Hrvatski nogometni savez > Natjecanja

3. HNL Središte

Treća hrvatska nogometna liga treća je najviša razina natjecanja u hrvatskom ligaškom sustavu.

3. HNL Središte
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • O natjecanju
1. kolo
Izvještaj
27.08.2022. 17:00
ŠRC LUKAVEC, LUKAVEC
Lukavec2 : 1Dinamo OO
27.08.2022. 17:00
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec1 : 0HAŠK 1903
28.08.2022. 17:00
NK Mladost, Petrinja
Mladost Petrinja2 : 1Sava Strmec
27.08.2022. 17:00
Vrapče, Zagreb
Vrapče2 : 1Trešnjevka
27.08.2022. 17:00
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec5 : 2Gaj Mače
27.08.2022. 17:00
Lučko, Lučko
Lučko2 : 1Ponikve
27.08.2022. 17:00
Gradski stadion, Sisak
Segesta 1 : 3Samobor
27.08.2022. 19:00
Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
Karlovac 19193 : 0Maksimir
28.08.2022. 17:00
SC Bistra, Donja Bistra
Bistra0 : 0Ravnice
2. kolo
Izvještaj
04.09.2022. 11:00
Odranski Obrež, Odranski Obrež
Dinamo OO1 : 3Ravnice
03.09.2022. 16:30
Oboj, Zagreb
Maksimir7 : 1Bistra
03.09.2022. 16:30
SC Samobor, Samobor
Samobor0 : 1Karlovac 1919
03.09.2022. 16:30
Gajnice, Zagreb
Ponikve1 : 1Segesta
04.09.2022. 11:00
NK GAJ, Mače
Gaj Mače1 : 0Lučko
03.09.2022. 16:30
Graba, Zagreb
Trešnjevka3 : 1Vrbovec
03.09.2022. 16:30
NK Mladost, Petrinja
Mladost Petrinja1 : 3Vrapče
03.09.2022. 16:30
Pešćenica, Zagreb
HAŠK 19033 : 1Sava Strmec
03.09.2022. 16:30
ŠRC LUKAVEC, LUKAVEC
Lukavec0 : 0Kurilovec
3. kolo
Izvještaj
07.09.2022. 16:30
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec4 : 2Dinamo OO
07.09.2022. 16:30
ŠRC LUKAVEC, LUKAVEC
Lukavec0 : 1Sava Strmec
07.09.2022. 16:30
Vrapče, Zagreb
Vrapče3 : 0HAŠK 1903
07.09.2022. 16:30
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec5 : 2Mladost Petrinja
07.09.2022. 16:30
Lučko, Lučko
Lučko3 : 0Trešnjevka
07.09.2022. 16:30
Gradski stadion, Sisak
Segesta 3 : 0Gaj Mače
13.09.2022. 19:00
Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
Karlovac 19193 : 0Ponikve
07.09.2022. 16:30
SC Bistra, Donja Bistra
Bistra3 : 1Samobor
07.09.2022. 16:30
SRC Tekstilac, Zagreb
Ravnice1 : 4Maksimir
4. kolo
Izvještaj
11.09.2022. 11:00
Odranski Obrež, Odranski Obrež
Dinamo OO3 : 2Maksimir
10.09.2022. 16:30
SC Samobor, Samobor
Samobor1 : 1Ravnice
10.09.2022. 16:30
Gajnice, Zagreb
Ponikve2 : 0Bistra
10.09.2022. 16:30
NK GAJ, Mače
Gaj Mače2 : 1Karlovac 1919
10.09.2022. 16:30
Graba, Zagreb
Trešnjevka3 : 2Segesta
10.09.2022. 16:30
NK Mladost, Petrinja
Mladost Petrinja1 : 1Lučko
10.09.2022. 16:30
Pešćenica, Zagreb
HAŠK 19031 : 1Vrbovec
10.09.2022. 16:30
ŠRC LUKAVEC, LUKAVEC
Lukavec2 : 2Vrapče
10.09.2022. 16:30
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec2 : 1Sava Strmec
5. kolo
Izvještaj
18.09.2022. 16:30
Sportski centar Lazina, Strmec
Sava Strmec2 : 3Dinamo OO
17.09.2022. 16:30
Vrapče, Zagreb
Vrapče2 : 0Kurilovec
18.09.2022. 16:30
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec1 : 0Lukavec
21.09.2022. 16:30
Lučko, Lučko
Lučko1 : 1HAŠK 1903
17.09.2022. 16:30
Gradski stadion, Sisak
Segesta 0 : 0Mladost Petrinja
18.09.2022. 16:30
Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
Karlovac 19194 : 0Trešnjevka
18.09.2022. 16:30
SC Bistra, Donja Bistra
Bistra3 : 1Gaj Mače
21.09.2022. 16:30
SRC Tekstilac, Zagreb
Ravnice0 : 1Ponikve
17.09.2022. 16:30
Oboj, Zagreb
Maksimir3 : 2Samobor
6. kolo
Izvještaj
25.09.2022. 11:00
Odranski Obrež, Odranski Obrež
Dinamo OO2 : 0Samobor
24.09.2022. 16:15
Gajnice, Zagreb
Ponikve1 : 0Maksimir
25.09.2022. 11:00
NK GAJ, Mače
Gaj Mače1 : 1Ravnice
21.09.2022. 16:15
Graba, Zagreb
Trešnjevka1 : 0Bistra
24.09.2022. 16:15
NK Mladost, Petrinja
Mladost Petrinja1 : 1Karlovac 1919
24.09.2022. 16:15
Pešćenica, Zagreb
HAŠK 19031 : 5Segesta
24.09.2022. 16:15
ŠRC LUKAVEC, LUKAVEC
Lukavec0 : 2Lučko
24.09.2022. 16:15
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec0 : 3Vrbovec
25.09.2022. 16:15
SC Samobor, Samobor
Sava Strmec1 : 1Vrapče
7. kolo
Izvještaj
28.09.2022. 16:15
Vrapče, Zagreb
Vrapče3 : 1Dinamo OO
28.09.2022. 16:15
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec1 : 1Sava Strmec
28.09.2022. 16:15
Lučko, Lučko
Lučko3 : 0Kurilovec
28.09.2022. 16:15
Gradski stadion, Sisak
Segesta 4 : 1Lukavec
28.09.2022. 19:00
Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
Karlovac 19195 : 0HAŠK 1903
28.09.2022. 16:15
SC Bistra, Donja Bistra
Bistra1 : 0Mladost Petrinja
28.09.2022. 16:15
SRC Tekstilac, Zagreb
Ravnice1 : 2Trešnjevka
28.09.2022. 16:15
Oboj, Zagreb
Maksimir3 : 1Gaj Mače
28.09.2022. 16:15
SC Samobor, Samobor
Samobor3 : 1Ponikve
8. kolo
Izvještaj
02.10.2022. 11:00
Odranski Obrež, Odranski Obrež
Dinamo OO2 : 4Ponikve
02.10.2022. 11:00
NK GAJ, Mače
Gaj Mače1 : 3Samobor
01.10.2022. 16:00
Graba, Zagreb
Trešnjevka1 : 3Maksimir
01.10.2022. 16:00
NK Mladost, Petrinja
Mladost Petrinja4 : 0Ravnice
01.10.2022. 16:00
Pešćenica, Zagreb
HAŠK 19032 : 1Bistra
01.10.2022. 16:00
ŠRC LUKAVEC, LUKAVEC
Lukavec0 : 0Karlovac 1919
01.10.2022. 16:00
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec2 : 2Segesta
02.10.2022. 16:00
SC Samobor, Samobor
Sava Strmec0 : 0Lučko
01.10.2022. 16:00
Vrapče, Zagreb
Vrapče3 : 0Vrbovec
9. kolo
Izvještaj
08.10.2022. 15:15
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec : Dinamo OO
08.10.2022. 15:15
Lučko, Lučko
Lučko : Vrapče
08.10.2022. 15:15
Gradski stadion, Sisak
Segesta : Sava Strmec
08.10.2022. 19:00
Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
Karlovac 1919 : Kurilovec
09.10.2022. 15:15
SC Bistra, Donja Bistra
Bistra : Lukavec
08.10.2022. 15:15
SRC Tekstilac, Zagreb
Ravnice : HAŠK 1903
08.10.2022. 15:15
Oboj, Zagreb
Maksimir : Mladost Petrinja
08.10.2022. 15:15
SC Samobor, Samobor
Samobor : Trešnjevka
08.10.2022. 15:15
Gajnice, Zagreb
Ponikve : Gaj Mače
10. kolo
Izvještaj
16.10.2022. 11:00
Odranski Obrež, Odranski Obrež
Dinamo OO : Gaj Mače
15.10.2022. 15:00
Graba, Zagreb
Trešnjevka : Ponikve
15.10.2022. 15:00
NK Mladost, Petrinja
Mladost Petrinja : Samobor
15.10.2022. 15:00
Pešćenica, Zagreb
HAŠK 1903 : Maksimir
15.10.2022. 15:00
ŠRC LUKAVEC, LUKAVEC
Lukavec : Ravnice
15.10.2022. 15:00
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec : Bistra
16.10.2022. 15:00
SC Samobor, Samobor
Sava Strmec : Karlovac 1919
15.10.2022. 15:00
Vrapče, Zagreb
Vrapče : Segesta
15.10.2022. 15:00
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec : Lučko
11. kolo
Izvještaj
22.10.2022. 15:00
Lučko, Lučko
Lučko : Dinamo OO
22.10.2022. 15:00
Gradski stadion, Sisak
Segesta : Vrbovec
22.10.2022. 19:00
Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
Karlovac 1919 : Vrapče
23.10.2022. 15:00
SC Bistra, Donja Bistra
Bistra : Sava Strmec
22.10.2022. 15:00
SRC Tekstilac, Zagreb
Ravnice : Kurilovec
22.10.2022. 15:00
Oboj, Zagreb
Maksimir : Lukavec
22.10.2022. 15:00
SC Samobor, Samobor
Samobor : HAŠK 1903
22.10.2022. 15:00
Gajnice, Zagreb
Ponikve : Mladost Petrinja
23.10.2022. 11:00
NK GAJ, Mače
Gaj Mače : Trešnjevka
12. kolo
Izvještaj
30.10.2022. 11:00
Odranski Obrež, Odranski Obrež
Dinamo OO : Trešnjevka
29.10.2022. 15:00
NK Mladost, Petrinja
Mladost Petrinja : Gaj Mače
29.10.2022. 15:00
Pešćenica, Zagreb
HAŠK 1903 : Ponikve
29.10.2022. 15:00
ŠRC LUKAVEC, LUKAVEC
Lukavec : Samobor
29.10.2022. 15:00
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec : Maksimir
30.10.2022. 15:00
SC Samobor, Samobor
Sava Strmec : Ravnice
29.10.2022. 15:00
Vrapče, Zagreb
Vrapče : Bistra
29.10.2022. 15:00
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec : Karlovac 1919
29.10.2022. 15:00
Lučko, Lučko
Lučko : Segesta
13. kolo
Izvještaj
05.11.2022. 14:45
Gradski stadion, Sisak
Segesta : Dinamo OO
19.11.2022. 14:45
Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
Karlovac 1919 : Lučko
06.11.2022. 11:00
SC Bistra, Donja Bistra
Bistra : Vrbovec
05.11.2022. 14:45
SRC Tekstilac, Zagreb
Ravnice : Vrapče
05.11.2022. 14:45
Oboj, Zagreb
Maksimir : Sava Strmec
05.11.2022. 14:45
SC Samobor, Samobor
Samobor : Kurilovec
05.11.2022. 14:45
Gajnice, Zagreb
Ponikve : Lukavec
06.11.2022. 11:00
NK GAJ, Mače
Gaj Mače : HAŠK 1903
05.11.2022. 14:45
Graba, Zagreb
Trešnjevka : Mladost Petrinja
14. kolo
Izvještaj
13.11.2022. 11:00
Odranski Obrež, Odranski Obrež
Dinamo OO : Mladost Petrinja
12.11.2022. 14:30
Pešćenica, Zagreb
HAŠK 1903 : Trešnjevka
12.11.2022. 14:30
ŠRC LUKAVEC, LUKAVEC
Lukavec : Gaj Mače
12.11.2022. 14:30
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec : Ponikve
13.11.2022. 14:30
SC Samobor, Samobor
Sava Strmec : Samobor
12.11.2022. 14:30
Vrapče, Zagreb
Vrapče : Maksimir
12.11.2022. 14:30
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec : Ravnice
12.11.2022. 14:30
Lučko, Lučko
Lučko : Bistra
12.11.2022. 14:30
Gradski stadion, Sisak
Segesta : Karlovac 1919
15. kolo
Izvještaj
19.11.2022. 19:00
Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
Karlovac 1919 : Dinamo OO
20.11.2022. 14:15
SC Bistra, Donja Bistra
Bistra : Segesta
19.11.2022. 14:15
SRC Tekstilac, Zagreb
Ravnice : Lučko
19.11.2022. 14:15
Oboj, Zagreb
Maksimir : Vrbovec
19.11.2022. 14:15
SC Samobor, Samobor
Samobor : Vrapče
19.11.2022. 14:15
Gajnice, Zagreb
Ponikve : Sava Strmec
20.11.2022. 11:00
NK GAJ, Mače
Gaj Mače : Kurilovec
19.11.2022. 14:15
Graba, Zagreb
Trešnjevka : Lukavec
19.11.2022. 14:15
NK Mladost, Petrinja
Mladost Petrinja : HAŠK 1903
16. kolo
Izvještaj
27.11.2022. 11:00
Odranski Obrež, Odranski Obrež
Dinamo OO : HAŠK 1903
26.11.2022. 14:00
ŠRC LUKAVEC, LUKAVEC
Lukavec : Mladost Petrinja
26.11.2022. 14:00
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec : Trešnjevka
27.11.2022. 14:00
SC Samobor, Samobor
Sava Strmec : Gaj Mače
26.11.2022. 14:00
Vrapče, Zagreb
Vrapče : Ponikve
26.11.2022. 14:00
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec : Samobor
26.11.2022. 14:00
Lučko, Lučko
Lučko : Maksimir
26.11.2022. 14:00
Gradski stadion, Sisak
Segesta : Ravnice
26.11.2022. 19:00
Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
Karlovac 1919 : Bistra
17. kolo
Izvještaj
04.12.2022. 13:45
SC Bistra, Donja Bistra
Bistra : Dinamo OO
03.12.2022. 13:45
SRC Tekstilac, Zagreb
Ravnice : Karlovac 1919
03.12.2022. 13:45
Oboj, Zagreb
Maksimir : Segesta
03.12.2022. 13:45
SC Samobor, Samobor
Samobor : Lučko
03.12.2022. 13:45
Gajnice, Zagreb
Ponikve : Vrbovec
04.12.2022. 11:00
NK GAJ, Mače
Gaj Mače : Vrapče
03.12.2022. 13:45
Graba, Zagreb
Trešnjevka : Sava Strmec
03.12.2022. 13:45
NK Mladost, Petrinja
Mladost Petrinja : Kurilovec
03.12.2022. 13:45
Pešćenica, Zagreb
HAŠK 1903 : Lukavec
18. kolo
Izvještaj
-
Odranski Obrež, Odranski Obrež
Dinamo OO : Lukavec
-
Pešćenica, Zagreb
HAŠK 1903 : Kurilovec
-
Sportski centar Lazina, Strmec
Sava Strmec : Mladost Petrinja
-
Graba, Zagreb
Trešnjevka : Vrapče
-
NK GAJ, Mače
Gaj Mače : Vrbovec
-
Gajnice, Zagreb
Ponikve : Lučko
-
SC Samobor, Samobor
Samobor : Segesta
-
Oboj, Zagreb
Maksimir : Karlovac 1919
-
SRC Tekstilac, Zagreb
Ravnice : Bistra
19. kolo
Izvještaj
-
SRC Tekstilac, Zagreb
Ravnice : Dinamo OO
-
SC Bistra, Donja Bistra
Bistra : Maksimir
-
Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
Karlovac 1919 : Samobor
-
Gradski stadion, Sisak
Segesta : Ponikve
-
Lučko, Lučko
Lučko : Gaj Mače
-
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec : Trešnjevka
-
Vrapče, Zagreb
Vrapče : Mladost Petrinja
-
SC Samobor, Samobor
Sava Strmec : HAŠK 1903
-
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec : Lukavec
20. kolo
Izvještaj
-
Odranski Obrež, Odranski Obrež
Dinamo OO : Kurilovec
-
Sportski centar Lazina, Strmec
Sava Strmec : Lukavec
-
Pešćenica, Zagreb
HAŠK 1903 : Vrapče
-
NK Mladost, Petrinja
Mladost Petrinja : Vrbovec
-
Graba, Zagreb
Trešnjevka : Lučko
-
NK GAJ, Mače
Gaj Mače : Segesta
-
Gajnice, Zagreb
Ponikve : Karlovac 1919
-
SC Samobor, Samobor
Samobor : Bistra
-
Oboj, Zagreb
Maksimir : Ravnice
21. kolo
Izvještaj
-
Oboj, Zagreb
Maksimir : Dinamo OO
-
SRC Tekstilac, Zagreb
Ravnice : Samobor
-
SC Bistra, Donja Bistra
Bistra : Ponikve
-
Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
Karlovac 1919 : Gaj Mače
-
Gradski stadion, Sisak
Segesta : Trešnjevka
-
Lučko, Lučko
Lučko : Mladost Petrinja
-
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec : HAŠK 1903
-
Vrapče, Zagreb
Vrapče : Lukavec
-
SC Samobor, Samobor
Sava Strmec : Kurilovec
22. kolo
Izvještaj
-
Odranski Obrež, Odranski Obrež
Dinamo OO : Sava Strmec
-
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec : Vrapče
-
ŠRC LUKAVEC, LUKAVEC
Lukavec : Vrbovec
-
Pešćenica, Zagreb
HAŠK 1903 : Lučko
-
NK Mladost, Petrinja
Mladost Petrinja : Segesta
-
Graba, Zagreb
Trešnjevka : Karlovac 1919
-
NK GAJ, Mače
Gaj Mače : Bistra
-
Gajnice, Zagreb
Ponikve : Ravnice
-
SC Samobor, Samobor
Samobor : Maksimir
23. kolo
Izvještaj
-
SC Samobor, Samobor
Samobor : Dinamo OO
-
Oboj, Zagreb
Maksimir : Ponikve
-
SRC Tekstilac, Zagreb
Ravnice : Gaj Mače
-
SC Bistra, Donja Bistra
Bistra : Trešnjevka
-
Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
Karlovac 1919 : Mladost Petrinja
-
Gradski stadion, Sisak
Segesta : HAŠK 1903
-
Lučko, Lučko
Lučko : Lukavec
-
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec : Kurilovec
-
Vrapče, Zagreb
Vrapče : Sava Strmec
24. kolo
Izvještaj
-
Odranski Obrež, Odranski Obrež
Dinamo OO : Vrapče
-
SC Samobor, Samobor
Sava Strmec : Vrbovec
-
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec : Lučko
-
ŠRC LUKAVEC, LUKAVEC
Lukavec : Segesta
-
Pešćenica, Zagreb
HAŠK 1903 : Karlovac 1919
-
NK Mladost, Petrinja
Mladost Petrinja : Bistra
-
Graba, Zagreb
Trešnjevka : Ravnice
-
NK GAJ, Mače
Gaj Mače : Maksimir
-
Gajnice, Zagreb
Ponikve : Samobor
25. kolo
Izvještaj
-
Gajnice, Zagreb
Ponikve : Dinamo OO
-
SC Samobor, Samobor
Samobor : Gaj Mače
-
Oboj, Zagreb
Maksimir : Trešnjevka
-
SRC Tekstilac, Zagreb
Ravnice : Mladost Petrinja
-
SC Bistra, Donja Bistra
Bistra : HAŠK 1903
-
Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
Karlovac 1919 : Lukavec
-
Gradski stadion, Sisak
Segesta : Kurilovec
-
Lučko, Lučko
Lučko : Sava Strmec
-
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec : Vrapče
26. kolo
Izvještaj
-
Odranski Obrež, Odranski Obrež
Dinamo OO : Vrbovec
-
Vrapče, Zagreb
Vrapče : Lučko
-
SC Samobor, Samobor
Sava Strmec : Segesta
-
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec : Karlovac 1919
-
ŠRC LUKAVEC, LUKAVEC
Lukavec : Bistra
-
Pešćenica, Zagreb
HAŠK 1903 : Ravnice
-
NK Mladost, Petrinja
Mladost Petrinja : Maksimir
-
Graba, Zagreb
Trešnjevka : Samobor
-
NK GAJ, Mače
Gaj Mače : Ponikve
27. kolo
Izvještaj
-
NK GAJ, Mače
Gaj Mače : Dinamo OO
-
Gajnice, Zagreb
Ponikve : Trešnjevka
-
SC Samobor, Samobor
Samobor : Mladost Petrinja
-
Oboj, Zagreb
Maksimir : HAŠK 1903
-
SRC Tekstilac, Zagreb
Ravnice : Lukavec
-
SC Bistra, Donja Bistra
Bistra : Kurilovec
-
Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
Karlovac 1919 : Sava Strmec
-
Gradski stadion, Sisak
Segesta : Vrapče
-
Lučko, Lučko
Lučko : Vrbovec
28. kolo
Izvještaj
-
Odranski Obrež, Odranski Obrež
Dinamo OO : Lučko
-
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec : Segesta
-
Vrapče, Zagreb
Vrapče : Karlovac 1919
-
SC Samobor, Samobor
Sava Strmec : Bistra
-
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec : Ravnice
-
ŠRC LUKAVEC, LUKAVEC
Lukavec : Maksimir
-
Pešćenica, Zagreb
HAŠK 1903 : Samobor
-
NK Mladost, Petrinja
Mladost Petrinja : Ponikve
-
Graba, Zagreb
Trešnjevka : Gaj Mače
29. kolo
Izvještaj
-
Graba, Zagreb
Trešnjevka : Dinamo OO
-
NK GAJ, Mače
Gaj Mače : Mladost Petrinja
-
Gajnice, Zagreb
Ponikve : HAŠK 1903
-
SC Samobor, Samobor
Samobor : Lukavec
-
Oboj, Zagreb
Maksimir : Kurilovec
-
SRC Tekstilac, Zagreb
Ravnice : Sava Strmec
-
SC Bistra, Donja Bistra
Bistra : Vrapče
-
Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
Karlovac 1919 : Vrbovec
-
Gradski stadion, Sisak
Segesta : Lučko
30. kolo
Izvještaj
-
Odranski Obrež, Odranski Obrež
Dinamo OO : Segesta
-
Lučko, Lučko
Lučko : Karlovac 1919
-
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec : Bistra
-
Vrapče, Zagreb
Vrapče : Ravnice
-
SC Samobor, Samobor
Sava Strmec : Maksimir
-
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec : Samobor
-
ŠRC LUKAVEC, LUKAVEC
Lukavec : Ponikve
-
Pešćenica, Zagreb
HAŠK 1903 : Gaj Mače
-
NK Mladost, Petrinja
Mladost Petrinja : Trešnjevka
31. kolo
Izvještaj
-
NK Mladost, Petrinja
Mladost Petrinja : Dinamo OO
-
Graba, Zagreb
Trešnjevka : HAŠK 1903
-
NK GAJ, Mače
Gaj Mače : Lukavec
-
Gajnice, Zagreb
Ponikve : Kurilovec
-
SC Samobor, Samobor
Samobor : Sava Strmec
-
Oboj, Zagreb
Maksimir : Vrapče
-
SRC Tekstilac, Zagreb
Ravnice : Vrbovec
-
SC Bistra, Donja Bistra
Bistra : Lučko
-
Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
Karlovac 1919 : Segesta
32. kolo
Izvještaj
-
Odranski Obrež, Odranski Obrež
Dinamo OO : Karlovac 1919
-
Gradski stadion, Sisak
Segesta : Bistra
-
Lučko, Lučko
Lučko : Ravnice
-
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec : Maksimir
-
Vrapče, Zagreb
Vrapče : Samobor
-
SC Samobor, Samobor
Sava Strmec : Ponikve
-
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec : Gaj Mače
-
ŠRC LUKAVEC, LUKAVEC
Lukavec : Trešnjevka
-
Pešćenica, Zagreb
HAŠK 1903 : Mladost Petrinja
33. kolo
Izvještaj
-
Pešćenica, Zagreb
HAŠK 1903 : Dinamo OO
-
NK Mladost, Petrinja
Mladost Petrinja : Lukavec
-
Graba, Zagreb
Trešnjevka : Kurilovec
-
NK GAJ, Mače
Gaj Mače : Sava Strmec
-
Gajnice, Zagreb
Ponikve : Vrapče
-
SC Samobor, Samobor
Samobor : Vrbovec
-
Oboj, Zagreb
Maksimir : Lučko
-
SRC Tekstilac, Zagreb
Ravnice : Segesta
-
SC Bistra, Donja Bistra
Bistra : Karlovac 1919
34. kolo
Izvještaj
-
Odranski Obrež, Odranski Obrež
Dinamo OO : Bistra
-
Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
Karlovac 1919 : Ravnice
-
Gradski stadion, Sisak
Segesta : Maksimir
-
Lučko, Lučko
Lučko : Samobor
-
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec : Ponikve
-
Vrapče, Zagreb
Vrapče : Gaj Mače
-
SC Samobor, Samobor
Sava Strmec : Trešnjevka
-
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec : Mladost Petrinja
-
ŠRC LUKAVEC, LUKAVEC
Lukavec : HAŠK 1903
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Vrapče8620196+1320
2.Karlovac 19197511183+1516
3.Maksimir85032213+915
4.Lučko7421124+814
5.Vrbovec84221712+514
6.Ponikve84131111013
7.Segesta 83321811+712
8.Trešnjevka84041116-512
9.Kurilovec8323913-411
10.Samobor83141313010
11.Bistra8314914-510
12.Mladost Petrinja82331112-19
13.Dinamo OO83051520-59
14.HAŠK 19038224818-108
15.Gaj Mače8215919-107
16.Ravnice8134714-76
17.Sava Strmec7124812-45
18.Lukavec7124511-65
8 golova
Jacob Tarasenko
7 golova
Frano Medić
6 golova
Marko Brekalo, Vlatko Martinović, Vladimir Burić
5 golova
Ivan MATIAZH, Filip Hodak, Marin Tomšić, Karlo Josipović
4 gola
Darko Vučić
3 gola
Josip Ćorić, Matej Čičković, Ivan Lovrić, Jurica Brdek, Bartol Markušić, Josip Colarić, Tomislav Kukec, Vlado Berić, Ivan Marović, Bruno Bajan, Ihor MEDYNSKYY, Bara Ndao
2 gola
Filip Rihtar, Ivan Kapac, Stjepan Krznar, Alen Bubnjar, Robert Husnjak, Antonio Regović, Antonio Hrnčević, Zvonko Pamić, Francis Komlavi Eto Koumenyanou, Ivica Alapić, Vid Krajačić, Denis Plojović-Beriša, Bruno Špišić, Eduard Husinec, Luka Sedlaček, Marko Pavlović, Tomislav Haramustek, Dino Cvrtila, Tomislav Đurić, David Pršir, Ivan Pušić, Ante Mamić, Bruno Rihtar, Nikola Rak, Martin Šaban, Luka Grofelnik, Antonio Ćosić, Josip Slišković
1 gol
Tomislav Mazalović, Luka Vidović, Moreno Koletić, Danijel Mrkus, Gabrijel Stepinac, Mihael Đopar, Lovro Mraković, Tin Režek, Tin Gregurić, Mario Brlečić, Frane Vučemilović - Vranjić, Borna Pausić, Vito Pezo, Josip Seleši, Filip Mamić, Matej Vragolović, Marko Cimeša, Filip Turkalj, Saad Moukachar, Ivan Zelenika, Matija Vedriš, Daniel Rangel Pantoja, Andrea Radošević, Gordan Bunoza, Elvis Trešnjić, Marlo Turk, Josip Topić, Ivan Miščin, David Večerić, Matej Kelava, Mihael Šinko, Matija Đonlić, Marin Matoš, Ivor Ribar, Ivan Pađen, Luka Radić, Stipe Jurilj, Marin Kereša, Ivan Kotrman, Marko Kopić, Domagoj Gracin, Dino Dauti, Josip Kesić, Filip Mandić, Albert Valentinčić, Andrej Mioković, Roko Ivezić, Ambrósio Dakarin Preira, Filip Mršić, Josip Budimir, Danijel Savičić, Lejs Pličanić, Luka Atlija, Goran Paracki, Dominik Kiš, Denis Strize, Matija Frković, Leonard Vrančić, Guido Pizzitola, Idowu Olayinka ABIMBOLA, Ivan Crnov, Bruno Žejavac, Sandro Kižlin, Antonio Bakula, Dino Krajačić, Bruno Batistić, Mario Fajdiga, Martin Tolić, Matej Ćosić

Ljestvica

1.Vrapče8+1320
2.Karlovac 19197+1516
3.Maksimir8+915
4.Lučko7+814
5.Vrbovec8+514
6.Ponikve8013
7.Segesta 8+712
8.Trešnjevka8-512
9.Kurilovec8-411
10.Samobor8010
11.Bistra8-510
12.Mladost Petrinja8-19
13.Dinamo OO8-59
14.HAŠK 19038-108
15.Gaj Mače8-107
16.Ravnice8-76
17.Sava Strmec7-45
18.Lukavec7-65