Hrvatski nogometni savez > Natjecanja

3. HNL Središte

Treća hrvatska nogometna liga treća je najviša razina natjecanja u hrvatskom ligaškom sustavu.

3. HNL Središte
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • O natjecanju
1. kolo
Izvještaj
26.08.2023. 17:30
Gradski stadion, Sisak
Segesta 6 : 0Dinamo OO
25.08.2023. 17:30
Sv. Ivan Zelina, Sveti Ivan Zelina
Nogometni klub Zelina0 : 2Zagorec (KR)
26.08.2023. 17:30
ŠRC Lukavec, Lukavec
Lukavec3 : 0Maksimir
27.08.2023. 17:30
SC Bistra, Donja Bistra
Bistra3 : 2Vrapče
26.08.2023. 17:30
SC Samobor, Samobor
Samobor0 : 2Gaj Mače
27.08.2023. 17:30
Sportski centar Lazina, Strmec
Sava Strmec0 : 2Lučko
26.08.2023. 17:30
Pešćenica, Zagreb
HAŠK 19033 : 0Kurilovec
26.08.2023. 17:30
Graba, Zagreb
Trešnjevka3 : 3Ponikve
26.08.2023. 17:30
NK GAJ, Mače
Nogometni klub Tondach1 : 0Mladost Petrinja
2. kolo
Izvještaj
02.09.2023. 17:15
Odranski Obrež, Odranski Obrež
Dinamo OO1 : 0Mladost Petrinja
02.09.2023. 17:15
Gajnice, Zagreb
Ponikve2 : 1Nogometni klub Tondach
02.09.2023. 17:15
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec2 : 2Trešnjevka
02.09.2023. 17:15
Lučko, Lučko
Lučko0 : 1HAŠK 1903
03.09.2023. 11:00
NK GAJ, Mače
Gaj Mače2 : 0Sava Strmec
02.09.2023. 17:15
Vrapče, Zagreb
Vrapče2 : 0Samobor
02.09.2023. 17:15
SC Bistra, Donja Bistra
Bistra0 : 2Maksimir
02.09.2023. 17:15
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec (KR)4 : 0Lukavec
02.09.2023. 17:15
Gradski stadion, Sisak
Segesta 6 : 2Nogometni klub Zelina
3. kolo
Izvještaj
09.09.2023. 17:00
Sv. Ivan Zelina, Sveti Ivan Zelina
Nogometni klub Zelina3 : 1Dinamo OO
09.09.2023. 17:00
ŠRC Lukavec, Lukavec
Lukavec1 : 1Segesta
10.09.2023. 17:00
SC Bistra, Donja Bistra
Bistra0 : 1Zagorec (KR)
09.09.2023. 17:00
SC Samobor, Samobor
Samobor1 : 0Maksimir
10.09.2023. 17:00
Sportski centar Lazina, Strmec
Sava Strmec1 : 2Vrapče
09.09.2023. 17:00
Pešćenica, Zagreb
HAŠK 19032 : 0Gaj Mače
09.09.2023. 17:00
Graba, Zagreb
Trešnjevka0 : 1Lučko
10.09.2023. 17:00
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec2 : 4Nogometni klub Tondach
09.09.2023. 17:00
NK Mladost, Petrinja
Mladost Petrinja2 : 0Ponikve
4. kolo
Izvještaj
13.09.2023. 17:00
Odranski Obrež, Odranski Obrež
Dinamo OO1 : 2Ponikve
13.09.2023. 17:00
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec6 : 0Mladost Petrinja
13.09.2023. 17:00
Lučko, Lučko
Lučko2 : 1Nogometni klub Tondach
13.09.2023. 17:00
NK GAJ, Mače
Gaj Mače2 : 2Trešnjevka
13.09.2023. 17:00
Vrapče, Zagreb
Vrapče2 : 1HAŠK 1903
13.09.2023. 17:00
Oboj, Zagreb
Maksimir6 : 0Sava Strmec
13.09.2023. 17:00
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec (KR)3 : 2Samobor
13.09.2023. 17:00
Gradski stadion, Sisak
Segesta 3 : 1Bistra
13.09.2023. 17:00
Sv. Ivan Zelina, Sveti Ivan Zelina
Nogometni klub Zelina0 : 0Lukavec
5. kolo
Izvještaj
16.09.2023. 17:00
ŠRC Lukavec, Lukavec
Lukavec2 : 2Dinamo OO
17.09.2023. 17:00
SC Bistra, Donja Bistra
Bistra2 : 2Nogometni klub Zelina
16.09.2023. 17:00
SC Samobor, Samobor
Samobor1 : 1Segesta
17.09.2023. 17:00
Sportski centar Lazina, Strmec
Sava Strmec2 : 0Zagorec (KR)
19.09.2023. 16:45
Pešćenica, Zagreb
HAŠK 19032 : 3Maksimir
16.09.2023. 17:00
Graba, Zagreb
Trešnjevka2 : 1Vrapče
16.09.2023. 17:00
NK GAJ, Mače
Nogometni klub Tondach2 : 2Gaj Mače
17.09.2023. 17:00
NK Mladost, Petrinja
Mladost Petrinja0 : 0Lučko
16.09.2023. 17:00
Gajnice, Zagreb
Ponikve0 : 2Kurilovec
6. kolo
Izvještaj
23.09.2023. 16:45
Odranski Obrež, Odranski Obrež
Dinamo OO3 : 1Kurilovec
23.09.2023. 16:45
Lučko, Lučko
Lučko3 : 0Ponikve
26.09.2023. 17:00
NK GAJ, Mače
Gaj Mače4 : 0Mladost Petrinja
23.09.2023. 16:45
Vrapče, Zagreb
Vrapče3 : 1Nogometni klub Tondach
23.09.2023. 16:45
Oboj, Zagreb
Maksimir0 : 1Trešnjevka
23.09.2023. 16:45
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec (KR)1 : 0HAŠK 1903
23.09.2023. 16:45
Gradski stadion, Sisak
Segesta 2 : 0Sava Strmec
23.09.2023. 16:45
Sv. Ivan Zelina, Sveti Ivan Zelina
Nogometni klub Zelina4 : 0Samobor
23.09.2023. 16:45
ŠRC Lukavec, Lukavec
Lukavec2 : 1Bistra
7. kolo
Izvještaj
01.10.2023. 16:30
SC Bistra, Donja Bistra
Bistra2 : 1Dinamo OO
30.09.2023. 16:30
SC Samobor, Samobor
Samobor2 : 0Lukavec
30.09.2023. 15:30
Sportski centar Lazina, Strmec
Sava Strmec3 : 1Nogometni klub Zelina
30.09.2023. 16:30
Pešćenica, Zagreb
HAŠK 19030 : 1Segesta
30.09.2023. 16:30
Graba, Zagreb
Trešnjevka4 : 2Zagorec (KR)
30.09.2023. 16:30
Oboj, Zagreb
Maksimir5 : 1Nogometni klub Tondach
30.09.2023. 16:30
NK Mladost, Petrinja
Mladost Petrinja1 : 2Vrapče
30.09.2023. 16:30
Gajnice, Zagreb
Ponikve0 : 0Gaj Mače
30.09.2023. 16:30
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec1 : 0Lučko
8. kolo
Izvještaj
04.10.2023. 16:30
Odranski Obrež, Odranski Obrež
Dinamo OO2 : 1Lučko
04.10.2023. 16:30
NK GAJ, Mače
Gaj Mače2 : 1Kurilovec
04.10.2023. 16:30
Vrapče, Zagreb
Vrapče3 : 0Ponikve
04.10.2023. 16:30
Oboj, Zagreb
Maksimir5 : 0Mladost Petrinja
04.10.2023. 16:30
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec (KR)4 : 1Nogometni klub Tondach
04.10.2023. 16:30
Gradski stadion, Sisak
Segesta 6 : 1Trešnjevka
04.10.2023. 16:30
Sv. Ivan Zelina, Sveti Ivan Zelina
Nogometni klub Zelina1 : 2HAŠK 1903
04.10.2023. 16:30
ŠRC Lukavec, Lukavec
Lukavec3 : 0Sava Strmec
04.10.2023. 16:30
SC Bistra, Donja Bistra
Bistra2 : 0Samobor
9. kolo
Izvještaj
07.10.2023. 16:15
SC Samobor, Samobor
Samobor2 : 3Dinamo OO
08.10.2023. 16:15
Sportski centar Lazina, Strmec
Sava Strmec2 : 0Bistra
07.10.2023. 16:15
Pešćenica, Zagreb
HAŠK 19032 : 3Lukavec
07.10.2023. 16:15
Graba, Zagreb
Trešnjevka4 : 3Nogometni klub Zelina
07.10.2023. 16:15
Gradski stadion, Sisak
Segesta 3 : 0Nogometni klub Tondach
07.10.2023. 16:15
NK Mladost, Petrinja
Mladost Petrinja2 : 1Zagorec (KR)
07.10.2023. 16:15
Gajnice, Zagreb
Ponikve0 : 0Maksimir
07.10.2023. 16:15
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec2 : 1Vrapče
08.10.2023. 11:00
NK GAJ, Mače
Gaj Mače1 : 1Lučko
10. kolo
Izvještaj
14.10.2023. 16:00
Odranski Obrež, Odranski Obrež
Dinamo OO0 : 1Gaj Mače
14.10.2023. 16:00
Vrapče, Zagreb
Vrapče2 : 0Lučko
14.10.2023. 16:00
Oboj, Zagreb
Maksimir5 : 0Kurilovec
14.10.2023. 16:00
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec (KR)2 : 3Ponikve
14.10.2023. 16:00
Gradski stadion, Sisak
Segesta 1 : 0Mladost Petrinja
14.10.2023. 16:00
Sv. Ivan Zelina, Sveti Ivan Zelina
Nogometni klub Zelina4 : 1Nogometni klub Tondach
14.10.2023. 16:00
ŠRC Lukavec, Lukavec
Lukavec0 : 0Trešnjevka
14.10.2023. 16:00
SC Bistra, Donja Bistra
Bistra2 : 1HAŠK 1903
14.10.2023. 16:00
SC Samobor, Samobor
Samobor1 : 1Sava Strmec
11. kolo
Izvještaj
22.10.2023. 15:45
Sportski centar Lazina, Strmec
Sava Strmec0 : 1Dinamo OO
21.10.2023. 15:45
Pešćenica, Zagreb
HAŠK 19035 : 2Samobor
21.10.2023. 15:45
Graba, Zagreb
Trešnjevka4 : 0Bistra
22.10.2023. 11:00
ŠRC Lukavec, Lukavec
Lukavec4 : 1Nogometni klub Tondach
21.10.2023. 15:45
NK Mladost, Petrinja
Mladost Petrinja2 : 0Nogometni klub Zelina
21.10.2023. 15:45
Gajnice, Zagreb
Ponikve2 : 1Segesta
21.10.2023. 15:45
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec2 : 1Zagorec (KR)
21.10.2023. 15:45
Lučko, Lučko
Lučko1 : 1Maksimir
22.10.2023. 11:00
NK GAJ, Mače
Gaj Mače5 : 2Vrapče
12. kolo
Izvještaj
28.10.2023. 15:30
Odranski Obrež, Odranski Obrež
Dinamo OO2 : 1Vrapče
28.10.2023. 15:30
Oboj, Zagreb
Maksimir3 : 0Gaj Mače
28.10.2023. 15:30
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec (KR)2 : 3Lučko
28.10.2023. 15:30
Gradski stadion, Sisak
Segesta 2 : 1Kurilovec
28.10.2023. 15:30
Sv. Ivan Zelina, Sveti Ivan Zelina
Nogometni klub Zelina2 : 2Ponikve
28.10.2023. 15:30
ŠRC Lukavec, Lukavec
Lukavec2 : 1Mladost Petrinja
29.10.2023. 14:30
SC Bistra, Donja Bistra
Bistra2 : 1Nogometni klub Tondach
28.10.2023. 15:30
SC Samobor, Samobor
Samobor4 : 1Trešnjevka
29.10.2023. 14:30
Sportski centar Lazina, Strmec
Sava Strmec0 : 3HAŠK 1903
13. kolo
Izvještaj
04.11.2023. 14:30
Pešćenica, Zagreb
HAŠK 19031 : 2Dinamo OO
04.11.2023. 14:30
Graba, Zagreb
Trešnjevka0 : 0Sava Strmec
04.11.2023. 14:30
ŠRC Podgora, Krapina
Nogometni klub Tondach1 : 1Samobor
04.11.2023. 14:30
NK Mladost, Petrinja
Mladost Petrinja2 : 1Bistra
04.11.2023. 14:30
Gajnice, Zagreb
Ponikve1 : 2Lukavec
04.11.2023. 14:30
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec3 : 2Nogometni klub Zelina
04.11.2023. 14:30
Lučko, Lučko
Lučko3 : 0Segesta
25.02.2024. 11:00
NK GAJ, Mače
Gaj Mače : Zagorec (KR)
04.11.2023. 14:30
Vrapče, Zagreb
Vrapče1 : 2Maksimir
14. kolo
Izvještaj
11.11.2023. 14:15
Odranski Obrež, Odranski Obrež
Dinamo OO3 : 0Maksimir
11.11.2023. 14:15
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec (KR)1 : 2Vrapče
11.11.2023. 14:15
Gradski stadion, Sisak
Segesta 2 : 1Gaj Mače
11.11.2023. 14:15
Sv. Ivan Zelina, Sveti Ivan Zelina
Nogometni klub Zelina0 : 2Lučko
11.11.2023. 14:15
ŠRC Lukavec, Lukavec
Lukavec2 : 2Kurilovec
12.11.2023. 14:15
SC Bistra, Donja Bistra
Bistra0 : 2Ponikve
11.11.2023. 14:15
SC Samobor, Samobor
Samobor1 : 0Mladost Petrinja
12.11.2023. 14:15
Sportski centar Lazina, Strmec
Sava Strmec2 : 2Nogometni klub Tondach
11.11.2023. 14:15
Pešćenica, Zagreb
HAŠK 19031 : 2Trešnjevka
15. kolo
Izvještaj
19.11.2023. 14:00
Graba, Zagreb
Trešnjevka3 : 0Dinamo OO
19.11.2023. 14:00
NK GAJ, Mače
Nogometni klub Tondach3 : 0HAŠK 1903
19.11.2023. 14:00
NK Mladost, Petrinja
Mladost Petrinja2 : 2Sava Strmec
19.11.2023. 14:00
Gajnice, Zagreb
Ponikve0 : 1Samobor
19.11.2023. 14:00
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec2 : 0Bistra
19.11.2023. 14:00
Lučko, Lučko
Lučko2 : 2Lukavec
19.11.2023. 11:00
NK GAJ, Mače
Gaj Mače3 : 2Nogometni klub Zelina
19.11.2023. 14:00
Vrapče, Zagreb
Vrapče3 : 1Segesta
18.11.2023. 13:00
Oboj, Zagreb
Maksimir2 : 1Zagorec (KR)
16. kolo
Izvještaj
25.11.2023. 13:45
Odranski Obrež, Odranski Obrež
Dinamo OO1 : 0Zagorec (KR)
25.11.2023. 13:45
Gradski stadion, Sisak
Segesta 4 : 0Maksimir
25.11.2023. 13:45
Sv. Ivan Zelina, Sveti Ivan Zelina
Nogometni klub Zelina3 : 1Vrapče
25.11.2023. 13:45
ŠRC Lukavec, Lukavec
Lukavec1 : 1Gaj Mače
26.11.2023. 13:45
SC Bistra, Donja Bistra
Bistra1 : 2Lučko
25.11.2023. 13:45
SC Samobor, Samobor
Samobor0 : 0Kurilovec
26.11.2023. 13:45
Sportski centar Lazina, Strmec
Sava Strmec0 : 1Ponikve
25.11.2023. 13:45
Pešćenica, Zagreb
HAŠK 19033 : 3Mladost Petrinja
25.11.2023. 13:45
Graba, Zagreb
Trešnjevka4 : 0Nogometni klub Tondach
17. kolo
Izvještaj
02.12.2023. 13:30
NK TONDACH, Bedekovčina
Nogometni klub Tondach2 : 2Dinamo OO
02.12.2023. 13:30
NK Mladost, Petrinja
Mladost Petrinja1 : 1Trešnjevka
02.12.2023. 13:30
Gajnice, Zagreb
Ponikve4 : 3HAŠK 1903
24.02.2024. 15:15
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec : Sava Strmec
02.12.2023. 13:30
Lučko, Lučko
Lučko1 : 0Samobor
03.12.2023. 11:00
NK GAJ, Mače
Gaj Mače3 : 2Bistra
02.12.2023. 13:30
Vrapče, Zagreb
Vrapče2 : 3Lukavec
02.12.2023. 13:30
Oboj, Zagreb
Maksimir7 : 2Nogometni klub Zelina
02.12.2023. 13:30
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec (KR)0 : 0Segesta
18. kolo
Izvještaj
02.03.2024. 15:30
Odranski Obrež, Odranski Obrež
Dinamo OO : Segesta
02.03.2024. 15:30
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec (KR) : Nogometni klub Zelina
02.03.2024. 15:30
Oboj, Zagreb
Maksimir : Lukavec
02.03.2024. 15:30
Vrapče, Zagreb
Vrapče : Bistra
03.03.2024. 11:00
NK GAJ, Mače
Gaj Mače : Samobor
02.03.2024. 15:30
Lučko, Lučko
Lučko : Sava Strmec
02.03.2024. 15:30
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec : HAŠK 1903
02.03.2024. 15:30
Gajnice, Zagreb
Ponikve : Trešnjevka
02.03.2024. 15:30
NK Mladost, Petrinja
Mladost Petrinja : Nogometni klub Tondach
19. kolo
Izvještaj
09.03.2024. 15:45
NK Mladost, Petrinja
Mladost Petrinja : Dinamo OO
09.03.2024. 15:45
NK GAJ, Mače
Nogometni klub Tondach : Ponikve
09.03.2024. 15:45
Graba, Zagreb
Trešnjevka : Kurilovec
09.03.2024. 15:45
Pešćenica, Zagreb
HAŠK 1903 : Lučko
10.03.2024. 15:45
Sportski centar Lazina, Strmec
Sava Strmec : Gaj Mače
09.03.2024. 15:45
SC Samobor, Samobor
Samobor : Vrapče
09.03.2024. 15:45
Oboj, Zagreb
Maksimir : Bistra
09.03.2024. 15:45
ŠRC Lukavec, Lukavec
Lukavec : Zagorec (KR)
09.03.2024. 15:45
Sv. Ivan Zelina, Sveti Ivan Zelina
Nogometni klub Zelina : Segesta
20. kolo
Izvještaj
16.03.2024. 16:00
Odranski Obrež, Odranski Obrež
Dinamo OO : Nogometni klub Zelina
16.03.2024. 16:00
Gradski stadion, Sisak
Segesta : Lukavec
16.03.2024. 16:00
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec (KR) : Bistra
16.03.2024. 16:00
Oboj, Zagreb
Maksimir : Samobor
16.03.2024. 16:00
Vrapče, Zagreb
Vrapče : Sava Strmec
17.03.2024. 11:00
NK GAJ, Mače
Gaj Mače : HAŠK 1903
16.03.2024. 16:00
Lučko, Lučko
Lučko : Trešnjevka
16.03.2024. 16:00
NK TONDACH, Bedekovčina
Nogometni klub Tondach : Kurilovec
16.03.2024. 16:00
Gajnice, Zagreb
Ponikve : Mladost Petrinja
21. kolo
Izvještaj
23.03.2024. 16:00
Gajnice, Zagreb
Ponikve : Dinamo OO
23.03.2024. 16:00
NK Mladost, Petrinja
Mladost Petrinja : Kurilovec
23.03.2024. 16:00
NK GAJ, Mače
Nogometni klub Tondach : Lučko
23.03.2024. 16:00
Graba, Zagreb
Trešnjevka : Gaj Mače
23.03.2024. 16:00
Pešćenica, Zagreb
HAŠK 1903 : Vrapče
24.03.2024. 16:00
Sportski centar Lazina, Strmec
Sava Strmec : Maksimir
23.03.2024. 16:00
SC Samobor, Samobor
Samobor : Zagorec (KR)
24.03.2024. 16:00
SC Bistra, Donja Bistra
Bistra : Segesta
23.03.2024. 16:00
ŠRC Lukavec, Lukavec
Lukavec : Nogometni klub Zelina
22. kolo
Izvještaj
30.03.2024. 16:00
Odranski Obrež, Odranski Obrež
Dinamo OO : Lukavec
30.03.2024. 16:00
Sv. Ivan Zelina, Sveti Ivan Zelina
Nogometni klub Zelina : Bistra
30.03.2024. 16:00
Gradski stadion, Sisak
Segesta : Samobor
30.03.2024. 16:00
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec (KR) : Sava Strmec
30.03.2024. 16:00
Oboj, Zagreb
Maksimir : HAŠK 1903
30.03.2024. 16:00
Vrapče, Zagreb
Vrapče : Trešnjevka
30.03.2024. 16:00
NK GAJ, Mače
Gaj Mače : Nogometni klub Tondach
30.03.2024. 16:00
Lučko, Lučko
Lučko : Mladost Petrinja
30.03.2024. 16:00
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec : Ponikve
23. kolo
Izvještaj
06.04.2024. 17:00
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec : Dinamo OO
06.04.2024. 17:00
Gajnice, Zagreb
Ponikve : Lučko
06.04.2024. 17:00
NK Mladost, Petrinja
Mladost Petrinja : Gaj Mače
06.04.2024. 17:00
NK GAJ, Mače
Nogometni klub Tondach : Vrapče
06.04.2024. 17:00
Graba, Zagreb
Trešnjevka : Maksimir
06.04.2024. 17:00
Pešćenica, Zagreb
HAŠK 1903 : Zagorec (KR)
07.04.2024. 17:00
Sportski centar Lazina, Strmec
Sava Strmec : Segesta
06.04.2024. 17:00
SC Samobor, Samobor
Samobor : Nogometni klub Zelina
07.04.2024. 17:00
SC Bistra, Donja Bistra
Bistra : Lukavec
24. kolo
Izvještaj
13.04.2024. 17:00
Odranski Obrež, Odranski Obrež
Dinamo OO : Bistra
13.04.2024. 17:00
ŠRC Lukavec, Lukavec
Lukavec : Samobor
13.04.2024. 17:00
Sv. Ivan Zelina, Sveti Ivan Zelina
Nogometni klub Zelina : Sava Strmec
13.04.2024. 17:00
Gradski stadion, Sisak
Segesta : HAŠK 1903
13.04.2024. 17:00
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec (KR) : Trešnjevka
13.04.2024. 17:00
NK TONDACH, Bedekovčina
Nogometni klub Tondach : Maksimir
13.04.2024. 17:00
Vrapče, Zagreb
Vrapče : Mladost Petrinja
14.04.2024. 17:00
NK GAJ, Mače
Gaj Mače : Ponikve
13.04.2024. 17:00
Lučko, Lučko
Lučko : Kurilovec
25. kolo
Izvještaj
17.04.2024. 17:15
Lučko, Lučko
Lučko : Dinamo OO
17.04.2024. 17:15
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec : Gaj Mače
17.04.2024. 17:15
Gajnice, Zagreb
Ponikve : Vrapče
17.04.2024. 17:15
NK Mladost, Petrinja
Mladost Petrinja : Maksimir
17.04.2024. 17:15
NK GAJ, Mače
Nogometni klub Tondach : Zagorec (KR)
17.04.2024. 17:15
Graba, Zagreb
Trešnjevka : Segesta
17.04.2024. 17:15
Pešćenica, Zagreb
HAŠK 1903 : Nogometni klub Zelina
17.04.2024. 17:15
Sportski centar Lazina, Strmec
Sava Strmec : Lukavec
17.04.2024. 17:15
SC Samobor, Samobor
Samobor : Bistra
26. kolo
Izvještaj
20.04.2024. 17:15
Odranski Obrež, Odranski Obrež
Dinamo OO : Samobor
21.04.2024. 17:15
SC Bistra, Donja Bistra
Bistra : Sava Strmec
20.04.2024. 17:15
ŠRC Lukavec, Lukavec
Lukavec : HAŠK 1903
20.04.2024. 17:15
Sv. Ivan Zelina, Sveti Ivan Zelina
Nogometni klub Zelina : Trešnjevka
20.04.2024. 17:15
NK TONDACH, Bedekovčina
Nogometni klub Tondach : Segesta
20.04.2024. 17:15
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec (KR) : Mladost Petrinja
20.04.2024. 17:15
Oboj, Zagreb
Maksimir : Ponikve
20.04.2024. 17:15
Vrapče, Zagreb
Vrapče : Kurilovec
20.04.2024. 17:15
Lučko, Lučko
Lučko : Gaj Mače
27. kolo
Izvještaj
28.04.2024. 11:00
NK GAJ, Mače
Gaj Mače : Dinamo OO
27.04.2024. 17:30
Lučko, Lučko
Lučko : Vrapče
27.04.2024. 17:30
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec : Maksimir
27.04.2024. 17:30
Gajnice, Zagreb
Ponikve : Zagorec (KR)
27.04.2024. 17:30
NK Mladost, Petrinja
Mladost Petrinja : Segesta
27.04.2024. 17:30
NK GAJ, Mače
Nogometni klub Tondach : Nogometni klub Zelina
27.04.2024. 17:30
Graba, Zagreb
Trešnjevka : Lukavec
27.04.2024. 17:30
Pešćenica, Zagreb
HAŠK 1903 : Bistra
28.04.2024. 17:30
Sportski centar Lazina, Strmec
Sava Strmec : Samobor
28. kolo
Izvještaj
01.05.2024. 17:30
Odranski Obrež, Odranski Obrež
Dinamo OO : Sava Strmec
01.05.2024. 17:30
SC Samobor, Samobor
Samobor : HAŠK 1903
01.05.2024. 17:30
SC Bistra, Donja Bistra
Bistra : Trešnjevka
01.05.2024. 17:30
NK TONDACH, Bedekovčina
Nogometni klub Tondach : Lukavec
01.05.2024. 17:30
Sv. Ivan Zelina, Sveti Ivan Zelina
Nogometni klub Zelina : Mladost Petrinja
01.05.2024. 17:30
Gradski stadion, Sisak
Segesta : Ponikve
01.05.2024. 17:30
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec (KR) : Kurilovec
01.05.2024. 17:30
Oboj, Zagreb
Maksimir : Lučko
01.05.2024. 17:30
Vrapče, Zagreb
Vrapče : Gaj Mače
29. kolo
Izvještaj
04.05.2024. 17:30
Vrapče, Zagreb
Vrapče : Dinamo OO
05.05.2024. 11:00
NK GAJ, Mače
Gaj Mače : Maksimir
04.05.2024. 17:30
Lučko, Lučko
Lučko : Zagorec (KR)
04.05.2024. 17:30
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec : Segesta
04.05.2024. 17:30
Gajnice, Zagreb
Ponikve : Nogometni klub Zelina
04.05.2024. 17:30
NK Mladost, Petrinja
Mladost Petrinja : Lukavec
04.05.2024. 17:30
NK GAJ, Mače
Nogometni klub Tondach : Bistra
04.05.2024. 17:30
Graba, Zagreb
Trešnjevka : Samobor
04.05.2024. 17:30
Pešćenica, Zagreb
HAŠK 1903 : Sava Strmec
30. kolo
Izvještaj
11.05.2024. 17:30
Odranski Obrež, Odranski Obrež
Dinamo OO : HAŠK 1903
12.05.2024. 17:30
Sportski centar Lazina, Strmec
Sava Strmec : Trešnjevka
11.05.2024. 17:30
SC Samobor, Samobor
Samobor : Nogometni klub Tondach
12.05.2024. 17:30
SC Bistra, Donja Bistra
Bistra : Mladost Petrinja
11.05.2024. 17:30
ŠRC Lukavec, Lukavec
Lukavec : Ponikve
11.05.2024. 17:30
Sv. Ivan Zelina, Sveti Ivan Zelina
Nogometni klub Zelina : Kurilovec
11.05.2024. 17:30
Gradski stadion, Sisak
Segesta : Lučko
11.05.2024. 17:30
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec (KR) : Gaj Mače
11.05.2024. 17:30
Oboj, Zagreb
Maksimir : Vrapče
31. kolo
Izvještaj
15.05.2024. 17:45
Oboj, Zagreb
Maksimir : Dinamo OO
15.05.2024. 17:45
Vrapče, Zagreb
Vrapče : Zagorec (KR)
15.05.2024. 17:45
NK GAJ, Mače
Gaj Mače : Segesta
15.05.2024. 17:45
Lučko, Lučko
Lučko : Nogometni klub Zelina
15.05.2024. 17:45
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec : Lukavec
15.05.2024. 17:45
Gajnice, Zagreb
Ponikve : Bistra
15.05.2024. 17:45
NK Mladost, Petrinja
Mladost Petrinja : Samobor
15.05.2024. 17:45
NK GAJ, Mače
Nogometni klub Tondach : Sava Strmec
15.05.2024. 17:45
Graba, Zagreb
Trešnjevka : HAŠK 1903
32. kolo
Izvještaj
18.05.2024. 18:00
Odranski Obrež, Odranski Obrež
Dinamo OO : Trešnjevka
18.05.2024. 18:00
Pešćenica, Zagreb
HAŠK 1903 : Nogometni klub Tondach
19.05.2024. 18:00
Sportski centar Lazina, Strmec
Sava Strmec : Mladost Petrinja
18.05.2024. 18:00
SC Samobor, Samobor
Samobor : Ponikve
19.05.2024. 18:00
SC Bistra, Donja Bistra
Bistra : Kurilovec
18.05.2024. 18:00
ŠRC Lukavec, Lukavec
Lukavec : Lučko
18.05.2024. 18:00
Sv. Ivan Zelina, Sveti Ivan Zelina
Nogometni klub Zelina : Gaj Mače
18.05.2024. 18:00
Gradski stadion, Sisak
Segesta : Vrapče
18.05.2024. 18:00
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec (KR) : Maksimir
33. kolo
Izvještaj
25.05.2024. 18:00
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec (KR) : Dinamo OO
25.05.2024. 18:00
Oboj, Zagreb
Maksimir : Segesta
25.05.2024. 18:00
Vrapče, Zagreb
Vrapče : Nogometni klub Zelina
25.05.2024. 18:00
NK GAJ, Mače
Gaj Mače : Lukavec
25.05.2024. 18:00
Lučko, Lučko
Lučko : Bistra
25.05.2024. 18:00
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec : Samobor
25.05.2024. 18:00
Gajnice, Zagreb
Ponikve : Sava Strmec
25.05.2024. 18:00
NK Mladost, Petrinja
Mladost Petrinja : HAŠK 1903
25.05.2024. 18:00
NK GAJ, Mače
Nogometni klub Tondach : Trešnjevka
34. kolo
Izvještaj
01.06.2024. 18:00
Odranski Obrež, Odranski Obrež
Dinamo OO : Nogometni klub Tondach
01.06.2024. 18:00
Graba, Zagreb
Trešnjevka : Mladost Petrinja
01.06.2024. 18:00
Pešćenica, Zagreb
HAŠK 1903 : Ponikve
01.06.2024. 18:00
Sportski centar Lazina, Strmec
Sava Strmec : Kurilovec
01.06.2024. 18:00
SC Samobor, Samobor
Samobor : Lučko
01.06.2024. 18:00
SC Bistra, Donja Bistra
Bistra : Gaj Mače
01.06.2024. 18:00
ŠRC Lukavec, Lukavec
Lukavec : Vrapče
01.06.2024. 18:00
Sv. Ivan Zelina, Sveti Ivan Zelina
Nogometni klub Zelina : Maksimir
01.06.2024. 18:00
Gradski stadion, Sisak
Segesta : Zagorec (KR)
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Segesta 1711334016+2436
2.Maksimir1710254120+2132
3.Lučko179442414+1031
4.Lukavec178723022+831
5.Trešnjevka178633426+830
6.Gaj Mače168532920+929
7.Dinamo OO179262527-229
8.Vrapče179083228+427
9.Ponikve177462226-425
10.Kurilovec167362727024
11.HAŠK 19031761103029+119
12.Zagorec (KR)166192524+119
13.Samobor175481826-819
14.Bistra1751111932-1316
15.Mladost Petrinja174491631-1516
16.Nogometni klub Zelina1743103141-1015
17.Sava Strmec163491328-1513
18.Nogometni klub Tondach1734102342-1913
17 golova
Diego MACIEL FLORENTINO
14 golova
Vladimir Burić
11 golova
Antun Grozdek, Josip Colarić
9 golova
Bruno Hajdinjak
8 golova
Franko Čordaš, Matej Čičković, Vlatko Martinović, Martin Šaban, Karlo Josipović
7 golova
Marko Brekalo, Tomislav Đurić
6 golova
Filip Mamić, Vilim Blagoev, Lejs Pličanić, Vito Štefić, Deni Simeunović, Filip Hodak, Tomislav Kukec, Tihomir Šoštarić, Karlo Frtalj, Jurica Brdek, Luka Sedlaček, Marko Mlinarić, Bruno Rihtar, Mate Ilija Barišić
5 golova
Adrian Zenko, Vlado Berić, Dominik Horvat, Petar Bračević, Josip Ćorić, Antonio Ćosić, Domagoj Novak
4 gola
Deni Bencetić, Guido Pizzitola, Bruno Bajan, Leon Bičanić, Karlo Stiperski, Božidar Karamatić, Vid Krajačić, Marin Tomšić, Petar Boronjek, Andrija Frančina, Matija Vedriš, Leon Jadek
3 gola
Adrijan Čajani, Bara Ndao, Elijah Chukwu Chikwado, Christian De Souza Andre, Luiz Antonio Costa Lima, Marko Cimeša, Anes Handanović, Vedran Puntar, Ante Toni Bačkov, Dino Cvrtila, Toni Jelinić, Andrea Radošević, Dorian Houdek, Ivan Kapac, David Đurak, Mislav Glavinić, Filip Kovačić, Mihael Đopar
2 gola
Filip Mandić, Vanja Kulenović, Josip Kesić, Marko Prenkpalaj, Antonio Mioč, Angelo Bernardo Radović, Luka Grofelnik, Marin Kereša, Antonijo Vujičić, Fran Došen, Franko Žitković, Matej Brebrić, David Ereiz, Gordan Godić, Antun Gucić, Tomislav Haramustek, Stjepan Završki, Karlo Bobinec, Ivan Lovrić, Matej Kelava, Mihovil Rašić, Marko Ristovski, Josip Serdarušić, Toni Maričević, Denis Plojović-Beriša, Filip Brdarić, Moran Čerkez, Matej Krišto, Ivan Horvatinec, Florijan Ovčar, Josip Validžić, Kristijan Regović, Filip Turkalj, Marsel Čičak
1 gol
Arnel Kadrić, Yacine Fahad, Nikola Crnjak, Ivan PERIĆ, Neshat Murati, Robert Troy Smith, Taiga Uchida, Marin Agatić, Dino Postonjski, Ivan Cerjak, Luka Vranić, Filip Srpak, Lovro Mraković, Frane Vučemilović - Vranjić, Ivan Kondres, Patrik Pereža, Igor Nikšić, Vito Pezo, Bruno Špišić, Karlo Deak, Marko Grdenić, Eduard Husinec, Stjepan Krznar, Ivan Marović, Ivica Alapić, Tomislav Mazalović, Franko Borovčak, Matej Vragolović, Ivan Šipuš, Grga Štimac, Matej Ćosić, Siniša Đurić, Šimun Šintić, Dario Dačnik-Kovačić, Nikola Zlatunić, Florijan Pavlović, Marko Pavlak, Luka Mršić, Mate Vukman, Filip Pirš, Mijo Šarić, Marko Brčić, Luka Kostelec, Vito Suljić, Luka Mrvičin, Mislav Kovač, Filip Bičanić, Mateo Pudić, Robert Husnjak, Dino Artuković, Ante Balen, Borna Nikšić, Andrija Jakopić, Antonio Pavić, Filip Mihaljević, Antonio Kćira, Sven Dolovčak, Stipe Jurilj, Ante Banić, David Sviben, Karlo Perinić, Ivan Pađen, Karlo Krznar, Luka Leon Kovač, Marko Pavlović

Ljestvica

1.Segesta 17+2436
2.Maksimir17+2132
3.Lučko17+1031
4.Lukavec17+831
5.Trešnjevka17+830
6.Gaj Mače16+929
7.Dinamo OO17-229
8.Vrapče17+427
9.Ponikve17-425
10.Kurilovec16024
11.HAŠK 190317+119
12.Zagorec (KR)16+119
13.Samobor17-819
14.Bistra17-1316
15.Mladost Petrinja17-1516
16.Nogometni klub Zelina17-1015
17.Sava Strmec16-1513
18.Nogometni klub Tondach17-1913