci
Radnik Križevci : Dinamo Domašinec
27.05.2023. 17:30
3. NL Sjever
Sportski park, Virje
Podravac Virje : Koprivnica
27.05.2023. 17:30
3. NL Sjever
NK POLET (SMnM), Sveti Martin na Muri
Polet SMnM : Rudar Mursko Središće
27.05.2023. 17:30
3. NL Sjever
Ludbreg, Ludbreg
Podravina Ludbreg : Varteks Varaždin
27.05.2023. 17:30
3. NL Sjever
SRC VEGEŠKA, Virovitica
Virovitica : Papuk Orahovica
27. kolo
Izvještaj
03.06.2023. 17:30
3. NL Sjever
Papuk, Orahovica
Papuk Orahovica : Radnik Križevci
03.06.2023. 17:30
3. NL Sjever
Stadion Varteks, Varaždin
Varteks Varaždin : Virovitica
03.06.2023. 17:30
3. NL Sjever
Šuderka, Mursko Središće
Rudar Mursko Središće : Podravina Ludbreg
03.06.2023. 17:30
3. NL Sjever
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Koprivnica : Polet SMnM
03.06.2023. 17:30
3. NL Sjever
Kokotov Vez, Domašinec
Dinamo Domašinec : Podravac Virje
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Polet SMnM141031317+2433
2.Radnik Križevci141031319+2233
3.Varteks Varaždin148242414+1026
4.Dinamo Domašinec147432322+125
5.Rudar Mursko Središće146261622-620
6.Virovitica145182024-416
7.Papuk Orahovica144461425-1116
8.Podravac Virje1440101730-1312
9.Podravina Ludbreg142391826-89
10.Koprivnica1422101429-158
10 golova
Tihomir Šoštarić
9 golova
Davor Sinjaković
8 golova
Stjepan Krznar
7 golova
Marko Šarić, Marin Vratković
6 golova
Mihael Mladen, Josip Golubar
5 golova
Leo Tropšek, Hrvoje Mladen, Ivan Šignjar
4 gola
Kevin Nedeljko, Dino Kovačec, Goran Dlesk, Nikola Suvajac, Dejan Glavica, Benjamin Dijanešić
3 gola
Nikola Barat, Leon Lacić-Klarić, Filip Novak, David Kranclbinder, Gabriel DOS ANJOS REGANHAM, Rok Horaček, Niko Mihalinec, Andrej Jurinić, David Petika, Karlo Petrinić, David Šmrček
2 gola
Tomislav Herceg, David Arap, Arpad Vaš, Karlo Malenović, Marin Zdelar, Ivan Krznarić, Sandi Kovač, Luka Bacinger, Šimun Šabijan, Filip Petak, Ivan Cimerman, Mato Bagavac, Neven Hlišć, Petar Horvat, Dorian Mikičić, Elvis Sabol, Tomislav Pleić
1 gol
Antun Šokec, Fran Antolović, Matija Vuić, Leo Hajdinjak, Dražen Mlinarić, Marko Radotović, Matej Mezga, Branimir Glavnik, Stiven Sabol, Janko Brlas, Krunoslav Srbljinović, Davor Telebar, Rodrigo Silva Lima, Domagoj Banec, Bojan Tucaković, Leonard Mesarić, Petar Ježić, Evald Vinko, Domagoj Šumandl, Fran Kukec, Leon Rališ, Mihael Mačković, Ilija Liklin, Borna Mimić, Marko Jozić, Ivan Delić, Karlo Mihoković, Filip Perčić, Nino Patafta, Martin Halavuk, Vinicius Muniz Ribeiro, Edo Žganec, Marko Žulić, Dorian Jakupak, Luka Artuković

Ljestvica

1.Polet SMnM14+2433
2.Radnik Križevci14+2233
3.Varteks Varaždin14+1026
4.Dinamo Domašinec14+125
5.Rudar Mursko Središće14-620
6.Virovitica14-416
7.Papuk Orahovica14-1116
8.Podravac Virje14-1312
9.Podravina Ludbreg14-89
10.Koprivnica14-158