Hrvatski nogometni savez > Natjecanja

3. HNL Sjever

Treća hrvatska nogometna liga treća je najviša razina natjecanja u hrvatskom ligaškom sustavu.

3. HNL Sjever
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • O natjecanju
1. kolo
Izvještaj
21.08.2021. 17:30
Stadion Varteks, Varaždin
Varteks Varaždin0 : 0Mladost Ždralovi
21.08.2021. 17:30
Ludbreg, Ludbreg
Podravina Ludbreg0 : 4Polet SMnM
21.08.2021. 17:30
SRC VEGEŠKA, Virovitica
Virovitica1 : 3Međimurje
21.08.2021. 17:30
Šuderka, Mursko Središće
Rudar Mursko Središće1 : 4Radnik Križevci
21.08.2021. 17:30
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar7 : 0Podravac Virje
25.08.2021. 18:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Koprivnica5 : 2Papuk Orahovica
2. kolo
Izvještaj
28.08.2021. 17:00
Brdo, Ždralovi
Mladost Ždralovi2 : 1Podravac Virje
28.08.2021. 17:00
Gradski stadion, Križevci
Radnik Križevci2 : 0Bjelovar
29.08.2021. 17:30
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje3 : 0Koprivnica
28.08.2021. 17:00
NK POLET (SMnM), Sveti Martin na Muri
Polet SMnM6 : 0Virovitica
28.08.2021. 17:00
SKUNC Sloboda, Varaždin
Varteks Varaždin0 : 2Podravina Ludbreg
28.08.2021. 17:00
Papuk, Orahovica
Papuk Orahovica3 : 3Rudar Mursko Središće
3. kolo
Izvještaj
04.09.2021. 17:00
NK Podravina, Ludbreg
Podravina Ludbreg2 : 4Mladost Ždralovi
04.09.2021. 17:00
SRC VEGEŠKA, Virovitica
Virovitica0 : 1Varteks Varaždin
04.09.2021. 17:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Koprivnica0 : 3Polet SMnM
04.09.2021. 17:00
Šuderka, Mursko Središće
Rudar Mursko Središće1 : 2Međimurje
04.09.2021. 17:00
Sportski park, Virje
Podravac Virje2 : 4Radnik Križevci
04.09.2021. 17:00
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar1 : 2Papuk Orahovica
4. kolo
Izvještaj
11.09.2021. 16:30
Brdo, Ždralovi
Mladost Ždralovi2 : 0Radnik Križevci
11.09.2021. 16:30
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje2 : 2Bjelovar
11.09.2021. 16:30
NK POLET (SMnM), Sveti Martin na Muri
Polet SMnM11 : 0Rudar Mursko Središće
12.09.2021. 17:00
SKUNC Sloboda, Varaždin
Varteks Varaždin1 : 0Koprivnica
11.09.2021. 16:30
NK Podravina, Ludbreg
Podravina Ludbreg2 : 0Virovitica
11.09.2021. 16:30
Papuk, Orahovica
Papuk Orahovica1 : 1Podravac Virje
5. kolo
Izvještaj
18.09.2021. 16:00
SRC VEGEŠKA, Virovitica
Virovitica0 : 4Mladost Ždralovi
19.09.2021. 16:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Koprivnica2 : 2Podravina Ludbreg
18.09.2021. 16:00
Šuderka, Mursko Središće
Rudar Mursko Središće0 : 1Varteks Varaždin
18.09.2021. 16:00
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar3 : 2Polet SMnM
18.09.2021. 16:00
Sportski park, Virje
Podravac Virje1 : 2Međimurje
18.09.2021. 16:00
Gradski stadion, Križevci
Radnik Križevci1 : 2Papuk Orahovica
6. kolo
Izvještaj
25.09.2021. 15:30
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje1 : 1Radnik Križevci
25.09.2021. 15:30
NK POLET (SMnM), Sveti Martin na Muri
Polet SMnM3 : 0Podravac Virje
25.09.2021. 13:00
SKUNC Sloboda, Varaždin
Varteks Varaždin0 : 0Bjelovar
25.09.2021. 15:30
NK Podravina, Ludbreg
Podravina Ludbreg2 : 2Rudar Mursko Središće
25.09.2021. 15:30
SRC VEGEŠKA, Virovitica
Virovitica1 : 3Koprivnica
25.09.2021. 15:30
Brdo, Ždralovi
Mladost Ždralovi1 : 1Papuk Orahovica
7. kolo
Izvještaj
02.10.2021. 15:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Koprivnica1 : 1Mladost Ždralovi
02.10.2021. 16:00
Šuderka, Mursko Središće
Rudar Mursko Središće1 : 1Virovitica
02.10.2021. 15:00
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar5 : 0Podravina Ludbreg
02.10.2021. 15:00
Sportski park, Virje
Podravac Virje1 : 2Varteks Varaždin
02.10.2021. 15:00
Gradski stadion, Križevci
Radnik Križevci1 : 0Polet SMnM
02.10.2021. 15:00
Papuk, Orahovica
Papuk Orahovica1 : 0Međimurje
8. kolo
Izvještaj
09.10.2021. 15:00
Brdo, Ždralovi
Mladost Ždralovi3 : 0Međimurje
09.10.2021. 15:00
SKUNC Sloboda, Varaždin
Varteks Varaždin0 : 1Radnik Križevci
09.10.2021. 15:00
NK Podravina, Ludbreg
Podravina Ludbreg2 : 2Podravac Virje
09.10.2021. 15:00
SRC VEGEŠKA, Virovitica
Virovitica0 : 2Bjelovar
09.10.2021. 15:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Koprivnica1 : 1Rudar Mursko Središće
09.10.2021. 15:00
NK POLET (SMnM), Sveti Martin na Muri
Polet SMnM3 : 2Papuk Orahovica
9. kolo
Izvještaj
16.10.2021. 15:00
Šuderka, Mursko Središće
Rudar Mursko Središće0 : 2Mladost Ždralovi
16.10.2021. 15:00
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar3 : 1Koprivnica
16.10.2021. 15:00
Sportski park, Virje
Podravac Virje3 : 0Virovitica
16.10.2021. 15:00
Gradski stadion, Križevci
Radnik Križevci2 : 0Podravina Ludbreg
16.10.2021. 15:00
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje1 : 0Polet SMnM
16.10.2021. 15:00
Papuk, Orahovica
Papuk Orahovica6 : 1Varteks Varaždin
10. kolo
Izvještaj
23.10.2021. 14:00
Brdo, Ždralovi
Mladost Ždralovi1 : 2Polet SMnM
23.10.2021. 14:00
SKUNC Sloboda, Varaždin
Varteks Varaždin1 : 3Međimurje
23.10.2021. 14:00
SRC VEGEŠKA, Virovitica
Virovitica2 : 3Radnik Križevci
23.10.2021. 14:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Koprivnica2 : 2Podravac Virje
23.10.2021. 14:00
Šuderka, Mursko Središće
Rudar Mursko Središće1 : 3Bjelovar
23.10.2021. 14:00
NK Podravina, Ludbreg
Podravina Ludbreg2 : 2Papuk Orahovica
11. kolo
Izvještaj
30.10.2021. 14:00
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar0 : 2Mladost Ždralovi
30.10.2021. 14:00
Sportski park, Virje
Podravac Virje3 : 1Rudar Mursko Središće
30.10.2021. 14:00
Gradski stadion, Križevci
Radnik Križevci3 : 0Koprivnica
30.10.2021. 14:00
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje3 : 0Podravina Ludbreg
30.10.2021. 14:00
NK POLET (SMnM), Sveti Martin na Muri
Polet SMnM3 : 0Varteks Varaždin
30.10.2021. 14:00
Papuk, Orahovica
Papuk Orahovica2 : 0Virovitica
12. kolo
Izvještaj
06.11.2021. 13:30
Brdo, Ždralovi
Mladost Ždralovi1 : 1Varteks Varaždin
06.11.2021. 13:30
NK POLET (SMnM), Sveti Martin na Muri
Polet SMnM1 : 0Podravina Ludbreg
06.11.2021. 13:30
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje3 : 0Virovitica
06.11.2021. 13:30
Gradski stadion, Križevci
Radnik Križevci6 : 0Rudar Mursko Središće
06.11.2021. 13:30
Sportski park, Virje
Podravac Virje2 : 1Bjelovar
06.11.2021. 13:30
Papuk, Orahovica
Papuk Orahovica2 : 1Koprivnica
13. kolo
Izvještaj
13.11.2021. 13:30
Sportski park, Virje
Podravac Virje0 : 1Mladost Ždralovi
13.11.2021. 13:30
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar3 : 1Radnik Križevci
28.11.2021. 13:30
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Koprivnica0 : 2Međimurje
13.11.2021. 13:30
SRC VEGEŠKA, Virovitica
Virovitica1 : 3Polet SMnM
27.11.2021. 13:30
NK Podravina, Ludbreg
Podravina Ludbreg4 : 1Varteks Varaždin
13.11.2021. 13:30
Šuderka, Mursko Središće
Rudar Mursko Središće5 : 2Papuk Orahovica
14. kolo
Izvještaj
20.11.2021. 13:30
Brdo, Ždralovi
Mladost Ždralovi1 : 2Podravina Ludbreg
20.11.2021. 13:30
SKUNC Sloboda, Varaždin
Varteks Varaždin1 : 2Virovitica
20.11.2021. 13:30
NK POLET (SMnM), Sveti Martin na Muri
Polet SMnM2 : 0Koprivnica
20.11.2021. 13:30
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje1 : 3Rudar Mursko Središće
20.11.2021. 13:30
Gradski stadion, Križevci
Radnik Križevci2 : 0Podravac Virje
27.11.2021. 13:30
Papuk, Orahovica
Papuk Orahovica3 : 4Bjelovar
15. kolo
Izvještaj
-
Gradski stadion, Križevci
Radnik Križevci : Mladost Ždralovi
-
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar : Međimurje
-
Šuderka, Mursko Središće
Rudar Mursko Središće : Polet SMnM
-
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Koprivnica : Varteks Varaždin
-
SRC VEGEŠKA, Virovitica
Virovitica : Podravina Ludbreg
-
Sportski park, Virje
Podravac Virje : Papuk Orahovica
16. kolo
Izvještaj
-
Brdo, Ždralovi
Mladost Ždralovi : Virovitica
-
NK Podravina, Ludbreg
Podravina Ludbreg : Koprivnica
-
SKUNC Sloboda, Varaždin
Varteks Varaždin : Rudar Mursko Središće
-
NK POLET (SMnM), Sveti Martin na Muri
Polet SMnM : Bjelovar
-
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje : Podravac Virje
-
Papuk, Orahovica
Papuk Orahovica : Radnik Križevci
17. kolo
Izvještaj
-
Gradski stadion, Križevci
Radnik Križevci : Međimurje
-
Sportski park, Virje
Podravac Virje : Polet SMnM
-
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar : Varteks Varaždin
-
Šuderka, Mursko Središće
Rudar Mursko Središće : Podravina Ludbreg
-
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Koprivnica : Virovitica
-
Papuk, Orahovica
Papuk Orahovica : Mladost Ždralovi
18. kolo
Izvještaj
-
Brdo, Ždralovi
Mladost Ždralovi : Koprivnica
-
SRC VEGEŠKA, Virovitica
Virovitica : Rudar Mursko Središće
-
NK Podravina, Ludbreg
Podravina Ludbreg : Bjelovar
-
SKUNC Sloboda, Varaždin
Varteks Varaždin : Podravac Virje
-
NK POLET (SMnM), Sveti Martin na Muri
Polet SMnM : Radnik Križevci
-
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje : Papuk Orahovica
19. kolo
Izvještaj
-
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje : Mladost Ždralovi
-
Gradski stadion, Križevci
Radnik Križevci : Varteks Varaždin
-
Sportski park, Virje
Podravac Virje : Podravina Ludbreg
-
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar : Virovitica
-
Šuderka, Mursko Središće
Rudar Mursko Središće : Koprivnica
-
NK POLET (SMnM), Sveti Martin na Muri
Papuk Orahovica : Polet SMnM
20. kolo
Izvještaj
-
Brdo, Ždralovi
Mladost Ždralovi : Rudar Mursko Središće
-
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Koprivnica : Bjelovar
-
SRC VEGEŠKA, Virovitica
Virovitica : Podravac Virje
-
NK Podravina, Ludbreg
Podravina Ludbreg : Radnik Križevci
-
NK POLET (SMnM), Sveti Martin na Muri
Polet SMnM : Međimurje
-
SKUNC Sloboda, Varaždin
Varteks Varaždin : Papuk Orahovica
21. kolo
Izvještaj
-
NK POLET (SMnM), Sveti Martin na Muri
Polet SMnM : Mladost Ždralovi
-
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje : Varteks Varaždin
-
Gradski stadion, Križevci
Radnik Križevci : Virovitica
-
Sportski park, Virje
Podravac Virje : Koprivnica
-
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar : Rudar Mursko Središće
-
Papuk, Orahovica
Papuk Orahovica : Podravina Ludbreg
22. kolo
Izvještaj
-
Brdo, Ždralovi
Mladost Ždralovi : Bjelovar
-
Šuderka, Mursko Središće
Rudar Mursko Središće : Podravac Virje
-
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Koprivnica : Radnik Križevci
-
NK Podravina, Ludbreg
Podravina Ludbreg : Međimurje
-
SKUNC Sloboda, Varaždin
Varteks Varaždin : Polet SMnM
-
SRC VEGEŠKA, Virovitica
Virovitica : Papuk Orahovica
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Polet SMnM141103439+3433
2.Radnik Križevci1410133113+1831
3.Međimurje149232614+1229
4.Mladost Ždralovi148422510+1528
5.Bjelovar148243418+1626
6.Papuk Orahovica146443128+322
7.Podravina Ludbreg144462029-916
8.Varteks Varaždin144371023-1315
9.Podravac Virje143381830-1212
10.Koprivnica142481628-1210
11.Rudar Mursko Središće142481942-2310
12.Virovitica141112837-294
15 golova
Marko Nikolić
13 golova
Miroslav Rukavina
12 golova
Nino Patafta
9 golova
Filip Škvorc, Jakov Pranjić, Nusmir FAJIĆ
7 golova
Dejan Glavica
6 golova
David Žabec, Luka Artuković
5 golova
Josip Golubar, Vedran Furmek, Ivan Dolovski
4 gola
Petar Ratajec, Mauro Benko, Leo Vurušić, Hrvoje Mladen, Josip Brezovec, Dominik Glavina, Filip Lovković, Marko Radotović, Ronaldo Rengel, Marko Šarić
3 gola
Luka Bacinger, Neven Hlišć, Vedran Kočiš, David Arap, Eugen Jelić Balta, Marin Zdelar, Leon Rališ, Petar Špoljarić
2 gola
Matej Rukavina, Pavao Zadravec, Bruno Kunštek, Marko Pranjić, Martin Halavuk, Dominik Sabol, Fran Rožmarić, Vinicius Muniz Ribeiro, Luan Santos Oliveira Bispo, Mateus Matoničkin, David Šmrček, Nino Brcković, Evald Vinko, Deni Hajdarović, Vedran Mlinarić, Matija Vrbanić, Nikola Suvajac, Goran Dlesk, Perica Ivetić, Antonio Dodlek, Nikola Barat, Leon Benko, Josip-Domagoj Hranilović, Ivan Sabljić, Mark Djevelekaj, Stjepan Mamić, Igor Tkalčić, Marin Vratković, David Kranclbinder, Denis Glavina, Ivan Cimerman, Jurica Šantić, Ivan Abramović, Stipe Ćavić, Davor Sinjaković
1 gol
Stjepan Šantek, Bruno Čovo, Marko Čovo, Karlo Benković, Luka Mezga, David Podboj, Emanuel Mihalić, Martin Buzuk, Domagoj Škojo, Mihael Mladen, Antun Šokec, Adrijano Roček, Luka Majdenić, Mateo Jakšić, Mario Nikolić, Adrijan Coha, Ivan Antolek, Hrvoje Trupac, Matija Petak, Bojan Tucaković, Mario Kranjec, Leonard Mesarić, Tomislav Bušljeta, Tomislav Pleić, Jakov Gogić, Toni Brezina, Luka Vinovrški, Petar Ježić, Petar Horvat, Karlo Kraljić, Filip Srpak, Ivan Vidaković, David Petika, Luka Špoljar, Arpad Vaš, Dino Vršić, Karlo Mihoković, Kevin Nedeljko, Davor Mikulić, Romano Lisjak, Filip Perčić, Silvio Radiković, Dominik Furmek, Lovro Panić Levak

Ljestvica

1.Polet SMnM14+3433
2.Radnik Križevci14+1831
3.Međimurje14+1229
4.Mladost Ždralovi14+1528
5.Bjelovar14+1626
6.Papuk Orahovica14+322
7.Podravina Ludbreg14-916
8.Varteks Varaždin14-1315
9.Podravac Virje14-1212
10.Koprivnica14-1210
11.Rudar Mursko Središće14-2310
12.Virovitica14-294