Hrvatski nogometni savez > Natjecanja

3. HNL Središte

Treća hrvatska nogometna liga treća je najviša razina natjecanja u hrvatskom ligaškom sustavu.

3. HNL Središte
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • O natjecanju
1. kolo
Izvještaj
27.08.2022. 17:00
3. NL Centar
ŠRC LUKAVEC, LUKAVEC
Lukavec2 : 1Dinamo OO
27.08.2022. 17:00
3. NL Centar
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec1 : 0HAŠK 1903
28.08.2022. 17:00
3. NL Centar
NK Mladost, Petrinja
Mladost Petrinja2 : 1Sava Strmec
27.08.2022. 17:00
3. NL Centar
Vrapče, Zagreb
Vrapče2 : 1Trešnjevka
27.08.2022. 17:00
3. NL Centar
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec5 : 2Gaj Mače
27.08.2022. 17:00
3. NL Centar
Lučko, Lučko
Lučko2 : 1Ponikve
27.08.2022. 17:00
3. NL Centar
Gradski stadion, Sisak
Segesta 1 : 3Samobor
27.08.2022. 19:00
3. NL Centar
Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
Karlovac 19193 : 0Maksimir
28.08.2022. 17:00
3. NL Centar
SC Bistra, Donja Bistra
Bistra0 : 0Ravnice
2. kolo
Izvještaj
04.09.2022. 11:00
3. NL Centar
Odranski Obrež, Odranski Obrež
Dinamo OO1 : 3Ravnice
03.09.2022. 16:30
3. NL Centar
Oboj, Zagreb
Maksimir7 : 1Bistra
03.09.2022. 16:30
3. NL Centar
SC Samobor, Samobor
Samobor0 : 1Karlovac 1919
03.09.2022. 16:30
3. NL Centar
Gajnice, Zagreb
Ponikve1 : 1Segesta
04.09.2022. 11:00
3. NL Centar
NK GAJ, Mače
Gaj Mače1 : 0Lučko
03.09.2022. 16:30
3. NL Centar
Graba, Zagreb
Trešnjevka3 : 1Vrbovec
03.09.2022. 16:30
3. NL Centar
NK Mladost, Petrinja
Mladost Petrinja1 : 3Vrapče
03.09.2022. 16:30
3. NL Centar
Pešćenica, Zagreb
HAŠK 19033 : 1Sava Strmec
03.09.2022. 16:30
3. NL Centar
ŠRC LUKAVEC, LUKAVEC
Lukavec0 : 0Kurilovec
3. kolo
Izvještaj
07.09.2022. 16:30
3. NL Centar
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec4 : 2Dinamo OO
07.09.2022. 16:30
3. NL Centar
ŠRC LUKAVEC, LUKAVEC
Lukavec0 : 1Sava Strmec
07.09.2022. 16:30
3. NL Centar
Vrapče, Zagreb
Vrapče3 : 0HAŠK 1903
07.09.2022. 16:30
3. NL Centar
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec5 : 2Mladost Petrinja
07.09.2022. 16:30
3. NL Centar
Lučko, Lučko
Lučko3 : 0Trešnjevka
07.09.2022. 16:30
3. NL Centar
Gradski stadion, Sisak
Segesta 3 : 0Gaj Mače
13.09.2022. 19:00
3. NL Centar
Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
Karlovac 19193 : 0Ponikve
07.09.2022. 16:30
3. NL Centar
SC Bistra, Donja Bistra
Bistra3 : 1Samobor
07.09.2022. 16:30
3. NL Centar
SRC Tekstilac, Zagreb
Ravnice1 : 4Maksimir
4. kolo
Izvještaj
11.09.2022. 11:00
3. NL Centar
Odranski Obrež, Odranski Obrež
Dinamo OO3 : 2Maksimir
10.09.2022. 16:30
3. NL Centar
SC Samobor, Samobor
Samobor1 : 1Ravnice
10.09.2022. 16:30
3. NL Centar
Gajnice, Zagreb
Ponikve2 : 0Bistra
10.09.2022. 16:30
3. NL Centar
NK GAJ, Mače
Gaj Mače2 : 1Karlovac 1919
10.09.2022. 16:30
3. NL Centar
Graba, Zagreb
Trešnjevka3 : 2Segesta
10.09.2022. 16:30
3. NL Centar
NK Mladost, Petrinja
Mladost Petrinja1 : 1Lučko
10.09.2022. 16:30
3. NL Centar
Pešćenica, Zagreb
HAŠK 19031 : 1Vrbovec
10.09.2022. 16:30
3. NL Centar
ŠRC LUKAVEC, LUKAVEC
Lukavec2 : 2Vrapče
10.09.2022. 16:30
3. NL Centar
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec2 : 1Sava Strmec
5. kolo
Izvještaj
18.09.2022. 16:30
3. NL Centar
Sportski centar Lazina, Strmec
Sava Strmec2 : 3Dinamo OO
17.09.2022. 16:30
3. NL Centar
Vrapče, Zagreb
Vrapče2 : 0Kurilovec
18.09.2022. 16:30
3. NL Centar
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec1 : 0Lukavec
21.09.2022. 16:30
3. NL Centar
Lučko, Lučko
Lučko1 : 1HAŠK 1903
17.09.2022. 16:30
3. NL Centar
Gradski stadion, Sisak
Segesta 0 : 0Mladost Petrinja
18.09.2022. 16:30
3. NL Centar
Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
Karlovac 19194 : 0Trešnjevka
18.09.2022. 16:30
3. NL Centar
SC Bistra, Donja Bistra
Bistra3 : 1Gaj Mače
21.09.2022. 16:30
3. NL Centar
SRC Tekstilac, Zagreb
Ravnice0 : 1Ponikve
17.09.2022. 16:30
3. NL Centar
Oboj, Zagreb
Maksimir3 : 2Samobor
6. kolo
Izvještaj
25.09.2022. 11:00
3. NL Centar
Odranski Obrež, Odranski Obrež
Dinamo OO2 : 0Samobor
24.09.2022. 16:15
3. NL Centar
Gajnice, Zagreb
Ponikve1 : 0Maksimir
25.09.2022. 11:00
3. NL Centar
NK GAJ, Mače
Gaj Mače1 : 1Ravnice
21.09.2022. 16:15
3. NL Centar
Graba, Zagreb
Trešnjevka1 : 0Bistra
24.09.2022. 16:15
3. NL Centar
NK Mladost, Petrinja
Mladost Petrinja1 : 1Karlovac 1919
24.09.2022. 16:15
3. NL Centar
Pešćenica, Zagreb
HAŠK 19031 : 5Segesta
24.09.2022. 16:15
3. NL Centar
ŠRC LUKAVEC, LUKAVEC
Lukavec0 : 2Lučko
24.09.2022. 16:15
3. NL Centar
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec0 : 3Vrbovec
25.09.2022. 16:15
3. NL Centar
SC Samobor, Samobor
Sava Strmec1 : 1Vrapče
7. kolo
Izvještaj
28.09.2022. 16:15
3. NL Centar
Vrapče, Zagreb
Vrapče3 : 1Dinamo OO
28.09.2022. 16:15
3. NL Centar
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec1 : 1Sava Strmec
28.09.2022. 16:15
3. NL Centar
Lučko, Lučko
Lučko3 : 0Kurilovec
28.09.2022. 16:15
3. NL Centar
Gradski stadion, Sisak
Segesta 4 : 1Lukavec
28.09.2022. 19:00
3. NL Centar
Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
Karlovac 19195 : 0HAŠK 1903
28.09.2022. 16:15
3. NL Centar
SC Bistra, Donja Bistra
Bistra1 : 0Mladost Petrinja
28.09.2022. 16:15
3. NL Centar
SRC Tekstilac, Zagreb
Ravnice1 : 2Trešnjevka
28.09.2022. 16:15
3. NL Centar
Oboj, Zagreb
Maksimir3 : 1Gaj Mače
28.09.2022. 16:15
3. NL Centar
SC Samobor, Samobor
Samobor3 : 1Ponikve
8. kolo
Izvještaj
02.10.2022. 11:00
3. NL Centar
Odranski Obrež, Odranski Obrež
Dinamo OO2 : 4Ponikve
02.10.2022. 11:00
3. NL Centar
NK GAJ, Mače
Gaj Mače1 : 3Samobor
01.10.2022. 16:00
3. NL Centar
Graba, Zagreb
Trešnjevka1 : 3Maksimir
01.10.2022. 16:00
3. NL Centar
NK Mladost, Petrinja
Mladost Petrinja4 : 0Ravnice
01.10.2022. 16:00
3. NL Centar
Pešćenica, Zagreb
HAŠK 19032 : 1Bistra
12.10.2022. 15:30
3. NL Centar
ŠRC LUKAVEC, LUKAVEC
Lukavec1 : 2Karlovac 1919
01.10.2022. 16:00
3. NL Centar
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec2 : 2Segesta
02.10.2022. 16:00
3. NL Centar
Sportski centar Lazina, Strmec
Sava Strmec0 : 6Lučko
01.10.2022. 16:00
3. NL Centar
Vrapče, Zagreb
Vrapče3 : 0Vrbovec
9. kolo
Izvještaj
08.10.2022. 15:15
3. NL Centar
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec2 : 2Dinamo OO
08.10.2022. 15:15
3. NL Centar
Lučko, Lučko
Lučko3 : 0Vrapče
08.10.2022. 15:15
3. NL Centar
Gradski stadion, Sisak
Segesta 5 : 0Sava Strmec
08.10.2022. 19:00
3. NL Centar
Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
Karlovac 19192 : 2Kurilovec
09.10.2022. 15:15
3. NL Centar
SC Bistra, Donja Bistra
Bistra2 : 3Lukavec
08.10.2022. 15:15
3. NL Centar
SRC Tekstilac, Zagreb
Ravnice1 : 1HAŠK 1903
08.10.2022. 15:15
3. NL Centar
Oboj, Zagreb
Maksimir3 : 0Mladost Petrinja
08.10.2022. 15:15
3. NL Centar
SC Samobor, Samobor
Samobor0 : 0Trešnjevka
08.10.2022. 15:15
3. NL Centar
Gajnice, Zagreb
Ponikve0 : 5Gaj Mače
10. kolo
Izvještaj
16.10.2022. 11:00
3. NL Centar
Odranski Obrež, Odranski Obrež
Dinamo OO0 : 4Gaj Mače
15.10.2022. 15:00
3. NL Centar
Graba, Zagreb
Trešnjevka3 : 2Ponikve
15.10.2022. 15:00
3. NL Centar
NK Mladost, Petrinja
Mladost Petrinja0 : 0Samobor
15.10.2022. 15:00
3. NL Centar
Pešćenica, Zagreb
HAŠK 19030 : 2Maksimir
15.10.2022. 15:00
3. NL Centar
ŠRC LUKAVEC, LUKAVEC
Lukavec0 : 1Ravnice
15.10.2022. 15:00
3. NL Centar
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec0 : 1Bistra
16.10.2022. 15:00
3. NL Centar
Sportski centar Lazina, Strmec
Sava Strmec0 : 5Karlovac 1919
15.10.2022. 15:00
3. NL Centar
Vrapče, Zagreb
Vrapče0 : 0Segesta
15.10.2022. 15:00
3. NL Centar
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec1 : 2Lučko
11. kolo
Izvještaj
22.10.2022. 15:00
3. NL Centar
Lučko, Lučko
Lučko3 : 2Dinamo OO
22.10.2022. 15:00
3. NL Centar
Gradski stadion, Sisak
Segesta 3 : 1Vrbovec
22.10.2022. 19:00
3. NL Centar
Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
Karlovac 1919 : Vrapče
23.10.2022. 15:00
3. NL Centar
SC Bistra, Donja Bistra
Bistra1 : 1Sava Strmec
22.10.2022. 15:00
3. NL Centar
SRC Tekstilac, Zagreb
Ravnice1 : 1Kurilovec
22.10.2022. 15:00
3. NL Centar
Oboj, Zagreb
Maksimir3 : 1Lukavec
22.10.2022. 15:00
3. NL Centar
SC Samobor, Samobor
Samobor3 : 1HAŠK 1903
22.10.2022. 15:00
3. NL Centar
Gajnice, Zagreb
Ponikve2 : 0Mladost Petrinja
22.10.2022. 14:00
3. NL Centar
NK GAJ, Mače
Gaj Mače2 : 1Trešnjevka
24.10.2022. 17:00
3. NL Centar
Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
Karlovac 19191 : 0Vrapče
12. kolo
Izvještaj
30.10.2022. 11:00
3. NL Centar
Odranski Obrež, Odranski Obrež
Dinamo OO4 : 3Trešnjevka
29.10.2022. 15:00
3. NL Centar
NK Mladost, Petrinja
Mladost Petrinja1 : 1Gaj Mače
29.10.2022. 15:00
3. NL Centar
Pešćenica, Zagreb
HAŠK 19032 : 1Ponikve
29.10.2022. 15:00
3. NL Centar
ŠRC LUKAVEC, LUKAVEC
Lukavec1 : 1Samobor
29.10.2022. 15:00
3. NL Centar
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec1 : 0Maksimir
30.10.2022. 14:30
3. NL Centar
Sportski centar Lazina, Strmec
Sava Strmec2 : 0Ravnice
29.10.2022. 15:00
3. NL Centar
Vrapče, Zagreb
Vrapče3 : 0Bistra
29.10.2022. 15:00
3. NL Centar
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec0 : 4Karlovac 1919
29.10.2022. 15:00
3. NL Centar
Lučko, Lučko
Lučko1 : 0Segesta
13. kolo
Izvještaj
05.11.2022. 14:15
3. NL Centar
Gradski stadion, Sisak
Segesta 3 : 0Dinamo OO
05.11.2022. 15:00
3. NL Centar
Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
Karlovac 19191 : 0Lučko
06.11.2022. 14:15
3. NL Centar
SC Bistra, Donja Bistra
Bistra2 : 1Vrbovec
05.11.2022. 14:15
3. NL Centar
SRC Tekstilac, Zagreb
Ravnice1 : 0Vrapče
05.11.2022. 14:15
3. NL Centar
Oboj, Zagreb
Maksimir3 : 0Sava Strmec
05.11.2022. 14:15
3. NL Centar
SC Samobor, Samobor
Samobor1 : 0Kurilovec
05.11.2022. 14:15
3. NL Centar
Gajnice, Zagreb
Ponikve1 : 2Lukavec
06.11.2022. 11:00
3. NL Centar
NK GAJ, Mače
Gaj Mače3 : 0HAŠK 1903
05.11.2022. 14:15
3. NL Centar
Graba, Zagreb
Trešnjevka1 : 0Mladost Petrinja
14. kolo
Izvještaj
13.11.2022. 11:00
3. NL Centar
Odranski Obrež, Odranski Obrež
Dinamo OO4 : 1Mladost Petrinja
12.11.2022. 14:15
3. NL Centar
Pešćenica, Zagreb
HAŠK 19031 : 1Trešnjevka
12.11.2022. 14:15
3. NL Centar
ŠRC LUKAVEC, LUKAVEC
Lukavec2 : 1Gaj Mače
12.11.2022. 14:15
3. NL Centar
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec4 : 1Ponikve
13.11.2022. 14:15
3. NL Centar
Sportski centar Lazina, Strmec
Sava Strmec1 : 2Samobor
12.11.2022. 14:15
3. NL Centar
Vrapče, Zagreb
Vrapče3 : 1Maksimir
12.11.2022. 14:15
3. NL Centar
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec0 : 0Ravnice
12.11.2022. 14:15
3. NL Centar
Lučko, Lučko
Lučko2 : 1Bistra
12.11.2022. 14:15
3. NL Centar
Gradski stadion, Sisak
Segesta 0 : 2Karlovac 1919
15. kolo
Izvještaj
19.11.2022. 15:00
3. NL Centar
Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
Karlovac 19190 : 0Dinamo OO
24.11.2022. 14:00
3. NL Centar
SC Bistra, Donja Bistra
Bistra1 : 2Segesta
19.11.2022. 14:00
3. NL Centar
SRC Tekstilac, Zagreb
Ravnice0 : 1Lučko
19.11.2022. 14:00
3. NL Centar
Oboj, Zagreb
Maksimir1 : 1Vrbovec
19.11.2022. 14:00
3. NL Centar
SC Samobor, Samobor
Samobor3 : 0Vrapče
19.11.2022. 14:00
3. NL Centar
Gajnice, Zagreb
Ponikve3 : 0Sava Strmec
20.11.2022. 11:00
3. NL Centar
NK GAJ, Mače
Gaj Mače2 : 1Kurilovec
19.11.2022. 14:00
3. NL Centar
Graba, Zagreb
Trešnjevka1 : 0Lukavec
19.11.2022. 14:00
3. NL Centar
NK Mladost, Petrinja
Mladost Petrinja3 : 1HAŠK 1903
16. kolo
Izvještaj
27.11.2022. 11:00
3. NL Centar
Odranski Obrež, Odranski Obrež
Dinamo OO1 : 1HAŠK 1903
26.11.2022. 13:45
3. NL Centar
ŠRC LUKAVEC, LUKAVEC
Lukavec2 : 1Mladost Petrinja
26.11.2022. 13:45
3. NL Centar
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec2 : 3Trešnjevka
27.11.2022. 13:45
3. NL Centar
Sportski centar Lazina, Strmec
Sava Strmec4 : 1Gaj Mače
26.11.2022. 13:45
3. NL Centar
Vrapče, Zagreb
Vrapče2 : 1Ponikve
26.11.2022. 13:45
3. NL Centar
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec1 : 2Samobor
26.11.2022. 13:45
3. NL Centar
Lučko, Lučko
Lučko1 : 3Maksimir
26.11.2022. 13:45
3. NL Centar
Gradski stadion, Sisak
Segesta 6 : 0Ravnice
26.11.2022. 15:00
3. NL Centar
Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
Karlovac 19195 : 0Bistra
17. kolo
Izvještaj
04.12.2022. 13:30
3. NL Centar
SC Bistra, Donja Bistra
Bistra2 : 2Dinamo OO
19.02.2023. 15:30
3. NL Centar
SRC Tekstilac, Zagreb
Ravnice : Karlovac 1919
03.12.2022. 13:30
3. NL Centar
Oboj, Zagreb
Maksimir2 : 1Segesta
03.12.2022. 13:30
3. NL Centar
SC Samobor, Samobor
Samobor0 : 0Lučko
03.12.2022. 13:30
3. NL Centar
Gajnice, Zagreb
Ponikve3 : 1Vrbovec
19.02.2023. 11:00
3. NL Centar
NK GAJ, Mače
Gaj Mače : Vrapče
03.12.2022. 13:30
3. NL Centar
Graba, Zagreb
Trešnjevka3 : 0Sava Strmec
03.12.2022. 13:30
3. NL Centar
NK Mladost, Petrinja
Mladost Petrinja4 : 1Kurilovec
03.12.2022. 13:30
3. NL Centar
Pešćenica, Zagreb
HAŠK 19033 : 1Lukavec
18. kolo
Izvještaj
25.02.2023. 15:00
3. NL Centar
Odranski Obrež, Odranski Obrež
Dinamo OO : Lukavec
25.02.2023. 15:00
3. NL Centar
Pešćenica, Zagreb
HAŠK 1903 : Kurilovec
26.02.2023. 15:00
3. NL Centar
Sportski centar Lazina, Strmec
Sava Strmec : Mladost Petrinja
25.02.2023. 15:00
3. NL Centar
Graba, Zagreb
Trešnjevka : Vrapče
26.02.2023. 11:00
3. NL Centar
NK GAJ, Mače
Gaj Mače : Vrbovec
25.02.2023. 15:00
3. NL Centar
Gajnice, Zagreb
Ponikve : Lučko
25.02.2023. 15:00
3. NL Centar
SC Samobor, Samobor
Samobor : Segesta
25.02.2023. 15:00
3. NL Centar
Oboj, Zagreb
Maksimir : Karlovac 1919
25.02.2023. 15:00
3. NL Centar
SRC Tekstilac, Zagreb
Ravnice : Bistra
19. kolo
Izvještaj
04.03.2023. 15:30
3. NL Centar
SRC Tekstilac, Zagreb
Ravnice : Dinamo OO
05.03.2023. 15:30
3. NL Centar
SC Bistra, Donja Bistra
Bistra : Maksimir
04.03.2023. 15:30
3. NL Centar
Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
Karlovac 1919 : Samobor
04.03.2023. 15:30
3. NL Centar
Gradski stadion, Sisak
Segesta : Ponikve
04.03.2023. 15:30
3. NL Centar
Lučko, Lučko
Lučko : Gaj Mače
04.03.2023. 15:30
3. NL Centar
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec : Trešnjevka
04.03.2023. 15:30
3. NL Centar
Vrapče, Zagreb
Vrapče : Mladost Petrinja
05.03.2023. 15:30
3. NL Centar
Sportski centar Lazina, Strmec
Sava Strmec : HAŠK 1903
04.03.2023. 15:30
3. NL Centar
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec : Lukavec
20. kolo
Izvještaj
11.03.2023. 15:30
3. NL Centar
Odranski Obrež, Odranski Obrež
Dinamo OO : Kurilovec
12.03.2023. 15:30
3. NL Centar
Sportski centar Lazina, Strmec
Sava Strmec : Lukavec
11.03.2023. 15:30
3. NL Centar
Pešćenica, Zagreb
HAŠK 1903 : Vrapče
11.03.2023. 15:30
3. NL Centar
NK Mladost, Petrinja
Mladost Petrinja : Vrbovec
11.03.2023. 15:30
3. NL Centar
Graba, Zagreb
Trešnjevka : Lučko
12.03.2023. 11:00
3. NL Centar
NK GAJ, Mače
Gaj Mače : Segesta
11.03.2023. 15:30
3. NL Centar
Gajnice, Zagreb
Ponikve : Karlovac 1919
11.03.2023. 15:30
3. NL Centar
SC Samobor, Samobor
Samobor : Bistra
11.03.2023. 15:30
3. NL Centar
Oboj, Zagreb
Maksimir : Ravnice
21. kolo
Izvještaj
18.03.2023. 15:30
3. NL Centar
Oboj, Zagreb
Maksimir : Dinamo OO
18.03.2023. 15:30
3. NL Centar
SRC Tekstilac, Zagreb
Ravnice : Samobor
18.03.2023. 15:30
3. NL Centar
SC Bistra, Donja Bistra
Bistra : Ponikve
18.03.2023. 15:30
3. NL Centar
Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
Karlovac 1919 : Gaj Mače
18.03.2023. 15:30
3. NL Centar
Gradski stadion, Sisak
Segesta : Trešnjevka
18.03.2023. 15:30
3. NL Centar
Lučko, Lučko
Lučko : Mladost Petrinja
18.03.2023. 15:30
3. NL Centar
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec : HAŠK 1903
18.03.2023. 15:30
3. NL Centar
Vrapče, Zagreb
Vrapče : Lukavec
18.03.2023. 15:30
3. NL Centar
Sportski centar Lazina, Strmec
Sava Strmec : Kurilovec
22. kolo
Izvještaj
25.03.2023. 16:00
3. NL Centar
Odranski Obrež, Odranski Obrež
Dinamo OO : Sava Strmec
25.03.2023. 16:00
3. NL Centar
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec : Vrapče
25.03.2023. 16:00
3. NL Centar
ŠRC LUKAVEC, LUKAVEC
Lukavec : Vrbovec
25.03.2023. 16:00
3. NL Centar
Pešćenica, Zagreb
HAŠK 1903 : Lučko
25.03.2023. 16:00
3. NL Centar
NK Mladost, Petrinja
Mladost Petrinja : Segesta
25.03.2023. 16:00
3. NL Centar
Graba, Zagreb
Trešnjevka : Karlovac 1919
25.03.2023. 16:00
3. NL Centar
NK GAJ, Mače
Gaj Mače : Bistra
25.03.2023. 16:00
3. NL Centar
Gajnice, Zagreb
Ponikve : Ravnice
25.03.2023. 16:00
3. NL Centar
SC Samobor, Samobor
Samobor : Maksimir
23. kolo
Izvještaj
29.03.2023. 16:00
3. NL Centar
SC Samobor, Samobor
Samobor : Dinamo OO
29.03.2023. 16:00
3. NL Centar
Oboj, Zagreb
Maksimir : Ponikve
29.03.2023. 16:00
3. NL Centar
SRC Tekstilac, Zagreb
Ravnice : Gaj Mače
29.03.2023. 16:00
3. NL Centar
SC Bistra, Donja Bistra
Bistra : Trešnjevka
29.03.2023. 16:00
3. NL Centar
Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
Karlovac 1919 : Mladost Petrinja
29.03.2023. 16:00
3. NL Centar
Gradski stadion, Sisak
Segesta : HAŠK 1903
29.03.2023. 16:00
3. NL Centar
Lučko, Lučko
Lučko : Lukavec
29.03.2023. 16:00
3. NL Centar
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec : Kurilovec
29.03.2023. 16:00
3. NL Centar
Vrapče, Zagreb
Vrapče : Sava Strmec
24. kolo
Izvještaj
01.04.2023. 16:30
3. NL Centar
Odranski Obrež, Odranski Obrež
Dinamo OO : Vrapče
01.04.2023. 16:30
3. NL Centar
Sportski centar Lazina, Strmec
Sava Strmec : Vrbovec
01.04.2023. 16:30
3. NL Centar
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec : Lučko
01.04.2023. 16:30
3. NL Centar
ŠRC LUKAVEC, LUKAVEC
Lukavec : Segesta
01.04.2023. 16:30
3. NL Centar
Pešćenica, Zagreb
HAŠK 1903 : Karlovac 1919
01.04.2023. 16:30
3. NL Centar
NK Mladost, Petrinja
Mladost Petrinja : Bistra
01.04.2023. 16:30
3. NL Centar
Graba, Zagreb
Trešnjevka : Ravnice
01.04.2023. 16:30
3. NL Centar
NK GAJ, Mače
Gaj Mače : Maksimir
01.04.2023. 16:30
3. NL Centar
Gajnice, Zagreb
Ponikve : Samobor
25. kolo
Izvještaj
08.04.2023. 16:30
3. NL Centar
Gajnice, Zagreb
Ponikve : Dinamo OO
08.04.2023. 16:30
3. NL Centar
SC Samobor, Samobor
Samobor : Gaj Mače
08.04.2023. 16:30
3. NL Centar
Oboj, Zagreb
Maksimir : Trešnjevka
08.04.2023. 16:30
3. NL Centar
SRC Tekstilac, Zagreb
Ravnice : Mladost Petrinja
08.04.2023. 16:30
3. NL Centar
SC Bistra, Donja Bistra
Bistra : HAŠK 1903
08.04.2023. 16:30
3. NL Centar
Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
Karlovac 1919 : Lukavec
08.04.2023. 16:30
3. NL Centar
Gradski stadion, Sisak
Segesta : Kurilovec
08.04.2023. 16:30
3. NL Centar
Lučko, Lučko
Lučko : Sava Strmec
08.04.2023. 16:30
3. NL Centar
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec : Vrapče
26. kolo
Izvještaj
15.04.2023. 16:30
3. NL Centar
Odranski Obrež, Odranski Obrež
Dinamo OO : Vrbovec
15.04.2023. 16:30
3. NL Centar
Vrapče, Zagreb
Vrapče : Lučko
15.04.2023. 16:30
3. NL Centar
Sportski centar Lazina, Strmec
Sava Strmec : Segesta
15.04.2023. 16:30
3. NL Centar
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec : Karlovac 1919
15.04.2023. 16:30
3. NL Centar
ŠRC LUKAVEC, LUKAVEC
Lukavec : Bistra
15.04.2023. 16:30
3. NL Centar
Pešćenica, Zagreb
HAŠK 1903 : Ravnice
15.04.2023. 16:30
3. NL Centar
NK Mladost, Petrinja
Mladost Petrinja : Maksimir
15.04.2023. 16:30
3. NL Centar
Graba, Zagreb
Trešnjevka : Samobor
15.04.2023. 16:30
3. NL Centar
NK GAJ, Mače
Gaj Mače : Ponikve
27. kolo
Izvještaj
22.04.2023. 17:00
3. NL Centar
NK GAJ, Mače
Gaj Mače : Dinamo OO
22.04.2023. 17:00
3. NL Centar
Gajnice, Zagreb
Ponikve : Trešnjevka
22.04.2023. 17:00
3. NL Centar
SC Samobor, Samobor
Samobor : Mladost Petrinja
22.04.2023. 17:00
3. NL Centar
Oboj, Zagreb
Maksimir : HAŠK 1903
22.04.2023. 17:00
3. NL Centar
SRC Tekstilac, Zagreb
Ravnice : Lukavec
22.04.2023. 17:00
3. NL Centar
SC Bistra, Donja Bistra
Bistra : Kurilovec
22.04.2023. 17:00
3. NL Centar
Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
Karlovac 1919 : Sava Strmec
22.04.2023. 17:00
3. NL Centar
Gradski stadion, Sisak
Segesta : Vrapče
22.04.2023. 17:00
3. NL Centar
Lučko, Lučko
Lučko : Vrbovec
28. kolo
Izvještaj
26.04.2023. 17:00
3. NL Centar
Odranski Obrež, Odranski Obrež
Dinamo OO : Lučko
26.04.2023. 17:00
3. NL Centar
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec : Segesta
26.04.2023. 17:00
3. NL Centar
Vrapče, Zagreb
Vrapče : Karlovac 1919
26.04.2023. 17:00
3. NL Centar
Sportski centar Lazina, Strmec
Sava Strmec : Bistra
26.04.2023. 17:00
3. NL Centar
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec : Ravnice
26.04.2023. 17:00
3. NL Centar
ŠRC LUKAVEC, LUKAVEC
Lukavec : Maksimir
26.04.2023. 17:00
3. NL Centar
Pešćenica, Zagreb
HAŠK 1903 : Samobor
26.04.2023. 17:00
3. NL Centar
NK Mladost, Petrinja
Mladost Petrinja : Ponikve
26.04.2023. 17:00
3. NL Centar
Graba, Zagreb
Trešnjevka : Gaj Mače
29. kolo
Izvještaj
29.04.2023. 17:00
3. NL Centar
Graba, Zagreb
Trešnjevka : Dinamo OO
29.04.2023. 17:00
3. NL Centar
NK GAJ, Mače
Gaj Mače : Mladost Petrinja
29.04.2023. 17:00
3. NL Centar
Gajnice, Zagreb
Ponikve : HAŠK 1903
29.04.2023. 17:00
3. NL Centar
SC Samobor, Samobor
Samobor : Lukavec
29.04.2023. 17:00
3. NL Centar
Oboj, Zagreb
Maksimir : Kurilovec
29.04.2023. 17:00
3. NL Centar
SRC Tekstilac, Zagreb
Ravnice : Sava Strmec
29.04.2023. 17:00
3. NL Centar
SC Bistra, Donja Bistra
Bistra : Vrapče
29.04.2023. 17:00
3. NL Centar
Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
Karlovac 1919 : Vrbovec
29.04.2023. 17:00
3. NL Centar
Gradski stadion, Sisak
Segesta : Lučko
30. kolo
Izvještaj
06.05.2023. 17:00
3. NL Centar
Odranski Obrež, Odranski Obrež
Dinamo OO : Segesta
06.05.2023. 17:00
3. NL Centar
Lučko, Lučko
Lučko : Karlovac 1919
06.05.2023. 17:00
3. NL Centar
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec : Bistra
06.05.2023. 17:00
3. NL Centar
Vrapče, Zagreb
Vrapče : Ravnice
06.05.2023. 17:00
3. NL Centar
Sportski centar Lazina, Strmec
Sava Strmec : Maksimir
06.05.2023. 17:00
3. NL Centar
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec : Samobor
06.05.2023. 17:00
3. NL Centar
ŠRC LUKAVEC, LUKAVEC
Lukavec : Ponikve
06.05.2023. 17:00
3. NL Centar
Pešćenica, Zagreb
HAŠK 1903 : Gaj Mače
06.05.2023. 17:00
3. NL Centar
NK Mladost, Petrinja
Mladost Petrinja : Trešnjevka
31. kolo
Izvještaj
13.05.2023. 17:30
3. NL Centar
NK Mladost, Petrinja
Mladost Petrinja : Dinamo OO
13.05.2023. 17:30
3. NL Centar
Graba, Zagreb
Trešnjevka : HAŠK 1903
13.05.2023. 17:30
3. NL Centar
NK GAJ, Mače
Gaj Mače : Lukavec
13.05.2023. 17:30
3. NL Centar
Gajnice, Zagreb
Ponikve : Kurilovec
13.05.2023. 17:30
3. NL Centar
SC Samobor, Samobor
Samobor : Sava Strmec
13.05.2023. 17:30
3. NL Centar
Oboj, Zagreb
Maksimir : Vrapče
13.05.2023. 17:30
3. NL Centar
SRC Tekstilac, Zagreb
Ravnice : Vrbovec
13.05.2023. 17:30
3. NL Centar
SC Bistra, Donja Bistra
Bistra : Lučko
13.05.2023. 17:30
3. NL Centar
Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
Karlovac 1919 : Segesta
32. kolo
Izvještaj
20.05.2023. 17:30
3. NL Centar
Odranski Obrež, Odranski Obrež
Dinamo OO : Karlovac 1919
20.05.2023. 17:30
3. NL Centar
Gradski stadion, Sisak
Segesta : Bistra
20.05.2023. 17:30
3. NL Centar
Lučko, Lučko
Lučko : Ravnice
20.05.2023. 17:30
3. NL Centar
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec : Maksimir
20.05.2023. 17:30
3. NL Centar
Vrapče, Zagreb
Vrapče : Samobor
20.05.2023. 17:30
3. NL Centar
Sportski centar Lazina, Strmec
Sava Strmec : Ponikve
20.05.2023. 17:30
3. NL Centar
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec : Gaj Mače
20.05.2023. 17:30
3. NL Centar
ŠRC LUKAVEC, LUKAVEC
Lukavec : Trešnjevka
20.05.2023. 17:30
3. NL Centar
Pešćenica, Zagreb
HAŠK 1903 : Mladost Petrinja
33. kolo
Izvještaj
27.05.2023. 17:30
3. NL Centar
Pešćenica, Zagreb
HAŠK 1903 : Dinamo OO
27.05.2023. 17:30
3. NL Centar
NK Mladost, Petrinja
Mladost Petrinja : Lukavec
27.05.2023. 17:30
3. NL Centar
Graba, Zagreb
Trešnjevka : Kurilovec
27.05.2023. 17:30
3. NL Centar
NK GAJ, Mače
Gaj Mače : Sava Strmec
27.05.2023. 17:30
3. NL Centar
Gajnice, Zagreb
Ponikve : Vrapče
27.05.2023. 17:30
3. NL Centar
SC Samobor, Samobor
Samobor : Vrbovec
27.05.2023. 17:30
3. NL Centar
Oboj, Zagreb
Maksimir : Lučko
27.05.2023. 17:30
3. NL Centar
SRC Tekstilac, Zagreb
Ravnice : Segesta
27.05.2023. 17:30
3. NL Centar
SC Bistra, Donja Bistra
Bistra : Karlovac 1919
34. kolo
Izvještaj
03.06.2023. 17:30
3. NL Centar
Odranski Obrež, Odranski Obrež
Dinamo OO : Bistra
03.06.2023. 17:30
3. NL Centar
Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
Karlovac 1919 : Ravnice
03.06.2023. 17:30
3. NL Centar
Gradski stadion, Sisak
Segesta : Maksimir
03.06.2023. 17:30
3. NL Centar
Lučko, Lučko
Lučko : Samobor
03.06.2023. 17:30
3. NL Centar
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec : Ponikve
03.06.2023. 17:30
3. NL Centar
Vrapče, Zagreb
Vrapče : Gaj Mače
03.06.2023. 17:30
3. NL Centar
Sportski centar Lazina, Strmec
Sava Strmec : Trešnjevka
03.06.2023. 17:30
3. NL Centar
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec : Mladost Petrinja
03.06.2023. 17:30
3. NL Centar
ŠRC LUKAVEC, LUKAVEC
Lukavec : HAŠK 1903
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Karlovac 1919161231406+3439
2.Lučko1711333112+1936
3.Maksimir1711154021+1934
4.Vrapče169342716+1130
5.Samobor178542517+829
6.Trešnjevka179262727029
7.Segesta 178453818+2028
8.Gaj Mače167272828023
9.Ponikve177192530-522
10.Kurilovec175482128-719
11.Dinamo OO175483039-919
12.Lukavec175391827-918
13.Bistra175391933-1418
14.Vrbovec174582531-617
15.Mladost Petrinja174582127-617
16.HAŠK 1903174581834-1617
17.Ravnice163671125-1415
18.Sava Strmec1733111641-2512
19 golova
Jacob Tarasenko
12 golova
Karlo Josipović, Frano Medić
11 golova
Vladimir Burić
10 golova
Vlatko Martinović, Darko Vučić
9 golova
Filip Hodak
8 golova
Marko Brekalo, Marin Tomšić, Ihor Medynskyy, Tomislav Haramustek
7 golova
Ivan Matiazh, Matej Čičković
6 golova
Vlado Berić, Josip Ćorić, Tomislav Kukec, Luka Radić, Matej Kelava
5 golova
Antonio Hrnčević, Stjepan Krznar, Saad Moukachar, Josip Colarić, Nikola Rak, Ivan Pušić, Filip Rihtar
4 gola
Filip Brdarić, Vid Krajačić, Denis Plojović-Beriša, Ivan Lovrić, Tomislav Đurić, Filip Turkalj, Ivan Crnov, Bara Ndao, Goran Paracki, Bruno Špišić, Ivan Marović, Bartol Markušić, Dino Cvrtila
3 gola
Jurica Brdek, Josip Topić, Eduard Husinec, Matija Frković, Elvis Trešnjić, Antonio Regović, Alen Bubnjar, Francis Komlavi Eto Koumenyanou, Bruno Bajan, Zvonko Pamić, Matej Vragolović, David Pršir, Toni Kurečki, Filip Mamić, Luka Sedlaček, Marko Pavlović, Bruno Rihtar, Mihael Đopar, Antonio Ćosić, Martin Šaban, Ivan Kapac, Mario Fajdiga
2 gola
Dino Postonjski, Filip Šurmin, Ivan Ružička, Stipe Vujić, Tin Gregurić, Luka Grofelnik, Josip Slišković, Moreno Koletić, Ante Mamić, Borna Pausić, Andrej Mioković, Karlo Ostojić, Albert Valentinčić, Luka Toš, Bruno Gulija, Ivan Zelenika, Filip Mršić, Josip Budimir, Bruno Žejavac, Guido Pizzitola, Leonard Vrančić, Ivica Alapić, Daniel Rangel Pantoja, Mateo Desić, Aleks STOJAKOVIĆ, Robert Husnjak, Mihael Šinko, Marin Matoš, Lejs Pličanić, Hrvoje Humeljak, Bruno Bogdanović
1 gol
Mislav Glavinić, Grga Štimac, Luka Piršić, Ivor Ribar, Filip Jovičević, David Večerić, Noz Kristaj, Roko Nakić, Habil Alili, Ivan Batinić, Denis Strize, Ivan Pađen, Stipe Jurilj, Matija Đonlić, Marlo Turk, Ivor Pleša, Matija Vedriš, Gordan Godić, Martin Tolić, Gabrijel Stjepan Stojanović, Dino Krajačić, Ivan Šipuš, Bruno Batistić, Andrea Radošević, Gordan Bunoza, Dominik Kiš, Ambrósio Dakarin Preira, Luka Atlija, Idowu Olayinka ABIMBOLA, Tomas Vukadin, Ivan Kondres, Sandro Kižlin, Danijel Savičić, Božidar Karamatić, Mario Jazvić, Marin Agatić, Ilija Radulović, Josip Žuljević, Marko Cimeša, Goran Trošić, Ante Radoš, Filip Srpak, Lovro Nadinić, Roko Ivezić, Josip Kesić, Marko Kopić, Ivan Kotrman, Domagoj Gracin, Dino Dauti, Filip Mandić, Marin Kereša, Ivan Miščin, Josip Seleši, Vito Pezo, Vilim Blagoev, Danijel Mrkus, Mario Brlečić, Frane Vučemilović - Vranjić, Tin Režek, Lovro Mraković, Gabrijel Stepinac, Mateo Plehan, Filip Soldo, Tomislav Mazalović, Luka Vidović, Bruno Bakarić, Matej Ćosić, Arijan Miočinović, Antonio Bakula, Ante BANIĆ

Ljestvica

1.Karlovac 191916+3439
2.Lučko17+1936
3.Maksimir17+1934
4.Vrapče16+1130
5.Samobor17+829
6.Trešnjevka17029
7.Segesta 17+2028
8.Gaj Mače16023
9.Ponikve17-522
10.Kurilovec17-719
11.Dinamo OO17-919
12.Lukavec17-918
13.Bistra17-1418
14.Vrbovec17-617
15.Mladost Petrinja17-617
16.HAŠK 190317-1617
17.Ravnice16-1415
18.Sava Strmec17-2512